Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolikokrat na teden sexate tisti, ki ste v resni zvezi?

Kolikokrat na teden sexate tisti, ki ste v resni zvezi?

Vprasanje je tako, prupisite se to, koliko let ste skupaj in koliko se ujemate v razmisljanju, je veliko nesoglasij med vama, da vidimo vzorec (:

Kolikokrat seksama je čist odvisno od mene, in v kateri fazi ciklusa sem. To pomeni da po koncu ta rdeče je živahno vse do konca ovulacije potem pa kake 14 dni do rdeče mi niti ni, tako da ziher potem po kakšen teden ne. Takrat je zatišje. Skuapj cca 3 leta. Nimama nesoglasij, se dobro razumema. Živiva skupaj.

Skupaj pol leta – vsak dan, ce gre kako drugace tudi veckrat. Mogoce kdaj kaksen dan ne pa seveda med menstruacijo ce se le da rajsi ne (pravijo, da pride zaradi seksa med menstruacijo lahko do neplodnosti -g. Pusenjak)
Prej z enim 3 leta – 2x-3x na teden, ce bi bilo po moje bi vsak dan.
Prvi fant 4 leta – vsak dan.

nova
Uredništvo priporoča

17 let poročena
2-3x na teden
Crkljanja je pa več 🙂

Skupaj: 11 let
Ujemanje v razmišljanju: zelo veliko
Nesoglasja: zelo redka. Kadar so, jih razčistiva v istem dnevu.

Pogostost SO: navadno 1-4x na teden. Pride tudi kakšen teden, ko ni nič (bolezen, potovanje, službena pot, moj ciklus, službene obveznosti), in kakšen teden, ki povprečje presega.

Sm sicer v zvezi, vendar se nimam SO, mi je pa zanimiv podatek, da naj bi sex med menstrualnim ciklusom povzrocal neplodnost, sam sem namrec prebral, da naj bi sex med menstruacijo povzrocil, da so menstruacije krajse in manj bolece, prav tako naj bi pospesil porod, v tretjem trimesecju nosecnosti in ga naredil manj bolecega…kateri podatki sedaj drzijo?
Hvala.

Neverjetno, kako vsi sexate, ma še več kot zajci, sploh tisti v vezah 10let +. Jst vam nič ne verjamem!

Neverjetno, kako vsi sexate, ma še več kot zajci, sploh tisti v vezah 10let +. Jst vam nič ne verjamem!

Sm sicer v zvezi, vendar se nimam SO, mi je pa zanimiv podatek, da naj bi sex med menstrualnim ciklusom povzrocal neplodnost, sam sem namrec prebral, da naj bi sex med menstruacijo povzrocil, da so menstruacije krajse in manj bolece, prav tako naj bi pospesil porod, v tretjem trimesecju nosecnosti in ga naredil manj bolecega…kateri podatki sedaj drzijo?
Hvala.
[/quote]
Drži to, da ženska z rednim in urejenim ciklusom v času menstruacije ni plodna in so zato za tiste, ki se gredo malo bolj riskantne tipe “kontracepcije” to t.i. varni dnevi.


Dvakrat na teden je na primer enkrat med tednom in enkrat med vikendom. Meni se to ne zdi nič kaj posebno veliko. 4x tedensko je pa recimo dvakrat med tednom in dvakrat med vikendom. Če imaš bolj natrpan urnik, je to že malo težje izvedljivo, ampak se da.

V številkah in statistiki seksajo ti, ki najmanj seksajo, ker ne premorejo spontanosti. 🙂
Ker kaj bolj ubija strast, kot to, kdor misli, da mora zadovoljevati neke statistične norme in se samodokazovati. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Dvakrat na teden je na primer enkrat med tednom in enkrat med vikendom. Meni se to ne zdi nič kaj posebno veliko. 4x tedensko je pa recimo dvakrat med tednom in dvakrat med vikendom. Če imaš bolj natrpan urnik, je to že malo težje izvedljivo, ampak se da.
[/quote]

Visoka frekvenca spolnih odnosov ne reši slabe partnerske zveze, tudi partner ti ne bo zaradi tega bolj zvest, kakor zmotno mislijo nekatere ženske, da ne bo k drugi hodil, če bodo bolj “razpoložljive”. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kako eni nabijate. V zvezi 10 let, sexam enkrat na mesec

Tako je, če si pošten. Ostali pa so v zvezi 10 let, sexajo pa vsak dan (z drugim).😁 Jaz tud ne verjamem, da zgornji posti predstavljajo realno sliko. Ko poslušam svoje sodelavce, vsi samo jamrajo, kako doma nič ne dobijo.

