Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu večina je majhnih

večina je majhnih

Pri mojih skoraj pol stoletja jih je bilo 9 in le dva sta bila obdarjena, vsi ostali so imeli od 4 do 10 cm, od teh samo 1 dober obseg. Tako so bili povprečno kot moj kazalec. Pa le dva od palčkov sta se tega zavedala, vsi ostali so mislili, da imajo anakonde. Največji je imel skoraj 30 cm, pa žal uporaben manj kot minuto. Sedanji pa je vsestransko prva liga, po velikosti in uporabnosti.

Lej, moj je dolg dobrih 16 cm in ga dojemam kot povorečnega, tko da ti skor ne verjamem, da si imela tako majhne.
Sem pa v svojih 40 letih naletel na bejbe, ki imajo konkavne joške, povešene joške, celulita , da je orav grdo. Nekatere pi.zde smrdijo, ker se ne umivate babe sploh. Bile so kosmate vsepovsod, ene preveč nališpane in napudrane, druge še niso slišale za make up. Večina zdrtih in orestrašenih do konca, kot bi videle kobro in ne mojga črva. Boli to, boli ono, jok in stok. Tako da ne glih nekej pametovat. Trenutno sta moji dve brez velikih predsodkov, žena mal bl zahtevna, ljubica čisto nič. Pač tako je. Moraš dati skoz eno število, da najdeš tisto kar ti ustreza, jamranje na netu ne pomaga.

To je dejansko znano,da ženske ki s esamo pudrajo, dajo na izgled, zanemarjajo ostale dele telese,potem pa smrdi med nogami,glivične noge,… Ampak izgledajo pa seksi.

Sicer pa ja obstajajo majhni,vmajhnih je strup,avtorka pa si tudi malo izmišljuje.

Kar sem bilo jaz z puncami in ženami so packe tričetrt.
To da pri 50 jokcaš da si same male poskusila i potlej že o 30 sanjaš?
Kdo ti kriv ak ni bio ok iščeš dalje.

S tabo se strinjam. Sicer malo pretiravaš, kaj dosti pa ne. Večkrat malo poswingam in zanimivo je to, da na ganbangu kakšni tako zelo smrdi, da greš stran. Hec da ostale to ne moti. Bolj jim paše ga imet v smrdeči, kot pa it na čikpauzo

Hja. S temi cm je pa rez križ. Največkrat brez pretirane potrebe 🙂

Tistih 4 cm je res bolj malo. Sem pa slišal od žensk, da je kateri od bivših premogel samo toliko. Vse nad 10 brez erekcije pa je menda kar uporabno 🙂 Nikoli si ga nisem pravzaprav meril, ker sem bil z odzivi ljubimk zadovoljen 🙂 Ko pa prebiram takale poste… me bo še začelo zanimati zdaj pri 50+….koliko imam dolgega 🙂

hehe, no Yapi pa ga zmeri. Ma ne verjamem čist, da ga nikol nisi zmeril 😀 Moj ima 20 dolgega, pa morm rečt, da je kr malo preveč. Ljubimec ima 17 pa je ravno prav.

🙂 Kalisi, še danes ne vem, a to moški tiče merijo “v mirovanju” ali ko ga spravijo v erekcijo 🙂 Pa pošteno: spomnim se, da sem si davno nekoč izmeril dlan. In potem dodal tisto, kar dlan ni pokrila 🙂

Zelo mogoče je, da sem precej zgodaj prišel do informacije o tem, da več ni nujno bolje. Tako v tvojem stilu, ko ti je 17 bolje kot 20. Dedci smo pogosto bumbarji. Namesto uporabe metra naj čas porabimo za odkrit pogovor z ljubimkami.

Bistvo je bolj debelina kot sama velikost. Oboje je najboljša kombinacija. Bolj, da je debelejši kot pa ozek in velik, imam prav punce?

Ja, prav imas. 🙂 Boljse, da je debelejsi kot ozek – pa ceprav je dolg 30 cm..nema veze.. Vazna je DEBELINA.. mmmm…

🙂 Kalisi, še danes ne vem, a to moški tiče merijo “v mirovanju” ali ko ga spravijo v erekcijo 🙂 Pa pošteno: spomnim se, da sem si davno nekoč izmeril dlan. In potem dodal tisto, kar dlan ni pokrila 🙂

