Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ni ga čez navaden dober kavs

Ni ga čez navaden dober kavs

Vse ostalo, kariera, družina, hobiji, materialne stvari so en navaden bullshit. Ne rabim tega. Ne nasedam več temu. Imam 47 let in sem leta in leta zapravil za družino, kariero.. bedarija. Presrečen sem, da sem ločen, moje podjetje sem tudi prodal in si poiskal navadno lahko službo. Nekaj denarja imam prihranjenega. Komu vsa ta kariera? Da si kupim še več materialne navlake? Neee ne rabim tega. Sedaj se dobivam z dvema ženskama, eno 26 letno, druga je 34 letna. Fukam kot bog. To je bistvo življenja. Tamlada je sploh divja, dobivamo se še z njenimi prijatelji in občasno imamo orgijo. To je življenje. Seks, droge in rokenrol. Ne pa družina, otroci in materialne stvari. Vse to sem že izkusil. Ne bom ponovil več. Čas je zame.

Pozdravljen, Lester Burnham!
[img]http://a69.g.akamai.net/n/69/10688/v1/img5.allocine.fr/acmedia/medias/04/56/76/045676_ph1.jpg[/img]

uredu. dobro zate.

ne vidim pointa objave takega članka…

Zato, ker je tukaj polno mladih, ki si želijo družine in podobnega sranja. Le svarim jih!

Srednja leta in denar ma. Ko bo kriza mimo in račun prazen bo bivša dobra.

Sicer se ne fukarim okrog, a hodim precej na izlete, klatim dopoldan in popoldan, sam si kuham ,skrbim za gospodinjstvo. Od zadnje ženske, ko sva skupaj živela in se razšla, se mi je razblinil mit o hepi femili. Raje s kolegi na kavo, uživat. Pijem ravno ne, sex pa tudi še ne. Ni mi še do tega, po razapdu z bivšo. Skrbim zase in uživam dan na zraku. Službo sem pustil in živim vseeno kot lord.

jaahhaa, Lester je bolj malo kavsal, ga je žena prej koknila.

zazvonila budilka . . .

Zato, ker je tukaj polno mladih, ki si želijo družine in podobnega sranja. Le svarim jih!
[/quote]

Če bi ti (in drugi) k stvari pristopil pametno, bi lahko tudi uredil tako da bi imel vse te izkušnje (ali vsaj precej njih) in zaključil zadevo dobro in zadovoljno.
Takole kot pišeš, pa imam občutek da bo zaključek le težko dober.

če že gledate film American dream, si ga vsaj poglejte do konca.

avtor, če si ti “nasedel” družinskemu življenju, si si sam kriv. bi moral prej razmišljat o tem, kaj hočeš od življenja in katere vrednote so ti pomembne. smo si pa različni, meni tako jebivetrsko življenje s cipami in drogami ne pomeni nič, to je samo osebni propad s kratkotrajnimi užitki. ko bojo te minili, ko si bojo tvoje cipe našle mlade tipe polne energije in ko te sesujejo droge, boš pa zgnil na samem in mogoče kdaj videl bivšo, ki si bo našla pravega moškega, ne pa ostarelega froca.

Ha,ha,ha, če bi se res dobival z dvema in se ukvarjal oz. sexal z njima kot se hvališ, bi ne visel tu gor,… pejd raje mal svoj ego drugam napihovat, pa pusti mlade, da živijo po svoji presoji, mislim, TRENUTNI napihnjenec pač, se ne bo dolgo obneslo, boš kmalu drugače čivkal, ko te bodo tiste tvoje ljubice pomolzle spredaj in zadaj, boš samo še sanjal, he,he,he….

Ti si zašel v slepo ulico. Ko boš star, boš tamlade izgubil ali pa ti bodo dale pogoj – oženi me ali pojdi 🙂 Jaz sem mojo lepo navadil preverzij. Včasih greva swingat, včasih poiščeva kakega tipa ali tipinjo, včasih greva vsak zase kam in ne vprašaj kako se imava divje po tistem, ko sva spet skupaj hehe

New Report

Close