Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A ga katera Monklja svojemu tipu

A ga katera Monklja svojemu tipu

vleče?
Sprašujem, ker moja pravi, da v usta pa ne bo dala, kar gre v pič.ko.
še v rit mi ne dovoli, da ji prst vtaknem.
Se mi zdi, da mi ne izpolnjuje, kar bi rad in, da ne bo mati mojih otrok.

Lahko počneta to še 30 let, pa zato ne bo postala mati.

Očitno ne veš, kam ga vtakniti in kaj sploh imaš za vtakniti 🙂

Vesel oče


Kenslaj klerikalko…

nova
Uredništvo priporoča

Moj si je ful želel, da mu ga vlečem in sem na koncu popustila.
Na žalost ga razumela dobesedno. Vlekla ga ure in ure. Ni bilo v redu.
Zdaj z njim lahko skače kot s kolebnico.

imava dva otroka ☺
ju je ona rodila .. menda jaz nafu.kal ☺

Nekaj vprašanj na katera ni treba odgovorit nam ampak sam sebi
A ji ti dovoliš da ti da prst v rit.? Če je odgovor ne, zakaj ne.?
A jo ti zadovoljujes oralno.? Če ne, zakaj ne.?
Te stvari se moraš pogovorih z njo


Bolje da ne, ker bi skoraj moral ta teden kaj jest, ne bruhat.

Se mi zdi, da mi ne izpolnjuje, kar bi rad in, da ne bo mati mojih otrok.

Iz tega stavka sklepam, da pač (ni in) ne bo mati tvojih otrok.

Ali pa živinozdravnika s “kuburo”, če uporabim južni izraz.

On te bo “pozdravil”!

ima to žensko za luknjo. Pa ne eno…

Stvar dogovora in želja, če ne štima na tem področju težko ohraniš resno vezo, ker želja ostane in nikoli ne veš kdaj te zamika kam drugam skočt al pa boš celo življenje zamorjen glede tega.
Midva z mojim na to temo nimava težav,zadovoljitev je obojestranska. Sem pa imela težavo na začetku, ko je on šel na spodnji štuk, ker nisem bila navajena zdaj si ne znam predstavljat drugače.

Zakaj si ne predstavljaš drugače?

A zdaj si jo pa umivaš?

meni je pa zelo erotično oralno zadoovljevat tipa,oziroma po vaše mu ga vlečt. Eni pač imajo grd prizven,ampak meni je to erotično. Sam penis od moškega mi je erotičen,in nekako ko pride do sexa si itak tega full želiš. Vsaj jaz. Dovolila bi tudi da mi da prst v rit,analno pa defenetivno ne. Včasih itak začutiš,ko si tako vzburjen da ti orgazmično mrgoli tudi danka. Fingering mi ni nč narobe. Ampak da pa bi me sexal v rit to pa ne dovolim in ne maram. Všeč mi je tudi ideja da mi jo poliže,in tako dalje.. Oralno zadovoljevat moškega je erotično. Če si moškemu predan,in ko sme jaz svojga ljubila,mi je na momente tudi pasalo da sem mu pokorna in grem na kolena in mu ga vlečem. On pa pač druge stvari..da mu submisive glavo porine dol,češ dol mi jo poliži,da mu ukažem.. pač to je vse svet spolnosti 🙂

Bravo, lepo si napisala. Se strinjam.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

,mi je na momente tudi pasalo da sem mu pokorna in grem na kolena in mu ga vlečem.

A ni to poniževalno?


NE ni poniževalno, zakaj bi pa bilo, če nekoga ljubite?


na vsa vprašanja: Da.
tudi z drugimi ženskami ☺


na vsa vprašanja: Da.
tudi z drugimi ženskami ☺
[/quote]
Potem pa si izbral partnerko s katero nimata enakih interesov
Tvoja napaka


