Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj nas možje nočejo v rito?

Zakaj nas možje nočejo v rito?

Skupaj sva že več kot desetletje, pa me noče in noče. Pravi, da mu ni. Kje je problem moški?

Spet prozorno vržena kost, za kvašenje vsebine, ki bo omogočala umeščanje oglasnih pasic. Hecno, a nezrelo.

Nimaš pravega jaz imam kontra problem!

če si moški želi anale pravijo da je prikriti peder. me zanima kaj je potem ženska ki si želi v rito.
imam eno F frendico ki bi se žgala samo v rit, pravi da ji navaden sex ne nudi takih užitkov.
jaz ne vidim tukaj nobenega problema, vsak naj dela kar mu paše.

če si moški želi anale pravijo da je prikriti peder. me zanima kaj je potem ženska ki si želi v rito.
imam eno F frendico ki bi se žgala samo v rit, pravi da ji navaden sex ne nudi takih užitkov.
jaz ne vidim tukaj nobenega problema, vsak naj dela kar mu paše.
[/quote]
Podpišem.


Težava je v tem, da sta si v sexu nekompatibilna. V kolikor si ti res tolk odprta on pa ni, bo nezadovoljstvo samo naraščalo.
Zato sem sama zagovornica tega, da si je potrebno tudi v postelji dobit kompatibilno osebo, ker se čez leta pokažejo te razlike in verjemi slej ali prej udarijo ven na tak ali drugačen način.


Težava je v tem, da sta si v sexu nekompatibilna. V kolikor si ti res tolk odprta on pa ni, bo nezadovoljstvo samo naraščalo.
Zato sem sama zagovornica tega, da si je potrebno tudi v postelji dobit kompatibilno osebo, ker se čez leta pokažejo te razlike in verjemi slej ali prej udarijo ven na tak ali drugačen način.
[/quote]
Treba je imeti prakso, ampak iz tvojega pisanja puhti samo teorija. Zato imaš tak komentar.🤫

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Treba je imeti prakso, ampak iz tvojega pisanja puhti samo teorija. Zato imaš tak komentar.🤫
[/quote]
Teorija?
A lahko pol obrazložiš zakaj imamo tako stanje kot ga imamo, da je ogromno ločitev in tisti, ki se ne ločijo pa jih precej vara?!
To se dogaja zaradi zadovoljnega in zadovoljenega odnosa med dvema?

Če bi brala kaj pišem na MON forumu sem na to temo že velikokrat komentiral.
Grobo rečeno imaš na nek način prav, ampak malo ozek pogled imaš.
Večinoma je problem v žanski in v tem, da ne ve, kaj bi s svojo “feministično svobodo” počela.
Nima zavor, bremz, morale, iskrenosti, odprtosti, to so samo besede, ki jih ne zmore čutiti.
Njej je malik korist in pričakovanja. S tem pa ne more biti kvaliteten partnerski odnos, niti sex.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Iskrena, popolnoma se strinjam s tvojo razlago.


Kaj pišeš na forumu ne vem, bodi pa toliko, pa naredi hitri povzetek tvojega pogleda, da lahko nadaljujeva debato dalje.
Da imam ozek pogled….ufff tle se pa lahko razpiševa mislim da oba. Veš, če nekoga ne poznaš ga ne sodi, pa tudi, če ga srečaš ga boš na tak način težko sodil saj ne veš kako zgodbo ima vsak za sabo.


Kaj pišeš na forumu ne vem, bodi pa toliko, pa naredi hitri povzetek tvojega pogleda, da lahko nadaljujeva debato dalje.
Da imam ozek pogled….ufff tle se pa lahko razpiševa mislim da oba. Veš, če nekoga ne poznaš ga ne sodi, pa tudi, če ga srečaš ga boš na tak način težko sodil saj ne veš kako zgodbo ima vsak za sabo.
[/quote]

Ko te berem vidim sebe v tebi, resnicno sva si zelo podobna v razmisljanju in to mi je neizmerno vsec, bi sla mogoce skupaj na vecerjo, kaksno rekla in se bolje spoznala, morda se iz tega izcimi se kaj vec?

Mal prehiter si štartu za Iskreno


Kaj pišeš na forumu ne vem, bodi pa toliko, pa naredi hitri povzetek tvojega pogleda, da lahko nadaljujeva debato dalje.
Da imam ozek pogled….ufff tle se pa lahko razpiševa mislim da oba. Veš, če nekoga ne poznaš ga ne sodi, pa tudi, če ga srečaš ga boš na tak način težko sodil saj ne veš kako zgodbo ima vsak za sabo.
[/quote]

Haha, saj si simpatična, samo povzetek se mi pa iskreno ne da delati. Kot sem napisal veliko stvari večkrat in bi dobil občutek papiga sindroma🤥
Ozek pogled je bil komentar, nič osebnega.
Sam ne sodim, davno sem take osnovne stvari čustvovanja prerasel. Rad kritično razumsko presodim in komentiram. To pa ja. Zato v biti imaš prav.🤔

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Js najraje fukam v rito, seveda jo prej rad dobro polizem, vsaj kaksnih 30 min lizanja potem pa fuk

Hm…meni ni slajšega sexa kot če ga ji dam v ritko…do jajc….

Tudi meni pase, ko ji ga do konca zarinem v ritko. Ni boljsega od tega. 🙂

Par 33 let mz isceva njo ali dve za igrice mzz ali mzzz ona bisex [email protected]

Sej to je normalno da greš tja k ti bolj ustreza,tudi v sexu se je treba ujemat,če ne se pa vara

Meni na splošno polna ritka zelo ugaja, analni sex obožujem, pa tudi drugače pogosto nosim
analni čep med službo in drugimi vsakdanjimi opravili…

Mojca sam izzivi, jebenti

Ma ti nisi baba. Ti si Mario. Pol pa s čepom na šihti prdneš, pa ti ga zabije ke v tvoje pajkice. Pol pa zgleda kt da bi Kermit the Frog z najlonko čez ksiht muho lovil.

Dec nehi ga srat.

Vse greznice naj bodo zaprte da ne smrdi iz njih.

kje je fora da imaš med službo analni čep v riti ?

Zato ker je prijetno z njim okrog hodit, pa ker sem vsa napaljena čez cel dan…

New Report

Close