Zelo mogoče je, da sem precej zgodaj prišel do informacije o tem, da več ni nujno bolje. Tako v tvojem stilu, ko ti je 17 bolje kot 20. Dedci smo pogosto bumbarji. Namesto uporabe metra naj čas porabimo za odkrit pogovor z ljubimkami.
[/quote]
Tako je, se da s pogovorom vse rešit. No v večini primerov. Če pa sogovornik ni pripravljen govoriti o svoji “težavi” je pa vse zaman. Vidiš, tak problem imam jaz trenuto z mojim, ker mu pri sexu nič ni več ok. Se že včasih res vprašam, če sem jaz kriva al kaj?? Medtem ko ljubimcu vse štima, sex je ful dober….. Počasi mečem “puško v koruzo”, so včasih rekli, ne morem več, sem sama sebi že sitna tok se trudim vezo poprvit, pa ne gre. Pa ne zaradi mene. Jaz dajem čisto preveč, on pa NIČ. Saj mogoče je pa to narobe, da se jaz preveč trudim.

Res je. Po izkušnjah punc s katerimi sm bil je točno tako…

Hm, zanimivo. SLO povprečje je baje od 13-15cm, tule na forumu pa sami nadpovprečneži. Očitno sem jaz edini v tem povprečju 😉
Bodo punce povedale ali je res ali se vsi dedci samo hvalijo???

Sej, če lažeš, itak sebi lažeš… Ni pa kul, če imaš prevelik ego.


Tako je, se da s pogovorom vse rešit. No v večini primerov. Če pa sogovornik ni pripravljen govoriti o svoji “težavi” je pa vse zaman. Vidiš, tak problem imam jaz trenuto z mojim, ker mu pri sexu nič ni več ok. Se že včasih res vprašam, če sem jaz kriva al kaj?? Medtem ko ljubimcu vse štima, sex je ful dober….. Počasi mečem “puško v koruzo”, so včasih rekli, ne morem več, sem sama sebi že sitna tok se trudim vezo poprvit, pa ne gre. Pa ne zaradi mene. Jaz dajem čisto preveč, on pa NIČ. Saj mogoče je pa to narobe, da se jaz preveč trudim.
[/quote]

Zelo iskreno, Kalisi: verjetno je za marsikaj kriv tvoj mož. Ampak ti se za vaju že dolgo več ne trudiš. Vsaj zares ne. Ne ne. Ne bom moraliziral. Ampak priti domov po užitka polnem valjanju z ljubimcem in urejati zadeve z možem? A res? Tebi situacija čisto odgovarja. Mož in dom sta tu, preostanek prispeva ljubimec. Le zakaj bi se iskreno potrudila doma. Pa še seks z ljubimcem je boljši. Celo dolžina orodja ti bolj odgovarja…
Ne….brez moraliziranja. Praviš, da ti narediš VSE, mož pa NIČ. A ta tvoj ljubimec tudi paše pod VSE?
Se ti ne zdi, da je v vsem kar nekaj dvoličnosti?

Zelo iskreno, Kalisi: verjetno je za marsikaj kriv tvoj mož. Ampak ti se za vaju že dolgo več ne trudiš. Vsaj zares ne. Ne ne. Ne bom moraliziral. Ampak priti domov po užitka polnem valjanju z ljubimcem in urejati zadeve z možem? A res? Tebi situacija čisto odgovarja. Mož in dom sta tu, preostanek prispeva ljubimec. Le zakaj bi se iskreno potrudila doma. Pa še seks z ljubimcem je boljši. Celo dolžina orodja ti bolj odgovarja…
Ne….brez moraliziranja. Praviš, da ti narediš VSE, mož pa NIČ. A ta tvoj ljubimec tudi paše pod VSE?
Se ti ne zdi, da je v vsem kar nekaj dvoličnosti?
[/quote]
Jp, najbolje je kriviti mene. Enostavno in moško razmišljanje. In ja, naredim vse za moža. Veliko več, kot naredi on za mene. In nikoli kadar sem z ljubimcem ni moža doma, je napoti. Tako da po “valjanju” ne urejam zadev doma.


Jp, najbolje je kriviti mene. Enostavno in moško razmišljanje. In ja, naredim vse za moža. Veliko več, kot naredi on za mene. In nikoli kadar sem z ljubimcem ni moža doma, je napoti. Tako da po “valjanju” ne urejam zadev doma.
[/quote]

Sem se bal take tvoje dobesedne interpretacije.
Poudarjam: ne obsojam skakanja čez plot, ko gre enostavno za zadovoljitev naravne potrebe, ki je doma preprosto ni!!!!

Komentitam samo tvoj trud za moža, ki ga po moje ne izvajaš več. Razen, če ne misliš s tem pranja in kuhanja.

