Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu s e x odpade

s e x odpade

Iz s e x a se lahko samo še delam norca.
Že nekaj let ne sexsam več ker partnerki ni do tega.
V začetku je bila kriza a s časoma se temu privadiš.
Če pomislim nazaj koliko hinavščine ,ritolizništva, pozornosti in vseh ostalih kozlarij ,ki pašejo zraven je bilo v preteklosti potrebno da si dobil na razpolago tisto luknjo za praznenje svoje telesne tekočine te prime srat.
V mojih abrahamovih letih to ni več kriza si pa svojo potrebo zapolnim na drug način.
Ima še kdo tako definicijo?

Ja, je dober občutek, ko ti baba nič več ne more.

Škoda, da si se pri tako rosnih letih prestavil v skupino tistih, ki s rizični za težave s prostato. saj ja več, prej nehaš seksat, prej te prostat začne zajebavat…. Pa curek urina šprica ko šrpic kangla. Ni to OK.

nova
Uredništvo priporoča

Kakor si opisal (praviš namreč da že več let nič) si v svoji “zlati” dobi že ostal brez… No ja, upam da se vseen mal olajšaš ko pride kriza… Sam (da ne boš rekel, da te nagovarjam k varanju) seveda.
Ženo pa vseeno še malo pocrkljaj no… 😉
Mogoče poskusita pa v kakšnem drugem delu dneva… Midva sva tut kmalu vidla, da sva zvečer crknjena in sva samo še za na kavč pa pred kompjuter pa pred tv… Tko da so zdej te stvari urejene zjutraj in to veliko bolj na “fletn”. Ajde, za tisto daljše crkljanje, dvakrat trikrat na teden to seveda zvečer, ampak za hitro varjanto so pa jutra the best!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

jaz nisem imel spolnih odnosov 10 let. na vsaki me prehitro nekaj odvrne,pa naj se gre za nekorekten odnos ali igranje nekih igric ali pa me celo osvaja z svojim mladim ljubimcom ): kar se tiče zdravja nimam nobenih težav ali pa jih ne opazim. sicer mi pa nič ne manjka ,bolje tako kot ,da sem v neki zlagani vezi . avantur se pa sploh ne grem,ker mi je to kar neki,opažam pa ,da je tega vse preveč,tudi ženske so mi same rekle ,da gredo raje v kakšno avanturo kot v zvezo. kot kaže bom še dolgo brez );

kako vam pa to rata imeti za seks nezahtevne/nepotrebne ženske ☺

Po pravici povem da mi ni vse eno.
Hvala za napisan komentar.

kako vam pa to rata imeti za seks nezahtevne/nepotrebne ženske ☺

Jah, ženske so take naspolh.

Pač usoda vseh beta copatarjev. Ona je tebe vzela, da si izpolni fantazijo o družinskem življenju. V štartu si bil mišljen le kot stranski igralec projekta. Drugi je niso hoteli, ti si jo pa komaj dobil. Zdaj si v njenih očeg odsviral svoje, privlačen ji itak nisi bil nikoli, zdaj si še star. Bodi prepričan, da bi tvoja baba z veseljem skočila na kakšnega mlajšega jebacha, če bi pač imela priliko..

Čim več takih moških, da bo svet bolj prijeten za bivanje.

Uf, mene zjutraj ne bi niti taknil. Nisem jutranji tip, zjutraj sem tečna, se vlečem kot megla tja vsaj do desete ure, preden se malo spravim k energiji, skratka, ne tikaj. Naj bom zvečer še tako crknjena, sem kljub temu definitivno prej za seks kot zjutraj, ko bi budilko najraje zabrisala v zid in spala naprej. 🙂

Tu gor itak vse možno prebereš. Mogoče je pa kje tvoja žena pisala, kako krasen zakon imata tudi brez seksa in fantastično furata prijateljsko brez. Vsaj brat je že bilo nekaj v tem smislu.
Zato ponavad pravim, ko ljudje izpostavljajo kontekst, da je fajn obe plati slišat.
Ne vem kje se vama je zataknilo. Al je bilo pa že na začetku vse bolj švoh z upanjem, da se bo kasneje gretje kaj bolj vklopilo.
Tud če so padci v zvezah, spolnost pač ne zamre. Ampak si že sam povedal, da si se moral že na začetkih in kasneje skoraj prelomit, da sta sploh seksala. Potem mogoče sedaj niti ni presenetljiv rezultat.

