Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Vaše Izkušnje s stranjo SkrivniKontakt.com

Vaše Izkušnje s stranjo SkrivniKontakt.com

Pozdrav vsem,
ima kdo od vas kaj izkušenj s stranjo SkrivniKontakt.com? Zanima me a je tam sploh možno vzpostaviti realni kontakt in se dobit na zmenku, ali je to stran samo za flirtanje in so osebe tam izmišljene?
Lp

Si že sam zapisal odgovor v obliki vprašanja. Na tej strani (in podobnih) je par ljudi, ki delajo za lastnika spletne strani. Lahko so tako ženske ali pa moški – slik na spletu pa ja ni težko dobiti, da jo dodaš v profil. In vsak od teh ima lahko več “profilov”. Verjetno si že sam ugotovil, da je namen teh sporočil zavlačevanje, pomeni čimveč dragih sporočil, ki ne pripeljejo nikamor. Dopuščam možnost, da se tukaj znajde tudi kakšna resnična ženska (ne virtualna), ma po preprostem preizkusu v to že malo dvomim. Recimo ti napiše sporočilo: tvoj profil je super, izgledaš seksi … in podobno. Če predlagaš komunikacijo preko e-maila, je nešteto izgovorov, ma na to ne pristane nobena. Jaz sem to nekajkrat poskusil, vedno enak rezultat. Mogoče imam samo jaz tako “srečo”, ma zdaj se tega ne grem več.

isto kot Salvattore, avtomatizirani mesidži. Isti sistem kot afera Ashley Madison v ZDA.

New Report

Close