Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Slaba izkušnja na razgovoru

Slaba izkušnja na razgovoru

Včeraj sem bil na razgovoru in nekako ni šlo vse tako kot sem si zamislil. Bil je zelo neprofesionalen odnos, nekako sem že od samega začetka čutil, da to ni to. Že sam pogovor s kadrovnico na štiri oči me je presenetil, kaj šele vse ostalo. Ok, pa naj začnem.

Vstopim v eno majhno sobo, za katero bi človek pomislil da je to ena shramba. Ok sem si mislil, pa naj bo to to. S kadrovnico sva si segla v roko in pogovor se je začel. Prvo vprašanje me je zelo presenetilo saj me je vprašala, koliko imam velikega kurca. Ok sem si mislil, tu vem da nimam težav in sem ji ponosno odvrnil, da imam 19 cm batino. Nakar sem videl, da si je popravila bujen dekolte, modrček jo je tiščal zaradi prevelikih jošk. Prosila me je, naj ji ga jaz popravim, saj je bilo tako lažje doseči zadnji del modrčka. V tistem trenutku sem dobil največjega bonerja ever. Mojo 19cm batino sem ji porinil direkt v usta in ji brez zadržkov naredil “facefuck”. Hkrati sem ji odpenjal modrček ter slekel majčko. Trdega kurca sem ji porinil globoko med njene ogromne lubenice in močno porival. Najina vzburjenost se je z vsakim momentom stopnjevala in prej kot bi se oba zavedala, sem že bil globoko v njeni razprti pički in jo živalsko fukal na tipkovnici. Ekran sem v navalu pohote odrinil na tla, da je močno zagrmelo. V tistem trenutku sta v šoku prišle v sobo še njeni sodelavki in vprašali kaj se je zgodilo. Bitch, lay down, I will fuck you so hard, sem jima rekel in kot bi mignil, sta že bili nagi pred mano in sem penetriral v vse tri. Ja vse tri sem pofukal za njihovo nedelo v javnem sektorju, razvidno je bilo da so bile zdolgočasene in pohotne seksa. Z nasmeškom na ustih sem odkorakal iz pisarne in si mislil; “to pa je bil razgovor in pol”.

In potem si se zbudil :)))

A je kdo rekel, da se nisem?

Khm, ja sej takšni ste slovenčki. Tožibabe. Naj ugotovim, si ženska, spolno neaktivna in zavrta v srednjih letih?

Avtor, sem se pa nasmejala hahahha. A ti si pa padla na zvijačo trola in sedaj si butthurted?

se mi zdi zamalo, da mojih postov ali komentarjev kar nekaj zbrišejo, pa imajo vsaj nekaj v sebi. no, ja, osebno me tole pisanje sploh ne moti, na k….. pa mi grejo modesratorji s svojo bedasto dvoličnostjo.

mene pa sm zanima, če je bila v sobi luč ali ne…., ker, če je ni bilo, bi lahko pritisnil na stikalo, da jo bi vžgal, hehe..

Za take razgovore bi nekateri celo plačali če bi jih lahko imeli.

New Report

Close