Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolikokrat ste s partnerjem doživeli skupni orgazem?

Kolikokrat ste s partnerjem doživeli skupni orgazem?

Zanima me, kolikokrat se vam je doticna stvar zgodila, kaksni so bili obcutki, imate morda kaksne napotke za pogostejse dozivetje doticnega orgazma?

Hvala

S partnerjem nikoli, z ljubicami pa vedno.

To je tko kot iz unga vica: “ne vem, ji nikol ne telefoniram med seksom ” :)))

nova
Uredništvo priporoča


Ne razumem tvojega vica?


Ne razumem tvojega vica?
[/quote]

Ok, cel vic gre takole:
se pogovarjata dva prijatelja, pa prvi vpraša drugega:
“Ti a ti s tvojo ženo istočasno doživita orgazem?”
Drugi odgovori:
“Ne vem, ker ji nikoli ne telefoniram med seksom”.

A bo?

v sedmih letih enih parkrat. zakaj?

b bilo tam 70-80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Ok, cel vic gre takole:
se pogovarjata dva prijatelja, pa prvi vpraša drugega:
“Ti a ti s tvojo ženo istočasno doživita orgazem?”
Drugi odgovori:
“Ne vem, ker ji nikoli ne telefoniram med seksom”.

A bo?
[/quote]

Zalosten vic, skoda, ker je vedno vec taksnih parov, ki iscejo potesitev drugje, namesto, da bi se pogovorili doma in razresili zadeve. Ti povem zakaj je toliko locitev: Babica pravi vnuku, če ve, zakaj je toliko ločitev in ji vnuk reče, da ne in če mu lahko pove. Babica reče, veš vnuček, ko sem bila jaz mlada, se je stvar, ki se je pokvarila popravilo, danes pa se samo kupi novo.

Zalosten vic, skoda, ker je vedno vec taksnih parov, ki iscejo potesitev drugje, namesto, da bi se pogovorili doma in razresili zadeve. Ti povem zakaj je toliko locitev: Babica pravi vnuku, če ve, zakaj je toliko ločitev in ji vnuk reče, da ne in če mu lahko pove. Babica reče, veš vnuček, ko sem bila jaz mlada, se je stvar, ki se je pokvarila popravilo, danes pa se samo kupi novo.
[/quote]

Res je.

Jaz ene dvakrat in mi je bilo dosti brezveze. Veliko raje ga najprej sama dozivim in potem se njegovega obcudujem 😀

v vseh 26 letih zakona še nikoli

Moški: vedno
Ženske: v 30 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (razen pri lezbijkah)

Najlepsi je skupni orgazem, sicer je pa ponavadi tako, da ga zena dozivi ze ene dvakrat prej in je potem skupni orgazem se toliko boljsi, ceprav je zelo redek, sva ga tudi midva samo dvakrat dozivela. Najlazje ga je dozivet, ce prepustis zeni, da je na tebi in dela, kar ji pase, ko panvidis, da sta oba ze blizu, pa zacnes ti z nabijanjem in je res neverjeten obcutek, ko potem oba zadihana in z mravljinci obleziva objeta. 🙂

Upam, da sem vama uspel pomagat in da vama bo koncno uspelo dozivet skupni orgazem. (:


Učiti, učiti i samo učiti! (JB Tito)

Nad tem kar berem sem šokirana!!! A tako bedno se imate v spalnicah? Midva ga imava skupaj v 99,9 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drugače je vse brez veze.

Zalosten vic, skoda, ker je vedno vec taksnih parov, ki iscejo potesitev drugje, namesto, da bi se pogovorili doma in razresili zadeve. Ti povem zakaj je toliko locitev: Babica pravi vnuku, če ve, zakaj je toliko ločitev in ji vnuk reče, da ne in če mu lahko pove. Babica reče, veš vnuček, ko sem bila jaz mlada, se je stvar, ki se je pokvarila popravilo, danes pa se samo kupi novo.
[/quote]

od pogovorov ni še nobenemu prišlo

To skupaj je misljeno, da je istocasen, ne da je pri enem spolnem odnosu obema prislo, to mislim, da je tudi nam v 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kapis to?

od pogovorov ni še nobenemu prišlo
[/quote]Jp, one še meša v temo o spolnosti babico in vnuka. Z cenenimi gostilniškimi vici.

Mi vsaj seksamo, za razliko od tebe, ki več kot očitno sploh še nikoli nisi.

To skupaj je misljeno, da je istocasen, ne da je pri enem spolnem odnosu obema prislo, to mislim, da je tudi nam v 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kapis to?
[/quote]

Folk zabit! Nama vedno skupaj pride, ker se počakava! Bogi revčki, kakšen sex imate! In seveda – jaz lažem. Mi dol visi, če mi ne verjamete!

Tisti tvoj visoki “C”, ko se mož obrne v zaveso, ni orgazem.

______________________

Folk zabit! Nama vedno skupaj pride, ker se počakava! Bogi revčki, kakšen sex imate! In seveda – jaz lažem. Mi dol visi, če mi ne verjamete!
[/quote]

Debata teče o tem, kolikokrat oba partnerja istočasno doživita orgazem. Ne o tem, kolikokrat ti uspe v trenutku, ko on doživi vrhunec, zaigrati svojega.

To skupaj je misljeno, da je istocasen, ne da je pri enem spolnem odnosu obema prislo, to mislim, da je tudi nam v 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kapis to?
[/quote]

Oooo, pa še kako je mogoče!
Če ne računam nekaj sekund razlike v začetku orgazma, je pri nama skupni orgazem v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Ker kot je že ena napisala, drugače je brez veze.

Debata teče o tem, kolikokrat oba partnerja istočasno doživita orgazem. Ne o tem, kolikokrat ti uspe v trenutku, ko on doživi vrhunec, zaigrati svojega.
[/quote]

Še nikdar v življenju nisem zaigrala orgazma!
Od kod vam sploh to?! V čem je point, da igrate, da ste zadovoljene?!

New Report

Close