Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvič (po dooolgem času)

Prvič (po dooolgem času)

Po letih in letih monogamije, nato skoraj 2 letih brez sexa, se mi obeta skok v posteljo. Samo to, nic razmerja.

Ker sem malo ven, a mi kdo napise, kako danes te stvari potekajo pri trideset ali stiridesetih nekaj letnikih. Spodaj obrita? Nastimam muziko? A lahko kar na vhodu tipa “napadem” ali je to to much? Kaksno perilo naj oblecem? Šminka?
Saj vem, saj vem, go with the flow, ampak te par let noro pogresam sex…

Najboljš, da me povabiš in ti pokažem.

Ti, ki obvladaš, kaj pa ko bi mi najprej odgovoril na vprasanja? Da se malo psihicno pripravim? Do sedaj sem vedno seksala samo v zvezah, s čustvi…, tam je drugace. Ce pa enega povabim samo na seks, pa ne vem, koliko je sprenevedanja in koliko je zenska lahko direktna.

No, konkretno: vrata odprem:
A) oblecena v kavbojke in pulover
B) oblecena v oblekco in z najlonkami
C) oblecena v oblekco, pa brez najlonk
D) v perilu
E) gola?

Ja komplet obrita gola odpreš. potem vinčka za dobro voljo in to je to.Čez 10 min boš že sama.

Povsem odvisno od obiskovalca. Vsak ima svoj okus, a ne? Sam sem bolj prefinjen in zahteven, zato bi mi na vratih ustrezala urejena ženska. Vsekakor obleka, najlonke in kakšni lepi čevlji s peto. Nikakor ne gola ali v perilu, taka še prostitutka ne pride na vrata. Zdaj je mogoče res samo seks, lahko pa se razvije v kaj drugega in takrat boš vesela, da si ostala “na nivoju”.

lp

Hvala za odgovor. Okusa obiskovalca seveda se ne poznam, je pa bodoče razmerje izključeno. Se bom pa držala nasveta o tem, da ostanem na nivoju.

Glede najlonk sem pa spraševala zato, ker so tako presneto neseksi, pa za slačit so tudi “a turnoff”. Samostoječih pa ne nosim.

Še nekaj: ker vem, da se obiskovalec pred prihodom ne bo mogel stusirati, me zanima, kdaj/kako mu namigniti/omogociti obisk kopalnice.

Saj imam še vprašanj, ampak zdaj mi je pa ze malo nerodno. Takega zmenka samo za sex se nisem imela.

A ja, alkohol (za sprostitev) tudi odpade.

Pomoje nogavičke ne bodo nič pokvarile. Pa kaka šminka v mejah normale tudi ne. Seveda lahko tangice, to vsakega moškega napali. Vem, kako je pri mojem. To mu je kul.

Jaz bi zihr imela tangice, samostoječe žabe, malo šminke in petke ga bodo zihr napalile. A to ga boš povabila domov ali se nekje dobita?

Ja, k meni domov pride. Saj sem bila v dilemi, ali je to ok, ampak bo se najbolj diskretno.

Glede tangic pa ne vem… Jih nikoli ne nosim in bi se čudno pocutila. Tudi samostojecke – kaj pa vem. Ne bi rada izpadla obupana, kot da si prevec prizadevam.

A ne bo cudno, ce bom v hisi imela cevlje na nogah?

Pa definitivno obrita, vsaj spodaj.

Tud jaz ga večkrat presenetim v visokih petkah, tudi doma. Ga fejst zrajcam, in tud pove, da me rad vidi tako. Nič ne boš kiksnila. Niti s tangicami, moški palijo na to. Pa malo šminke. Poročaj, kako bo.

Bodi oblečena v kavbojke in pulover, bodi to kar si-najbolj važno pa je spoštuj sebe

Pavle, to je pa ena najprijaznejsih reči, kar mi jih je kak moški rekel. Hvala.

Bi pa takole rekla: kot nepoboljsljiva romantičarka bi najraje počakala, da si čez par let najdem partnerja, ne samo ljubimca za eno priliko. Ampak po zelo propadli zvezi si ne upam upati na to. In tako se bom zadovoljila (kako primerna beseda) s priloznostnim sexom.

Hvala tudi drugim za iskrene nasvete. Ce bom izpeljala, javim, kako je bilo.

Punca pejt v akcijo, nč se bat, živimo, da poskušamo in ustvarjamo – pa imej se rada le tako lahko imaš še nekoga rad. Lep pozdrav in še lepšo noč.

