Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako pristopiti do ženske in ji postati zanimiv za seks?

Kako pristopiti do ženske in ji postati zanimiv za seks?

Nočem nobenega balasta, le v pojsteljo.

Verjetno si večina moških želi punco za seks, brez nekega pihanja na dušo in peljanja po restavracijah. A je to sploh možno, če nisi najbolj privlačen vizualno? Zdi se mi, da si tak odnos do žensk lahko privoščijo samo bogati in lepi moški, če si grd in reven; zakaj bi ženska izbrala tebe ko pa ima toliko izbere in ponudb vsaki dan?

Če si povprečen moški, je bolje da obupaš nad zmenkarijami. Ženska si lahko boljšega moškega dobi s tleskom s prsti, ti je ne moraš ničesar ponuditi, kar ji ni ponujeno že od 100 moških, ki se zanjo že dolgo raztegujejo na vse konce. Več je moških kot žensk in moški so načeloma bolj potrebni kot ženske, princip ponudbe in povpraševanja- je logično zakaj potem toliko moški trpi muke celibata in spolnega nepotešenja.

Babe seksajo kot zajci, v čem je problem?????

Bodi romantik in ti bo šlo kot po maslu.

Make her feel good (about herself).

Lej vtis bom po resnici povedala ce si res grd in nimaš kesa ni možno. Prve te bojo skenslale ker jim boš neprivlačen, druge pa Ker jim za seks ne boš mogel plačati.

Seveda se da. Plačaj in boš dobil vse posteljne užitke.

Čist simpl, samo denar za prostitutke moraš imet.

Z zelo majhnim številom moških. Mogoče okoli 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških (optimistična ocena) dobi redno za kavsat, ostali pa nič ali največ 2-krat na leto, če so poročeni.


Brez dlake na jeziku. 🙂

Rešitev za moške je v homoseksualnosti.


Brez dlake na jeziku. 🙂
[/quote]

Plehke…. Idealen opis za žensko.

Če se gre samo za seks… pa pripelji se nekam z res hudim avtom pa ven vrži zlate bančne kartice.

Gvišno boš šel domov z kako sponzorušo. 🙂

Nikakor, ker če nisi rojen lažnivec, se boš to težko kasneje priučil, moraš imeti v krvi. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robec si si že zatlačil v hlače?

Misliš, da si je fršlus prehladil?

Poznam moškega s podpovprečnim izgledom, vendar ima žensk kolikor hoče. Plače okrog 1.500 eur. Išče pa sebi primerne. Vse najde preko portalov kjer se vse zmeni. Simpl. Ne vem zakaj obupujete zaradi seksa, tega je kolikor hočeš.

Za to, da bete seksajo, je bog izumil resne zveze. za to, da womanhejterji seksajo, pa prostitutke.

Jz sem že pred 4 leti, ko sem s etu pojavil kot Glanzkopf, povedal, da dedce odmislite babe, če nočete biti do konc lajfa sužnji p.ičke.

Vsa ta leta se norca delate, odpirate pa vedno znova debilne teme, kako naj boste všeč baba. Nikak, odmislite to.

ja je, kaj nimaš keša za kurbe?

Bluziš. Najprej o postli brez balasta, pol o zmenkarijah, pa opcijah, da ne moreš nič ponuditi.
Ce bi sam seks, menda tiča mas za ponudit, ce bi pa skromne zmenkarije, pa vsaj za kofe mej

Bogati moški plačujejo za babe največ. Vi škrtuhi, ki še za kurbe nimate, ali pa nočete dati, s etudi kot bogati ne bi nakavsali.

Dost je da eno dobro potesis, pa bo dober glas segel v 10 vas, bodo vse frendice vedele in bo firbec vse pripeljal v tvoje narocje, potem pa lahko sam zbiras, sm moras dobro opravit, pa si tako izbrat, da bo okol raztrobila, niti ne rabi bit lusna, lusne frendice bodo pol prisle na vrsto 😉

Mladih moških je res več kot mladih žensk. Ker pa moski v povprečju živite manj časa, imaš veliko izbire med nekoliko starejšimi ženskami. Malo kriterije spusti, pa bo.😄😄😄

Pregledaš salomonov oglasnik, najdeš sebi primeren oglas, pokličeš in rečeš, da imaš peneze. Instant zanimanje brez zmenkov zagotovljeno.

Sam ne potem čez deset let kle jokat, da normalne zase ne najdeš.

Ljudje nismo zveri. Naši medsebojni odnosi dolgoročno ne temeljijo samo na seksu. Moški in ženska morata imeti tudi mentalno in duševno ujemanje. Kdor pa hoče samo seks ( ker v resnici noče resnega odnosa, ker se ga boji ali pa je nezrel), naj si kupi napihljivo lutko.

New Report

Close