Na začetku vse nekako gre, potem pa ne več. Žalost, a resnica!

Na kakšen način pa?

Če si rabil samo za praznenje, bi si ga na roko vrgel, burek. Mene srat prime, ko to zgoraj berem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In vendar smo ženske tiste, ki lažemo, pa zavajamo, pa okoli prinašamo? – in ti napišeš tole:

“če pomislim nazaj koliko hinavščine ,ritolizništva, pozornosti in vseh ostalih kozlarij ,ki pašejo zraven je bilo v preteklosti potrebno da si dobil na razpolago tisto luknjo za praznenje svoje telesne tekočine te prime srat.”

res te prime, ja. Če ne bi vedela, da ste to osamljeni brezupni primerki, bi še spremenila mnenje o moških. Tako pa vem, da ste samo nekateri patetiki taki, ki potem za nameček za vse skupaj še krivite ženske. Res dno od dna.

Hinavščina je obvezni del odnosa med žensko in moškim v tem delu, krive pa ste ženske, ker ste skompleksirane. Ko si zaželite trdega tiča, začnete furat še neke emocije, da ne izpadete qrvetine.

Pa dobro ljudje….kaj počnete s svojimi življenji? Sex je sol skupnega življenja….češnja na torti!!!

Ja ja…tudi pri nas je v teh mnogih letih prihajalo do kakšnega posta. Ampak post je obema težko padal in včasih z veliko truda sva ga prekinila. Oba sva to želela!!! Težko verjamem, da med nami živijo taki, ki si ne želijo seksa …. če le res ni kakšne hude ovire. Zdravstvene recimo… ali pa hude prizadetosti enega od obeh.

Se je pa treba kdaj malo potruditi…


Zakaj nas mečeš vse v isti koš? Jaz imam pa moža takega! Tako da…

Nikoli ne bom razumela razmerji oz. partnerstva brez spolnosti… Ok razumem če je v igri kaj bolezenskega drugače pa ne. Sex je pa res nekaj najlepšega…

pa zakaj si ne poiščeš druge? očitno ti je že prav tako.

Manjka ti testosterona, tvoji isto. Jaz jo dajem dol 3-4x tedensko, včasih 2x dnevno. res ni vsakič razpoložena, mi je pa zato vsakič hvaležna in tudi odnos je po vsakem seksu boljši. Pejt k zdravniku!

Tudi meni ni lahko biti brez sexa.
Ženski se je totalno sfuzlalo .
Vse samo dela proti meni za vse napake in zmote sem kriv jaz.
Ne mara me več Žalostno .
Postala je tipična feministka skoraj nič ne dela .leži ,drka po cele dneve telefon, jebe vglavo vsakega ,s sosedi in bližnimi je vedno v sporu.
Na splošno postala je konfliktna osebnost.Sovraži me do onemoglosti.
Si lahko predstavlajte kako je to?

Vem jaz. Nobenega človeka na svetu ni več o katerem žena ne bi znala kaj slabega povedati. Odselila se je iz spalnice. Tudi prej je bilo vse drugo bolj pomembno od seksa. Vse pospravljeno vse na svojem mestu, otroci v posteljah.. hudič pospravim lahko sam. Tudi skuham in operem. Če ste v partnerstvu so pomembne tri stvari. Ona, on in odnos. Če vse štima bo tudi ostalo brez napora

New Report

Close