Visoka frekvenca spolnih odnosov ne reši slabe partnerske zveze, tudi partner ti ne bo zaradi tega bolj zvest, kakor zmotno mislijo nekatere ženske, da ne bo k drugi hodil, če bodo bolj “razpoložljive”. 😉
[/quote]
In v čem naj bi se to nanašalo name?


Tako je, če si pošten. Ostali pa so v zvezi 10 let, sexajo pa vsak dan (z drugim).😁 Jaz tud ne verjamem, da zgornji posti predstavljajo realno sliko. Ko poslušam svoje sodelavce, vsi samo jamrajo, kako doma nič ne dobijo.
[/quote]
Nihče ni vprašal po starosti ali po številu otrok, kar sta sigurno dva dejavnika, ki zelo vplivata na spolno življenje para. Tako da bi bilo verjetno dobro tudi to vzeti v ozir. Predvidevam, da vidve/vidva nista v začetku 30-ih let in brez otrok.

Ampak ni večje ogabnosti od te, ko ženske začnejo govoriti o ciklusih! Fuuuuj, ogabno! Priskutno! Svinjsko! Kakšen fail narave je res ženska, prvič, da ima nagravžno češpljo med nogami, in drugič, da se ji ven cedi sama svinjska ogabnost! Bljaaak!

Jaz pa menim da so med pari velike razlike, eni po več letih še vedno veliko seksajo, eni pari pa skoraj nič.

Eno leto skup, sex vsak dan med tednom, za vikend pa tudi do trikrat. Priznam, preseda mi že.

Seks,kaj je to….heh…12let sva skupaj…3 otroci in seksava,ko se nama zahoče…torej enkrat na mesec ali na dva meseca…Je preveč skrbi,urejat otroke,služba,vsakdanji stresi in ne čutiva toliko potrebe po seksu….brez skrbi,se imava rada,se crkljama in kot družina lepo funkcioniramo…BTW…Vse pa tudi ni v seksu.

Porocena 18 let. Vcasih sexava 1x na teden. Vcasih 1x na mesec. Ko sva na dopustu, pa vsak dan.

Zanimivo. Sva mogoče tri leta več skupaj, otrok en manj, pa je moj čist divji, če ne sexa vsaj na tri dni, še bolje, če na dva dni.

10 let skupi
2x na teden v povprečju

Ko sva bila se sama, pogosto. Nisem pa nikoli stela ali delala kljukic. So bila obdobja, ko se nama je dalo veckrat in dnevi, ko nisva.
Potem je prisel otrok in se je pogostnost zmanjsala. Takrat sva mislila, da kar precej, ampak danes, ko je v sosednji sobi najstnik, vidiva da sva se uspela k temu spravit precej bolj pogosto :-))
Z velim otrokom pridejo velike skrbi, tudi pri SO, ker imajo ušesa naspicena vsak trenutek. Ampak ok, saj z leti se nekako tudi umiri zelja po stevilcnosti. Ceprav opazam, da me zadnje case na pragu 41.leta posteno daje in bi veliko veckrat kot je mojemu. Ga kar razumem, kako mu je bilo par let nazaj :-))

Da pa bi vsak dan, pa si nekako ne predstavljam (vec). Mogoce na dopustu, ko je cisti odklop.

Kok sva se danes ponoč dobro poseksala pred tabernakljom, sv.Jožef Ljubljana, not v cerkvi. Jao, Monklje kok mi je stal. Mojca mi ga je scuzala, da še scat ne morem, njej je obraz povleklo skupaj. Misel na pohoto me v cerkvi daje, a ko vidim starega duhovnik mi stoji ko top.

Monklje a ste folž? 😂

Seksava vsak dan. Ko z njo odpravim, pa greva s kolegom v apartma, da me v rit po moško nabriše.

25let zakona, zadnje leto skoraj vsak dan,včasih dvakrat na dan,prej ko so bili otroci mali pa mnogo manj(zanj premalo in je šel iskat drugam) sedaj sva to poštimala in je obema super

New Report

Close