Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolikšen procent žensk pogoltne?

Kolikšen procent žensk pogoltne?

Kaksno oceno bi dali, kaksno so vase osebne izkusnje, mnenja glede orale in semenske tekocine?
Najlepsa hvala za sodelovanje v moji solski anketi ☺

Jaz sm bil s tremi pa so vse, zadnja je tud moja zena, mava 2 otroka, stara 10 in 8 let in se vedno “pogoltne”…pozna kdo morda lepsi izraz za to?

Kako vam sploh to pade na pamet, ce moj samo pomisli na to, bova takoj koncala, ker to popolnoma razvrednoti zensko!
Gnusi ste eni!


Packe nagravžne,ste šlabše avše od živali.Kaj boste pogruntali cez leto dni,da ne bo treba več hodit na wc,ker boste vse požrle,prav na bruhanje mi gre.


Packe nagravžne,ste šlabše avše od živali.Kaj boste pogruntali cez leto dni,da ne bo treba več hodit na wc,ker boste vse požrle,prav na bruhanje mi gre.
[/quote]

Sperma je zelo zdrava in preprecuje nastanek raka, ker ima ogromen oksidativni potencial

Kako vam sploh to pade na pamet, ce moj samo pomisli na to, bova takoj koncala, ker to popolnoma razvrednoti zensko!
Gnusi ste eni!
[/quote]

se počuti kaj razverednotenega ko ti jo liže?

se počuti kaj razverednotenega ko ti jo liže?
[/quote]

Ne prakticirava orale in nama je vseeno cisto lepo, tudi po 5letih zveze, prav nicesar ne pogresava, ce te je to zanimalo, preverznez!

Meni dejstvo da bi pogoltnila ni všeč. Morda je res,da ko nekoga ljubiš,sprejmeš na njemu vse,in se ti nič njegovega ne gabi,moj bivši je oboževal če lahko mojo navlaženost po sexu ti popolnoma poliže,ampak jst sm pa kar malo bremzala glede njegove sperme da pogoltnem. nevem,ampak se mi zdi hehe,da on nas žensk mokrota je bolj okusnejša kot njegova “otroškakašica” hehe :)) me smo boljše :)) Mogoče ga res nisem sprejela popolnoma ampak nekako ni mi do tega da pogoltnem. Mi je pa bilo zelo ok,da mi pride na obraz,povsod,da odprem usta,da mu prid epo prsih,da mu pride na mojo vagino in jaz pol razmežem itd.. ampak pogoltnit pa ne hvala. Žal mi ni do tega. če je pa sperma zdrava pa jebeš to,jemljem omega 3 in b.komplex im covered 🙂

Jaz sem poskusil ze oboje in ti lahko povem, da ima naceloma sperma boljsi okus od vaginalne sluzi, vendar je to pogojno, saj je odvisno od prehrane, kajti tisti, ki poje veliko ananasa, bo imel dosti boljsi okus, bolj sladkast, tisti ki pije alkohol, kadi, je junk hrano pa ima res nagnusen okus, meni je zanimivo predvsem pri zenskah orala, ker res veliko pove o osebi, pa seveda je lepo gledat zensko, kako globoko diha, miga z boki in te stiska s stegni, drzi za lase in kako zares uziva v tem, meni ga ni lepsega obcutka na tem svetu.
Sem zasledil, da si napisala bivsega, a si zdaj morda samska, tako kot jaz, ali si v novi zvezi, zelo mi je namrec vsec tvoja odprtost in iskrenost, kar je v danasnjih casih prava redkost, v mojih oceh imas en velik plus, pa ceprav ti do “goltanja”…one big hug :*


Obstajajo zenske, ki ne pocno orale.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak redko.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak ne zelijo, da ji pride v usta.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak ne pogoltnejo.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak le izjemoma pogoltnejo.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, in le izjemoma NE pogoltnejo.

Koliko je katerih pa varira od osebe do osebe. Pa tudi ena in ta ista zenska bo enemu naredila “vse”, drugemu pa ga niti v usta ne bo vzela.


Obstajajo zenske, ki ne pocno orale.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak redko.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak ne zelijo, da ji pride v usta.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak ne pogoltnejo.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, ampak le izjemoma pogoltnejo.
Obstajajo zenske, ki pocno oralo, in le izjemoma NE pogoltnejo.

Koliko je katerih pa varira od osebe do osebe. Pa tudi ena in ta ista zenska bo enemu naredila “vse”, drugemu pa ga niti v usta ne bo vzela.
[/quote]

Tko bodo itak vse nardile vse sam moras jih dost napalit moja je bla tud od zacetka bol tko da tega noce pa kwa bova to da itak ni dobr pa neki je tezila sm pol sva pa probala pa ji je prov usec ratalo zdj mi vcas kr sama rece al pa zjutri mi kr sama zacne drazit pa tk. Men je res tok hudo k mi to dela sploh pa zdj k vidm da ene kao ne delajo morm svoji punci povedat kolk mi pomen pa da je res najbolsa pa da jo mam res ful rd pa hocm ostat z njo prou vesel sm za to temo folks 😊

Jaz sem poskusil ze oboje in ti lahko povem, da ima naceloma sperma boljsi okus od vaginalne sluzi, vendar je to pogojno, saj je odvisno od prehrane, kajti tisti, ki poje veliko ananasa, bo imel dosti boljsi okus, bolj sladkast, tisti ki pije alkohol, kadi, je junk hrano pa ima res nagnusen okus, meni je zanimivo predvsem pri zenskah orala, ker res veliko pove o osebi, pa seveda je lepo gledat zensko, kako globoko diha, miga z boki in te stiska s stegni, drzi za lase in kako zares uziva v tem, meni ga ni lepsega obcutka na tem svetu.
Sem zasledil, da si napisala bivsega, a si zdaj morda samska, tako kot jaz, ali si v novi zvezi, zelo mi je namrec vsec tvoja odprtost in iskrenost, kar je v danasnjih casih prava redkost, v mojih oceh imas en velik plus, pa ceprav ti do “goltanja”…one big hug :*
[/quote]

