Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako seksate… iscem ideje

Kako seksate… iscem ideje

Skratka… v srednjih letih odkrivam nove nivoje seksa… tisto klasiko poznam… lupckanje, lizanje bradavic, oralni, analni… ok… vrste seksa…razmisljam s cim in kako presenetiti dragega… nimam idej izven svojih okvirjev. Pa zato vprasam vas, za toste male skrivnosti, ki pocukrajo seks… mogoce sam kaka finta, obrat roke, noge… pojma nimam… hvala…

Jaz ga presenetim velikokrat 😀 Pred dnevi ko je prišel domov sem ga pričakala na mizi kot pladenj z sladkimi prigrizki na sebi, preden je šlo zares je moral vse polizati z mene 😛 bilo mo je sila všeč. Naslednjič sem uporabila ledene kocke 😛 ki počasi potujejo po telesu, meni fino fajn. Noro všeč mu je, če me gleda, kako se z vibratorjem poštimam sama, uff to ga noro rajca. Pojdita skupaj v sexshop po nekaj igračk, sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} da mu bo všeč. Njegova želja-fantazija hmm tega pa še nisem probala in verjetno ne bom, da bi sexal poleg mene še z eno drugo žensko, torej trojček.

Pejta plesat, pusti se osvajat drugim, zalezi se z nekim na tesno in tvoj bo gorel s trdim v hlačah. Preizkušeno haha

nova
Uredništvo priporoča

Morda bi bilo zanimivo sprobati kakšne fetiše 🙂

New Report

Close