Vedno bodi ženska v prvi vrsti, kar pomeni da bodi ženstvena! Bodi elegantna, lepo urejena, kake lepe najlonke, krilce, petke, pa na nohte ne pozabi. S šminko ne pretiravaj, tolk samo da poudariš določene stvari. Bodi tudi urejena v mislih imam intimne predele.
Vedno se nekako ceni, da nikoli ne izpadeš, da si cenena in lahka. Ni važno, če veš kak je končni cilj saj konec koncev vsi vemo kako se razplete, ampak imej neko eleganco in jo obdrži. Nekako naj pogovori bodo taki nežni in umirjeni, da se sprosti mal napetost pol se pa prepusti toku dogajanja.

Za moj okus ne mrežastih… te bi mi izpadle vsiljive.. tanke temnorjave ali pa črne s pikicami so mi najlepše. Take sem včasih svoji kupil, pa jih je prehitro strgala …
Kiklca (oblekca) pa bolj lahkotna do kolen ali kak centi višja. Da ko se vsedeš in prekrižaš noge zleze to gor….

Glede urejenosti spodaj pa tole. Če to prakticiraš sama, potem se vsekakor lepouredi. Tanka črtica definitivno zmaga, potem čist pobrita, široka črtica, trikotniček,.. tak vrstni red pri meni zapali. Na silo nekaj ne počet, ker se bo to poznalo na obliki in tvojem počutju. Vsekakor mi pa tudi čist naravna sploh ne potegne. Sva pred časom z eno prijateljico hodila skup v savno, pa je bila čist natur. Mal hecno je potem zgledalo, ko sva šla iz jakuzija ven, ona je bila zaradi tega kar malo sramežljiva. Jaz pa malo pristrižen spodaj, jajčka mal pobrita, pa me je še kakšen pogled zrajcal,.. pa je bilo to potem bolj njej nerodno, ko je meni malo nabreknil…
Nehajmo, da ne bo prevroče! Še bi blo za pisat.

O, ste se razpisali!! Hvala. Bom ocitno pred akcijo se malo razmislila…

Vsem želim lepo noč!

Meni je ratal vroče sam k sem tvoj post prebrala 😜.

🙂 Vesela, da pomagam zniževat stroske za kurjavo v teh mrzlih dneh.

Najboljs da si v kakih lepih oprijetih kavbojkah z nizkim pasom, majčki ki pokaże malo trebuščka. Obutev po żelji petke in visoki škornji še dodatno napalijo:)
Ne razmišljaj preveč da ga ne mine, v akcijo čim prej:) za tuširanje pa reci da bi rada mal predigre pod tusem..


Bilo je mišljeno na sogovornika pred mano, pa sem napako naredila, ko nisem kliknila za citirat njegovo sporočilo. Ampak konec koncev je tvoja tema, ki nas vse mal tko pogreje, misli začnejo drugam uhajat 😉.

🙂 Vesela, da pomagam zniževat stroske za kurjavo v teh mrzlih dneh.
[/quote]


[/quote]

Sem tudi jaz tako razumela, ja. Ampak ker sem zacela temo jaz 😊

Ne razumem najbolje, o kakšnem dogovoru gre:
– sta se dogovorila, da se on oglasi, da te pofu..a
– sta se dogovorila, da se on oglasi na pijači in še mogoče kaj več, amapk nista definirala vseh podrobnosti
– sta se dogovorila, da se oglasi na pijači in pravzaprav še ne ve, kaj ga čaka 🙂
– sta se dogovorila proti plačilu (resnično upam, da ne)

ker ta izvorni dogovor, precej vpliva na to kako se pričakuje razvoj dogodkov.

Glede vsega skupaj in tudi tuširanja njega, predlagam sledeči scenarij:
– pričakaš ga urejena, vendar casual (bodi to kar si, imej samospoštovanje, ni prav nobene potrebe, da se obnaša kot kakšna cenena)
– rečeš mu da je prišel ravno prav, ker rabiš nekoga da ti namili hrbet, greš v kopalnico kjer se (sexi) slečeš in se greš tuširat (njega pusti pri miru, da se mu malo dviguje temperatura)
– ga prosiš, da ti namili hrbet, ko pride do telesnega stika, pa še njega povlečeš notri
– imaš potem še ta privilegij, da mu ga ti umiješ, kar je super predigra, pa še zagotovo bo čist 🙂
– naprej pa “go with the flow”

Lepo povedano ženska, iskreno lepo

New Report

Close