Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zakaj bi morale vse ženske pogoltniti

Zakaj bi morale vse ženske pogoltniti

14 neverjetnih pozitivnih učinkov moške semenske tekočine, za katere še niste vedeli:

https://www.selfhacked.com/blog/unhealthy-ejaculate/

Med drugim lahko moška semenska tekočina tudi preprecuje nastanek gub in gladi kožo, ce jo nanesemo nanjo, pustimo, da se posuši in jo nato speremo z vodo.

Zanimivo, me je res zelo presenetilo, ceprav nisem nikoli razmisljala v tej smeri. Hvala za ta clanek.

Zakaj pa potem moški ne pijejo svoje sperme, ker očitno je ne, da so vseeno zgubani?

nova
Uredništvo priporoča

Moški z izlivom izgubi minerale in vitamine, ki so v semenski tekočini, na kožo pa najbolj blagodejno deluje semenska tekočina, če jo nanesemo direktno nanjo in ne, če jo pogoltnimo, ker se potemtakem po celem telesu razporedijo snovi, ki se absorbirajo v kri preko črevesja.

Spermo bi bilo treba nazaj vnesti v telo, saj se z izlivom nje izgubi veliko energije. Torej moški, nastavite usta in dovolite pederčkom, da se vanje izpraznijo. Bo treba goltat 🙂

Moški z izlivom izgubi minerale in vitamine, ki so v semenski tekočini, na kožo pa najbolj blagodejno deluje semenska tekočina, če jo nanesemo direktno nanjo in ne, če jo pogoltnimo, ker se potemtakem po celem telesu razporedijo snovi, ki se absorbirajo v kri preko črevesja.
[/quote]

Joj, potem pa sploh morajo moški mazat svojo spermo po svojem obrazu in jo goltati, če izgubijo vse te minerale in vitamine.
Nikakor, ampak res nikakor je ne bi smeli kar tako tratiti.
Pa seksat samo s kondomom in nikakor ne silit žensk v hormonsko kotracepcijo. Ker tisto iz kondoma potem lahko moški sebi namaže na obraz ali pa spije.

Spermo bi bilo treba nazaj vnesti v telo, saj se z izlivom nje izgubi veliko energije. Torej moški, nastavite usta in dovolite pederčkom, da se vanje izpraznijo. Bo treba goltat 🙂
[/quote]

To pa sploh enostavno :).

Pozitivni učinki moškega semena za žensko so že dolgo znani, no novo zame pa je, da je koristna tudi za kožo. S tem ko ženska pogoltne moško seme tudi pokaže moškemu da ga ceni in spoštuje in hkrati seveda koristi svojemu zdravju.

A scanja in iztrebkov pa ne jeste, če se tako spoštujete?

A scanja in iztrebkov pa ne jeste, če se tako spoštujete?
[/quote]

Ne delaj se norca. Tebi je ni potrebno pogoltniti ali se mazati z njo saj te ne nihče ne sili, itak sama sebi škodiš ko si odteguješ prepotrebne vitamine in minerale.

Članek o koristnosti moške semenske tekočine za kožo in gube: https://www.thecrazyfacts.com/sperm-highly-effective-treating-wrinkles/

Ti pa res vse verjameš, kar se eni zmislijo.Po želji.

Pogoltni sam to svojo sv.injarijo nagnusno.

Ti pa res vse verjameš, kar se eni zmislijo.Po želji.
[/quote]

Če bi tudi sam/a prebral/a vse raziskave in članke, ki so na voljo o tej teme in se izobrazil/a, bi tudi sam/a prisel/a do istih zaključkov, kot sem prišel jaz. Delam tudi v farmacevtski stroki in znam oceniti, kdaj je kakšna navedena informacija resnični in kdaj je zgolj zavajanje, navedba lažnih dejstev.

Če bi tudi sam/a prebral/a vse raziskave in članke, ki so na voljo o tej teme in se izobrazil/a, bi tudi sam/a prisel/a do istih zaključkov, kot sem prišel jaz. Delam tudi v farmacevtski stroki in znam oceniti, kdaj je kakšna navedena informacija resnični in kdaj je zgolj zavajanje, navedba lažnih dejstev.
[/quote]

Potem pa kar začni. Želim ti veliko srečnih nanosov “naravne kreme”.

Avtor, ti kar sam sebi maži spermo po faci pa goltaj jo tudi. Svojo ali pa od koga drugega kot želiš.
Če je sperma res tako oh in sploh, je pa res ne smeš zavreči.

Jaz nikoli ne bi vtaknil tiča v usta neke ženske, kaj pa če ugrizne?

Moški, ki hočete, da jim vam babe pušijo, bi morali tudi biti pripravljeni iti na kolena in z jezikom obdelati piz do. Mora bit obojestranski odnos, two-way street.

http://lifestyle.enaa.com/zdravje-in-prosti-cas/Sperma-za-mladosten-obraz-brez-gub.html

Kwa ste vsi Slovencki neke zaplankani pa zakompleksani, nevete kwa je dobr ni cudn da je tolk samomorov pa depresivnega folka. Ce bi znal uzivat pa ital je orala uzitek pol bi blo dost leps tud zenska najbol uziva k ji moski polize vagino mi je kr mal zal k ene ne pustite da bi vm jo sm lj itak je your loss k ve ne boste nikol obcutile najbolsega obcutka v lajfu kazen za zaplakanost.

Moj znanec je puncam, ki so bile hripave zagotavljal, da jih odreši hripavosti, če mu ga dobro potegnejo.
Sem in tja mu je celo uspelo kako pregovoriti. 😉

Kaj vse si tipi ne izmislijo, da bi ženske prepričali v goltanje njihove sperme.

Da bi pa ta tip polizal svojo spermo pa si jo na fris napacal, to pa ne bi. Le zakaj ne?
Se mu lastna sperma gnusi ali kaj?

Kaj vse si tipi ne izmislijo, da bi ženske prepričali v goltanje njihove sperme.

Da bi pa ta tip polizal svojo spermo pa si jo na fris napacal, to pa ne bi. Le zakaj ne?
Se mu lastna sperma gnusi ali kaj?

Zakaj pa bi morali goltat, ko pa lahko uporabljamo za kremco. Je čisto ok, poleti na nudl plaži, v senčki, ko se namažemo, kjer želimo. Tako ali tako, potem morje spere.


Če ni peder!

Itak, da je najbolje, če ti tvoje sperme zmanjka, da te še sosed pošprica po faci. Če imaš pa dovolj dolgega pa se itak lahko sam sebe direkt po frisu pošpricaš in si potem razmažeš.
Da ne boš zguban.

New Report

Close