Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kaj in kako ženske občutite v ritki?

Kaj in kako ženske občutite v ritki?

Moja si prodiranja ne želi, ker jo baje boli…? igranje z luknjo pa zelo. Kako je z vami?

Ima zelo rada božanje, masiranje, lizanje in penetriranje v anus z jezikom. Nekaj sicer zmer zaigra, da kao ne, pa, ne … pol pa že stoka. Med seksom, ko ji vtaknem prst počasi notr in jo nežno obdelujem še s prstom … je tega zaigranega nasprotovanja že malo več, ampak upira se pa ne. In potem uživa in ji tako še hitreje pride. Je pa zanimivo pri analnem odnosu, da ko si ga zaželi, takrat ji pa popustijo vse zavore in bi še in še in še. “Daj me v rit pofukej”, je lepo slišat, sploh, če je pobuda na njeni strani, spontana.

Kaj pa občuti? Ne vem … Ko je za, zelo uživa. Jaz pa tudi :-).


Jaz tudi ne maram prodiranja, je zelo boleče, 1 prst ja, več niti slučajno. Očitno imamo ene ženske premočne mišice, ki zapirajo zadevo in se jih ne da v taki meri sprostit, da bi ne bilo boleče. Je težil nekaj časa, da bi pa da bi, in ko sem mu rekla ok, ni problema, ko boš iz sexshopa prinesel umetnega takega kot je tvoj original in ko bo tebi pasalo, da te jaz z njim nabrišem v rit, ee potem boš tudi ti lahko mene. Najprej je debelo gledal, potem rekel kako to mslim, ja tako kot sem rekla ane, a je tvoja rit kaj drugačna od moje?? Nikoli več mi ni predlagal tega.


Rit je za srat!


Rit je za srat!
[/quote]

Ah, dej ga no srat! 🙂 Če si ženska, se oglas in nastav ritko, da ti kakec nazaj zapigam kt biljard kuglo. Boš vidla, kako ti bo pasalo. Boš miksala z boki, da boš smoothie nardila z mojih jajc :). Pridi, pridi rita moja :).

ma jst sem nor na ritko…mislim samo riti mi grejo po glavi ko vidim zensko…pa samo lizal bi jih mmmm,po cele dneve…

ps:kako se resim tega jebenega fetisha?!

Klin se s klinom zbija.

New Report

Close