Potem pa si izbral partnerko s katero nimata enakih interesov
Tvoja napaka
[/quote]
tkole je (krula zagamana) – tema ni o moji izbiri partnerke !!
Ampak o tem alli ga bejbe vlečete svojim tipom !!
da odgovora nisi sposobna, kot je tema, pa o tebi pove vse ☺
Vzdrži se lapanja v tej temi ☺ Nisi dorasla čemerkoli


tkole je (krula zagamana) – tema ni o moji izbiri partnerke !!
Ampak o tem alli ga bejbe vlečete svojim tipom !!
da odgovora nisi sposobna, kot je tema, pa o tebi pove vse ☺
Vzdrži se lapanja v tej temi ☺ Nisi dorasla čemerkoli
[/quote]
No ko ti povem direkt da si sam kriv ker z žensko s katero spolno nisi zadovoljen (Sori niso ti jo zbrali drugi ampak lepo sam, torej tvoja krivda) sem pa jaz krula
O tem kaj pa midva procneva v postelji z mojim pa ne bom odgovarjala ker te nič ne briga
Sem pa za razliko od tebe odlično izbrala in ne jamram (ker nimam za kaj)po Monu o bednem spolnem življenju tako kot ti
Boli resnica ,ampak tako je.. napačno si izbral .Deal with it boy

Popravljam
Ker si z žensko s katero nisi…

Ne bom odgovarjala na zastavljeno vprašanje, ker svojega spolnega življenja ne bom razlagala po forumu.

Nekaj ti pa polagam na srce: če je tvoja partnerka zvesta in te spoštuje, ne delaj neumnosti zaradi različnih želja pri spolnosti. Že tako po nepotrebnem propade preveč zakonskih zvez. Spoštuj njeno odločitev, tudi tebi ne bi bilo prav, če te nekdo sili v nekaj, česar ti nočeš. Dva otroka imata. Odločila sta se drug za drugega, bodita odgovorna in izpeljita svojo odločitev do konca.

Ne bom odgovarjala na zastavljeno vprašanje, ker svojega spolnega življenja ne bom razlagala po forumu.

Nekaj ti pa polagam na srce: če je tvoja partnerka zvesta in te spoštuje, ne delaj neumnosti zaradi različnih želja pri spolnosti. Že tako po nepotrebnem propade preveč zakonskih zvez. Spoštuj njeno odločitev, tudi tebi ne bi bilo prav, če te nekdo sili v nekaj, česar ti nočeš. Dva otroka imata. Odločila sta se drug za drugega, bodita odgovorna in izpeljita svojo odločitev do konca.
[/quote]
Pa kako imate eni urejena spolna zivljenja? Jaz in moja sva zmenjena in oba lepo en drugega zadovoljiva, jaz njo oralno in ona mene, pa je obema super, sj orale ne delas zaradi sebe, ampak zato, ker vidis, kako v njej uziva oseba, ki ko ljubi tvoje srce, pa tudi moras bit sproscen in igriv v spolnosti, vsi ste prevec zadrti, ni cudno, da potem ne uzivate in vam je spolnost v muko. Res me zalosti, da je tako kot je pri veliki vecini parov.


Pa kako imate eni urejena spolna zivljenja? Jaz in moja sva zmenjena in oba lepo en drugega zadovoljiva, jaz njo oralno in ona mene, pa je obema super, sj orale ne delas zaradi sebe, ampak zato, ker vidis, kako v njej uziva oseba, ki ko ljubi tvoje srce, pa tudi moras bit sproscen in igriv v spolnosti, vsi ste prevec zadrti, ni cudno, da potem ne uzivate in vam je spolnost v muko. Res me zalosti, da je tako kot je pri veliki vecini parov.
[/quote]

Nisem pisala o sebi. In težko na podlagi svojih izkušenj ocenim, kako težko je nekomu drugemu narediti nekaj, česar si ne želi.


tkole je (krula zagamana) – tema ni o moji izbiri partnerke !!
Ampak o tem alli ga bejbe vlečete svojim tipom !!
da odgovora nisi sposobna, kot je tema, pa o tebi pove vse ☺
Vzdrži se lapanja v tej temi ☺ Nisi dorasla čemerkoli
[/quote]
Uboga zenska ob takem divjaku. Verjetno se te sramuje.

Nisem pisala o sebi. In težko na podlagi svojih izkušenj ocenim, kako težko je nekomu drugemu narediti nekaj, česar si ne želi.
[/quote]

Saj ni bilo samo tebi namenjeno, temvec je bilo celotni publiki. V vecini primerov je tako, da je marsikaj, cesar si nekdo ne zeli v eni zvezi, prisotno v drugi, predpogoj je ljubezen, ker ce nekoga resnicno ljubis, se meje resnicno izbrisejo in ti ni nic mula, v vsem uzivas, rade volje raziskujes. Zelim pa, da bi imela urejeno tudi spolno zivljenje, saj je to nekaj najlepsega, tudi jaz sm resnicno vesel za svojo, da imava tak odnos, kakrsnega imava (:

New Report

Close