Sem poročena s tremi otroki,in hvala za objem,vračam! 🙂
Meni je všeč,če je ženska lahko tako sproščena z moškim,da ko jo sexa,da lahko tudi kriči njegovo ime,da se sprosti da se sama dotika svojih prsi,da ga prosi da ne neha,da je po orgazmu zadrogirana in zmučena,utrujena,da moški stisne iz nje vsak košček poželenja in mu je popolnoma predana. Všeč mi je,da se v spolnosti dopolnjujeta,da jo ni sram,da raziskujeta in se predajata en drugemu,vendar je temelj vedno ljubezen in zaupanje. Sama imam rada ,da moškega prosim za še,in mu s tem nafilam ego,kako prekleto zaželjen in sexyy je. kar se tiče pa pogoltnit,sem zasledila da če jejo več zelenjave je boljši okus,kot alkohol in junk food. Vseeno se mi bolj dobrika ideja da mu pride po mojem obrazu,v odrta usta,potem pa pač obrišem.. nekako dol pogoltnit,se mi ne zdi da je tukaj kaj erotike,itak ne vidiš.,ona pogoltne in to je to. Se mi zdi bolj erotično recimo če mu pride na mojo vagino,jaz razmažem in vtrem in recimo si jo na njegovi spermi še zdrgnem da mi pride. recimo.. Svet spolnosti pač 🙂

Sem poročena s tremi otroki,in hvala za objem,vračam! 🙂
Meni je všeč,če je ženska lahko tako sproščena z moškim,da ko jo sexa,da lahko tudi kriči njegovo ime,da se sprosti da se sama dotika svojih prsi,da ga prosi da ne neha,da je po orgazmu zadrogirana in zmučena,utrujena,da moški stisne iz nje vsak košček poželenja in mu je popolnoma predana. Všeč mi je,da se v spolnosti dopolnjujeta,da jo ni sram,da raziskujeta in se predajata en drugemu,vendar je temelj vedno ljubezen in zaupanje. Sama imam rada ,da moškega prosim za še,in mu s tem nafilam ego,kako prekleto zaželjen in sexyy je. kar se tiče pa pogoltnit,sem zasledila da če jejo več zelenjave je boljši okus,kot alkohol in junk food. Vseeno se mi bolj dobrika ideja da mu pride po mojem obrazu,v odrta usta,potem pa pač obrišem.. nekako dol pogoltnit,se mi ne zdi da je tukaj kaj erotike,itak ne vidiš.,ona pogoltne in to je to. Se mi zdi bolj erotično recimo če mu pride na mojo vagino,jaz razmažem in vtrem in recimo si jo na njegovi spermi še zdrgnem da mi pride. recimo.. Svet spolnosti pač 🙂
[/quote]

Predvsem v jedru tvojega zapisa in tvojem razmisljanju sem se res nasel, tudi sam razmisljam prakticno identicno. Spolnost se ne zacne v postelji, ampak ze dolgo prej, mora biti popolno zaupanje, pogovori, prava privlacnost, potem pa samo se napeljes in podzges cloveka, kar se nato izrazi v samem spolnem aktu, kjer se preobrazi v nek vrhunec za oba. Tudi sam lahko potrdim, da res ogromno pomenijo reakcije zenske, ko vidis, da ji res zelo pase, da si te zeli, uziva s teboj, ti je predana, to res pokaze na globjo povezavo med dvema.

Res lahko recem samo, da je lahko tvoj moz zelo srecen, da ima taksno zeno, da vama zelim res precudovit zakon in da bi se naprej zako uzivali in se imeli lepo 🙂

Big hug 🤗

Naj takoj povem, da sperma ni ravno njami okusa, ampak jaz če ga tipu vlečem do konca potem spermo tudi pogoltnem…..to naredim tako, da ko mu prihaja takoj začnem goltati, da je v ustih niti ne čutim in potem se mi nič ne dviguje…. Včasih, če mi to ne rata in se mi slučajno začne dvigovati….potem, spermo takoj spustim ven iz ust po njegovem tiču… Vse se da, če se hoče in če je volja. Orala in goltanje, se meni ne zdi nič preverznega….sicer pa tudi, če je pa nič za to, rada imam preverzijo….hujšo od goltanja sperme 😉

Če izhajam iz svojih izkušenj lahko napišem, da ženska, kateri se moški posveti in jo dobro zrajca , da sopiha ko stara lokomotiva in jo konkretno natepava vsaj 30 min. minimalno, taka potem tudi izcuza do zadnje kaplje !! Tako, zdej pa veselo na delo 🙂

Ti bi pa bla za mene od kod pa si koliko stara, ce lahko vprasam? 🙂

Ne morem verjet, da so nekatere tako razsipne in brezplačno hrano ven pljuvajo.

sem, pa še to je vse pristalo v Wc-ju. Bruhala ko vlka. Imela sem 5 spolnih partnerjev, vsem je sperma enako smrdela. Tako da srečni tisti, katerih ženske imajo očitno “pokvarjen” okus in zabasane nose.
Fuj.

Okus veliko pove o zdravju, slabsi ko je, bolj je telo zakisano, prepredeno s strupi, ce je moski zdrav, je veliko sadja, bo imela tudi sperma dober okus, ne sme pa kaditi, piti alkohol 48 ur prej ali 48 ur prej jesti junk fooda, cesen je tudi no go (:

New Report

Close