Sem bil sami v taki skušnjavi…

Sem se bal take tvoje dobesedne interpretacije.
Poudarjam: ne obsojam skakanja čez plot, ko gre enostavno za zadovoljitev naravne potrebe, ki je doma preprosto ni!!!!

Komentitam samo tvoj trud za moža, ki ga po moje ne izvajaš več. Razen, če ne misliš s tem pranja in kuhanja.

Sem bil sami v taki skušnjavi…
[/quote]
Ne, ne mislim pranja in kuhanja. Tega ne štejem k trudu zanj. Tu šteje vse v zvezi najinega medsebojnega odnosa, da preživiva več časa skupaj, si najdeva skupni hobi, ….. do uvajanja novosti pri sexu, da ja ne bo dolgčas…….. do ne vem česa še, ne bom pisala tu. Eh, brez veze.

Lako bi ti celo zgodbo napisala na zs, pa ne morem, nisi prijavljen. Mogoče bi mi ti dal kak pameten nasvet 😀 Dejansko sem v enem postu nekje tu že napisala, da želim moža kakršen je bil pred leti nazaj. JA bi ga zelo rada nazaj takega kot je bil, samo se bojim, da to ni več mogoče.

Ja če mu ni s tabo in tebi z njim, mogoče tudi on okoli išče kar ne dobi doma tako kot ti ?
Mogoče mu predlagaš svinganje ? Ali pa v troje žžm ?


Preberi, prodim zs

Prosim 🙂


Ne, ne mislim pranja in kuhanja. Tega ne štejem k trudu zanj. Tu šteje vse v zvezi najinega medsebojnega odnosa, da preživiva več časa skupaj, si najdeva skupni hobi, ….. do uvajanja novosti pri sexu, da ja ne bo dolgčas…….. do ne vem česa še, ne bom pisala tu. Eh, brez veze.
[/quote]

Mogoče bom izrazil nepopularno mnenje, ampak mislim, da si tvoj trud zasluži resnico.

Stvar je v tem, da niti ni važno kako dobro izgledaš in kako si dobra v seksu, moški smo taka čudna bitja, da nas po določenem času v zvezi najbolj začne vzburjati novo. Spet, niti ni važno, če je “novo” objektivno bolj privlačno ali ne, je “novo”.

Mnogi moški niso sposobni samo refleksije ter se tega sploh ne zavedajo, zato projecirajo lasten manjko na svoje partnerice, češ ona se je spremenila, ona nekaj ne dela prav. Bedarija. Namesto, da bi pri sebi razčistili s tem.

Jaz bi ti predlagal, d aposkusiš s kakim igranjem vlog. Racimo, organiziraj kak večer zunaj, v novem okolju, kjer se bosta lahko obnašala kot “tujca”, pa poglej, če bo njegov odziv drugačen.

Če ne uspe pa vso srečo z ljubimcem /s.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Mogoče bom izrazil nepopularno mnenje, ampak mislim, da si tvoj trud zasluži resnico.

Stvar je v tem, da niti ni važno kako dobro izgledaš in kako si dobra v seksu, moški smo taka čudna bitja, da nas po določenem času v zvezi najbolj začne vzburjati novo. Spet, niti ni važno, če je “novo” objektivno bolj privlačno ali ne, je “novo”.

Mnogi moški niso sposobni samo refleksije ter se tega sploh ne zavedajo, zato projecirajo lasten manjko na svoje partnerice, češ ona se je spremenila, ona nekaj ne dela prav. Bedarija. Namesto, da bi pri sebi razčistili s tem.

Jaz bi ti predlagal, d aposkusiš s kakim igranjem vlog. Racimo, organiziraj kak večer zunaj, v novem okolju, kjer se bosta lahko obnašala kot “tujca”, pa poglej, če bo njegov odziv drugačen.

Če ne uspe pa vso srečo z ljubimcem /s.
[/quote]

Ah, sprobano že vse, no edino usnja in biča še nisem sprobala 😛 ahaha no samo res, hmm na to z bičem še nisem pomislila.

Ah, sprobano že vse, no edino usnja in biča še nisem sprobala 😛 ahaha no samo res, hmm na to z bičem še nisem pomislila.
[/quote]
S čim pa točno ni zadovoljen? Ker, če si poizkusila že “vse” si ne predstavljam, kaj bi ga lahko motilo.

Glede biča pa, mogoče on hoče držati bič namesto tebe? Splača se poizkusit v vsakem primeru. Zase vem, da je osvežujoče če včasih tudi ženske prevzamejo pobudo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

New Report

Close