Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Koliko vas je imelo oralni oz. analni spolni odnos in kakšno je vase mnenje o tem?

Koliko vas je imelo oralni oz. analni spolni odnos in kakšno je vase mnenje o tem?

Zanimajo me predvsem mnenja, izkusnje, kajti s punco bi rada vstopila v doticni svet.


A fehtaš drk-material tlele, pa kar misliš, da ti bo folk razlagal, kako se flodra, da si ga boš metal zraven?


A fehtaš drk-material tlele, pa kar misliš, da ti bo folk razlagal, kako se flodra, da si ga boš metal zraven?
[/quote]

Kaj pa tebe mece danes?

nova
Uredništvo priporoča

Potem pa le raziskujta.
Predvsem naj poskrbi za higijeno, klistir lahko tudi cevka z tuša. In lubrikant lahko tudi olivno olje…, obvezno predigra tudi, da se mišica mal raztegne tam.
In pa zate …ne pozabi nikoli res nikoli iz tam v lulico, naj bo tisto zadnja postaja. E coli bakterije ,pa ne sam te,se nahajajo v črevesju in jih z tem zaneseš v nožnico, kar lahko povzroči resno vnetje, če se ne zdravi lahko ima težave z zanositvijo.
Naj bo nežno in boš videl kaj ji paše, ne sili…če ji bo všeč ti bo že rekla. Lahko pa tudi, da ne bo ona edina doživela raziskovanje na tem področju, prepustiš njej raziskovanje svoje tazadnje. Ne mislim do konca stimulacijo pač draženje itd. al pa ja nikoli ne veš kaj komu paše na koncu. Stvar okusa,lol

Kar začnita in si počasi že lahko delata zalogo plenic, ki jih bosta rabila na stara leta.

Vmes pa še malo na onkološkega pogledat, koliko jih je tam z rakom na anusu. Videla na svoje oči.

Vzrok za raka anusa ni v analnem spolnem odnosu, temvec v zakisanosti telesa, nvm kdo je tebi dajal tovrstne informacije, a lahko ti povem, da so napacne.

Rak na anusu zaradi analnega spolnega odnosa? To pa prvič slišim. A je to mogoče malce posplošena, za lase privlečena izjava, da bi malo strašili naokoli?

No tebi se že kaže en rak, ne sicer na anusu temveč na možganih.


Kot vedno…..
Vsak človek doživlja sex na svoj način in ni nujno, kar nekomu paše in uživa, da bo tudi nekdo drugi. Dejstvo pa je eno, da vedno mora bit vlažno in namazano, ker v nasprotnem primeru je lahko boleče. Hkrati pa tudi, da stvari delaš z občutkom.

Meni je vse ful dobr, če se z žensko čutiš in ti je fukiš pa lepa rita, jo pač ornk nabrišeš ne glede na velikost tamalga, zrajcane lukne vse pojejo


Ehhh pol se pa nekateri čudijo, ko ženske nočejo analnega. Valjda, če jo nabrišeš in je to brez občutka, namesto da je to lepo čutno.
Kako bi blo tebi, da te en tip tko nabriše kot si sam napisal?

Ne narobe sem povedu, če se posvetiš ženski in vsem luknicam posebej je lahku prav fukiš lepo


Vsekakor, da se ji posvetiš, samo da je z občutkom. To je point 😉. Ne, da je to kot kak animal sex. Vsaj tako se te je bralo.

Ne ni animal, čeprav sem veterinar, ko je vse podmazano in prištimano pa sproščeno in predanano dvema telesom, je pa tud lohk-na zdej pa ne bom spal, lej kaj si mi nardila


Naredila nisem čisto nič, samo debatirava ☺. K se jst lotim…..

Čeprav debatirava je luštna debata, moški se sploh radi skrivamo za debatami, v glavnem veliko debatiramo. Sam tak seks kot opisujeva je zelo lep-rad to počnem.


Ne moreva zasmetit avtorju teme, bi morali odprt novo temo o takih debatah.

Maš prav

New Report

Close