Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Cum kiss

Cum kiss

A kdo od vas prakticira cum kiss? Da vam pride partnerki v usta, potem pa se strastno zaližeta.
Ali pa da ji poližete muco potem, ko ste jo že lepo nafilali s spermo.
Zadnje čase to mene ful mika, pa ji kar ne upam predlagati.

Probal że večkrat…super je,polna usta in se strastno zalizat..in še bom ponovil takoj ko bo prilika:)

Ja probala z ljubimcem in je zelo ok, z možem ne, me je odrinil, ko sem to hotela naredit, s tem da sploh sprme nisem več imela v ustih, sem že pogoltnila prej. Od tistega dne ga možu več ne poližem do konca, mu ne pride več meni v usta. žalostno ane.

nova
Uredništvo priporoča

Lahko poskusis z menoj, imam rad malo bol perverzne stvari, glavna je pa strast 🙂

Lahko poskusis z menoj, imam rad malo bol perverzne stvari, glavna je pa strast 🙂
[/quote]
Po mojem komi caka, eni ste pa res neverjetni, a vam je takole fehtarjenje ze kdaj obrodilo sadove? A na cesti tut vsako vprasas, ce bi poizkusila s teboj? Bi mel vec uspeha najbrz.

Še nikol nisem pomislil na to, ampak me je zamikal zdaj ko sem dobil idejo. Bo treba probat.


Po mojem komi caka, eni ste pa res neverjetni, a vam je takole fehtarjenje ze kdaj obrodilo sadove? A na cesti tut vsako vprasas, ce bi poizkusila s teboj? Bi mel vec uspeha najbrz.
[/quote]

Se drzim pravila, da ce vrzes 100 trnkov je vecja verjetnost, kot pa ce vrzes samo enega 🙂

Jaz bi tudi rad probal takole po fafanju ji dat lupčeka.
Velikokrat mam željo probat svojo sperno po drkanju, a ko mi pride me to čisto mine.

Probal, z partnerko, seveda, ona me je poljubila s polnimi usti, ni se mi gabilo, nasprotno, to je delovalo kot afrodizijak, potem mi je stal kot kij še dve rundi, res škoda, da kasneje moja bivša žena ni želela niti slišati kaj podobnega, redkokatera si drzne to narediti, če pa že, je res vredna hvale, itak pa potem tudi ona dobi več, res je tako, kot bi zaužil viagro, ali kaj podobnega, probajte sami, pa Srečno novo leto vsem,…

Moji ženksi se to gabi do amena. A vašo temo pa z veseljem spremlja, zakaj le ? Nekakor ste vsi navdušeni nad tem početjem, mora bit dobro

Mene to ze dolgo ful mika pa nism nikol probala ker k sm to predlagala tipu pa me je sam čudn pogledu. Brezveze.Tudi ritke mi ni hotu polizat, pa še uslugo bi mu vrnila. Res ste eni jadni.

Jaz pa si to želim poskusiti, vse to, kar si napisala. Sem za poskusiti kaj novega…..si registrirana tukaj?

A te še mika poskusiti vse to, kar si napisala?? Mene zelo….

A te še mika poskusiti vse to, kar si napisala?? Mene zelo….
[/quote]

Ne hvala, k po pisanju delujes 40 letnik. Sem 20 letnica in iscem luskanega mlajsega:) sori

Ne hvala, k po pisanju delujes 40 letnik. Sem 20 letnica in iscem luskanega mlajsega:) sori
[/quote]

Pol bi bla pa ti prava zame, tamala 😉 js bi pa rd tole sprobal, sploh ce bi ti blo kul 😀

Ne hvala, k po pisanju delujes 40 letnik. Sem 20 letnica in iscem luskanega mlajsega:) sori
[/quote]
Aia, ce sm luskan, bos morala pa sama povedat, k sam zase bi reku, da sm grd, mam pa veliko srce O:)

ojaaa
mene tudi ful to mika probat..bi probala skupaj?

Pol bi bla pa ti prava zame, tamala 😉 js bi pa rd tole sprobal, sploh ce bi ti blo kul 😀
[/quote]

Kok si str pa s kje?=)

Kok si str pa s kje?=)
[/quote]

Sem star 30 let iz okolice MB je oki? 🙂

Če kero zamika ji dam 300eur nagrade

Ne hvala, k po pisanju delujes 40 letnik. Sem 20 letnica in iscem luskanega mlajsega:) sori
[/quote]

Evo 28 letnik iz okolice Lj..če te mika samo napiši tu pa se bova naprej zmenila 😉

Sem probal, sicer ne s polnimi usti ampak sledi sperme okrog ust in malo v ustih. In tudi poljubcek po napolnjeni pičkici, mojo to vzburja.

Mene že dalj časa drži da bi probal. Ko pa mi pride in bi se lahko zaliza imam pa kr neke zadržke in še nisem probal.

jst moji vedno polizem muco do orgazma, pol, ko je ze polna sperme, nama to ustreza…

Jaz pa ravno z ljubimci tega ne počnem, če že s stalnim partnerjem.

New Report

Close