Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske, vam je všeč grob doggy?

Ženske, vam je všeč grob doggy?

ne mislim na bdsm ampak na npr. vlečenje za lase, močno šeškanje po riti, trdo držanje za rame, močno nabijanje od zadaj, vlečenje za bradavice, porivanje močno naprej in globoko? Ugotavljam, da bolj sem takole aktiven pri svoji, bolj ji je všeč 🙂

Bravo za njo. (No zate tudi seveda).Ona že ve kaj je top


Prve štiri naštete niti slučajno ne, bi te za jajca potegnila nazaj, da bi zacvilil, zadnje pa ja. Če tvoji paše, fajn za njo, jaz grobosti ne maram.

nova
Uredništvo priporoča

Moji je vse našteto, s tem da je zvezana, na koncu jo poščijem ali v posodo in mora spit. Včasih pa plava od batin da zrabi cel puder da si upa do štacune.

Moji žal ne paše grob sex… Nimam te sreče.

Kok ste fukneni res, kaj imate od grobosti? Moški ste tisti, ki NIMATE tolerance za bolečino, ste reve, vsak najmanjši trn je katastrofa, tok vas boli. In potem morajo ženske prenašati vaše nabijanjee pa cukanje,šeškanje in da ne rečem, ogabne zadnje napisane variante scanje?? Ma raj nikol več ne sexam s takimi prasci kot ste vi..Se mi smilijo vaše ženske.

O kakšnem pasjem grobu je tu govora?

Povod ponavadi da ravno ženska in zato obstaja pogovor, kaj je komu všeč in kje je meja. Z bivšo pred bivšo sva bila swingerja, imela je drag fetiš-splav in v 2 letih 6x “umetno” zanosila in splavila. V nožnico sva vstavljala gumijasta jajca, kot, da je noseča z vesoljcem. Oblačila sva se v kostume in bila je zvezana tudi po 2 dni na masažni mizi, potrebo opravljala v posodo in še kup stvari, ki pa res nebi o njih. V tem času sem spoznal nama “podobne” swingerje, nekateri niso niti tako podobni, en par sta se prebadala z uhani in mučila iz užitka, bič, palica, pila sta si kri, druga dva sta imela enaki fetiš s splavom, s tem, da se je tista ženska filala z hormonskimi injekcijami za večplodno nosečnost, v tem času je bila noseča s četvorčki in kasneje – ko se nismo več dobivali verjetno splavila. Mogoče še tale dva, ki pa sta resnično bolna, sta imela psa podobnega lanbradorcu, mož je snemal, pes jo je pa nabijal. Po koncu je mož z rokavico seme namazal po prstih in stopalih ter lizal. Imela sta imitacije vseh možnih kur cev v vitrini, tudi živalskih. Grobost pa takšna, da je na meji razuma.

Imaš hujše, samo idi na avanture net in poglej želje določenih v profilih.

New Report

Close