Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prekleti mobiteli. Zmeraj kadar s ženo kavsava, me zmoti telefon

Prekleti mobiteli. Zmeraj kadar s ženo kavsava, me zmoti telefon

Ej, pa to ne moreš verjet!!!!
Sicer imam zelo redko kakšen telefonski klic zvečer, zato ga niti ne izklapljam, ampak zadnji čas se redno dogaja, da me ravno pri fokanju zmeraj kdo pokliče.
Pol ga moram pa iztaknitin nehat in se javit, ta čas mi pa lulek uplahne, njej se pa ne da več pol. Pravi, da jo je minilo.
Prekletoii mobitel

Ahahahhahahahahahaha… ker ti dol pade je kriv telefon… dej ga na tiho anneeee ahahaha hvala ker si me nasmejal

Nastavi na vibriranje, bo žena vesela klica.

nova
Uredništvo priporoča

evo, pa so modi s tem blesavim premikanjem spet uničili debato.
Debata je o mobitelu, oni pa debato vržejo v nek kürbirski forum

Drugič se oglasi ko te zovem.

Preveč sta grešna.

A to ti seksaš kar sredi belega dne.

Mama te kliče s spodnga štuka, ker je ljubosumna na tvojo žensko, k je starejša od nje.

Pozdravljen.
I second that motion.
Archangel

Be the change you want to see in the world!

Fukaj naprej medtem, ko opravljaš klic.
Se boš mogoče počutil kot ta pravi poslovnež.
Tak to mi delamo v firmi, ko tajnice natepavamo.

In tako neumno vprašanje greš tu postaviti ,- morda pa naročiš klic, ker se ti itak jebe za ženo in si še vesel, če boš tako še naprej delal ti bo zvonilo drugače, ko boš svojo ženo zalotil s kom, ki zna takrat, ko fuka, telefon ugasnit, tako pač je, ti NE izklopiš telefona, bo pa tvoja ženička TEBE, pa čisto prav bo naredila, ….itak, tebi verjetno pride po treh minutah, potem ti je pa telefon welcome…..eh, ni, da bi še kaj dodal

New Report

Close