Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zmedena?

Zmedena?

Imam eno vprasanje oz si zelim mnenje. Tisti,ki imate toliko za povedat o ljubicah dejte it mimo.
Kaj mislite zakaj vcasih ni cisto trd? Enkrat super,drugic ne tko. Odvisno kje se dobiva. Pravi,da je nervozen. Da ni navajen tega pocet. Da je z zeno vedno ok.
Mislite,da je res tako,da ga izda nervoza,strah,…
Predvsem mosko mnenje??

Jo,
Praviš odvisno kje se dobita?? Lahko ga je strah, da ga kdo zasači? Možno, ampak trdota bi v vsakem primeru morala bit, če si te še želi.. Če ženo lahko s trdim, bi mogel tebe s še tršim recimo, ker ljubice se ponavad bolj razdajajo, sej zato jih/vas imamo !

Ti mu kar verjemi. In izbirajta kraje, kjer je sproščen.

Seks se dogaja najprej v glavi, torej je morda na tebi, da zrihtaš ali predlagaš okolje, v katerem njega ne bo skrbelo / bo sproščen. S tem bo zgornja glava dala mir, spodnja pa bo za akcijo v trdnem agregatnem stanju.

Tip ima slabo vest, ker vara.

Pri meni je ravno obratno, pri možu ni vedno do konca trd, pri ljubimcu pa VEDNO, ne glede na to, kje se dobiva.

Kakšna lubica za mene 🙂

ker ve, da so ljubice pokvarjene ženske in je tudi sam pokvarjen, da se gre ubadat s tem 🙂 vest mu ne da miru, in prav je tako.

Možne sta 2 stvari. Če je pod dozo adrenalina, potem najbrž ima malo manj testosterona in obratno. Možno pa je tudi to, da se te še ni navadil in do tebe še ne goji vsaj malo čustev. Trdota pride s sproščenostjo in čustvi.

Ahah no ne kvasit tumarij , men pr moji ni čist trd če sm pa z drugo stoji 400na uro itak normalno ,doma če je kaj je vse isto in zato je tako in je tudi prav ,da je tako

New Report

Close