Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Biseksualcem je na nek način lažje

Biseksualcem je na nek način lažje

Biseksualcem je na nek način lažje v življenju, jim ni tolk pomemben seks z ženo, tudi zunaj zveze se bolj družijo z moškimi prijatelji, tudi popoldansko delo.

Če žena ne smuča, bo mož šel na smučanje tudi z moškimi prijatelji, heteroseksualen moški nima prav želje na dopust z moškimi.

Tole neko popoldansko delo z moškim, ali druženje v službi z moškim, če ima ženo niti ni sumjivo, se niti ne vidi ljubezni.

Tudi smučanje s moškimi kolegi, če žena ostane doma, sploh ne pomisliš na biseksualnost.

Heteroseksualni moški vidi vso ljubezen v ženi, če to ne štima, potem je katerokoli druženje z drugo žensko problematično, z moškim si nimaš kaj pomagat.

Lepo napisano, bo kar držalo. In zanimivo žena sploh ni ljubosumna …. Že če greš sam na službeno potovanje je sumljivo, če bi pa šel na smučarijo s sodelavkami …ojoj potem pa bi bil v hiši ogenj.

p

Midva z ženo sva oba bisexualna 🙂 Imava družino, se imava rada in najin zakon je doprt. To pomeni, da ona si lahko privošči ljubico, jaz pa ljubimca. Nikakor pa ne jaz še ene ženske in ona ne drugega moškega. Najbolj pomembno pa je tudi to, da si to vedno poveva kdo je s kom bil, kje in kdaj. Če se da, tudi v naprej. Včasih tudi gremo skupaj ven na večerjo in kam žurati, pa se potem moja z ljubico ukvarja, jaz pa z ljubimcem….. To so najina pravila igre, ki jih spoštujeva. Nikakor pa ne sme biti ljubosumja.

nova
Uredništvo priporoča

takega odnosa si tudi midva želiva sam problem je najti tak soroden par

New Report

Close