Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pogoltnil svojo spermo

Pogoltnil svojo spermo

Človek v stanju vzburjenosti naredi marsikaj. Samo fora je v tem, da kot ti pride te vse mine. Zato sem včasih si ga zdrkal tako, da mi je vse letelo v usta in sem pogoltnil. Zadevo sem izvedel tako, da sem se ulegel na tla in boke dvignil nad glavo na kar sem si ga začel drkati. To je kar zahteven podvig poln preglavic in zato se zadevo opustil.

Samo sedaj sem se spomnil nečesa drugega. Moški si ga zdrka lahko dvarkat na dan. Zato sem si rekel, da si ga bom prvič zdrkal, da bo seme šlo v kozarec in potem pri drugem drkanju se mi bo povrnilo spolno slo in ga bom pogoltnil in lej ga zlomka zadevo sem izpeljal brez komplikacij.

To vam pravim, ker sem ugotovil kako sem se dobro potem počutil, ko sem popil svojo spermo in kar naenkrat sem začel imeti take prijetne misli tudi o fantih. Začel sem malo tudi preučevati in našel en članek na to temo. Mislim, da vemo še zelo malo o spermi in njenih dobrih učinkih.

Vaš link

Potreben si in nič več.

Kar golti, lahko tudi kdaj odpreš usta, da ti drugi pomagajo pri tem 😁😁

nova
Uredništvo priporoča

Kwa se ti sekiraš zdej neki, odpri usta ti jest svršim boš pogoltnu.

Jaz jo nadrkam dovolj, da jo imamo vsi pri nedeljskem kosilu, potreseno s kakavom v prahu.


Mmmm poredni fantje! Samo spricali bi! Bo treba spremiti kisobran!

da bi zanosil?

Saj se bo šel scistit! Zato pa imamo splav!

Da ima sperma veliko moč za ohranjanje zdravja in vitalnosti so odkrili že pred več tisoč leti . Takrat so tudi razvili tehnike , kako moški zadrži spermo – jo ne izlije- in jo nato vrne nazaj v telo preko krvi. Na ta način je izguba energije in hranil minimalna, bistveno manjša kot pa pri izlivu in kasnejšnem zaužitju sperme. Izguba ene kaple sperme je za telo podobno kot izguba sto kapljic krvi.

Da si ga lahko zdrka dvakrat na dan 🙂 jaz si ga vsak dan 3-5 krat, včasih celo 6 krat.

Ne da si kanibal, še pedožer svojih lastnih potomcev si!
Fej in fuj!

______________________

Haha vsak drugi moški je to probal. Jbg. Ni nc tazga to. Saj meni ne.

Jest sem si kar sam potegnil

se nikili nisem niti ne nameravam pogoltnik svoje sperme,sem jo pa probal z jezikom dotaknit se in je zelo slano…drugace pa js sm vcasih tudi po 5x dnevno izdrkal

zdravstveni, piši na zs

New Report

Close