Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Slovenska underground fetiš scena

Slovenska underground fetiš scena

Na Vaš link je registriranih kar precej slovencev in slovenk, ki se v “anonimi” skrivajo in objavljajo svoje “temne” fetiše. Od vsega na tej spletni strani pa me nasmeji naslednje:

– kako se nekateri moški (na videz luzerji) smešijo v smislu kakšni pokvarjeni in temačni ljudje so oni, v opis svojih profilov pišejo neke globoke angleške zgodbe o tem kako so naravni plenilci, dominantneži, itd., skratka nakladanje podobno zabitim ženskam

in

– kako ženske v glavnem to stran izrabljajo samo objavljanje svojih golih fotografij v artisičnem smislu, kjer so bile one pri domu zvezane, v ketnah, bičane, tepene, polite z voskom. Nekako dobiš boljši vpogled v miselnost žensk.

Vsakdan na portalu poteka v smislu tega, da moški (v razmeru 1:100) napadajo vsako novo članico, ki si naredi profil gor in pa to, da ženske v glavnem samo iščejo prostor, kjer lahko “v miru” izživljajo svojo fantazijo v smislu tega, da se lahko svetu pokažejo kako jih je nekdo včeraj prebičal, prebutal, pofukal in povoskal.

Za ogled vsebin, fotografij in kdo vse to uporablja, je potrebno ustvariti račun :D, saj so anonimna skupina. Gor seveda potekajo tudi forumske razprave o seksu z živalimi in podobnimi ekstremističnimi fantazijami naših kolegov in kolegic, ki se vsak dan sicer sprehajajo med nami na ulici 😀

Ena slika za pokušino, o čem govorim 😀

[img]http://shrani.si/f/3v/ao/15WmYRO1/brez-naslova.png[/img]

Uživajte in upam da kdo ne bo našel gor kake svoje hčkere ali moža hehe 😀

mogoče je gor moj partner. on ima stalno neke fore, s katerimi želi doseč, da bi se jaz spremenila – beri postala bolj vulgarna, prostaška, po njegovo odprta in svobodomiselnejša. kupuje razne pripomočke za seks, ki se jih sama seveda ne poslužujem, ker me odbijajo in v meni bolj budijo odpor do seksa, kot pa željo po čem novem.
ne razumem kako ljudje ne štekajo, da nismo vsi enaki, da enim pač nikoli ni dolgčas v vanila seksu, da eni ne potrebujejo izživljanje fantazij. in potem gre v maloro odnos, ki je super funkcioniral in bil v obema v ponos ter veselje, ker se npr. jaz nočem zvezat, nočem lisic, nočem seks v troje, ipd.

raje ne grem gledat to stran, ker ga bom zagotovo našla, kako si pumpa ego, kak mačo je v postelji, kako je odprt , svobodomiseln, za vse sorte seksa. kar ne vem ne boli. 🙂 ali pa raje 🙁

To je bolj luzersko domišljijska scena. Folk, ki se to res gre, nič ne rabi po netu vsake babe napadat, ali je za to.

nova
Uredništvo priporoča

Prijava je mozna samo z tel.stevilko tko da si tudi ti gor ….pomojem si vsepovsod avanture kupid fetlife….

Sej sem rekel. Moras biti registriran da imas dostop. Je pa vsebina bolj smesna kot klasicen vic v slovenskih novicah.

Ta scena mi je bila vedno bolj high class kakor pa klasicni swingerji umazani ki se gonijo pa boge babe vlecejo na gangbange .pusti zamlete slovence mal poglej tuje kako se grejo javno te scene.tukaj pa si takoj obsojen da si frik ….narobe svet

Ok…

Zdaj pa k bistvu. Kaj sploh iščeš med “luzerji” ? Firbec je ena taka peklenska rjč.

Sedaj pa nam še prodaj zgodbo o rdeči kapici, ki se je nedolžno sprehajala po prostranstvih interneta. Nato se je revica nenamerno spotaknila v šavje. Skozi listje opotekajoče SLUČAJNO poškili, kaj volk za grmom tam počne. Ko z grozo (kao) v očeh vidi perverzne scene volka na lisici. Špejala je iz strahu, na um ji ni padlo “proč moram od tu”. Kapica videla sedaj je vse, kar lahko si zmislte. Le urno brž domov odhiti in doma razloži, kaj v grmovju lahko se ti zgodi.

Izgleda da si zelo ženstvena. Partner pa je trol, ki ima ne izživeti spolno fantazijo. Ta tip ni odrasel ali pa je nasedel kaki družbi. Ima pa to tudi v sebi. Pogovori se z njim…poszavi mu ultimat… Če rešitve ni, jo boš morala sama poiskati…mocne ženske udarijo po mizi…. Šibkejše osebnosti pa se sprijaznijo s koncem. Kar je tudi razumljivo.

Tudi sam sem član na fetlife.com … mater sem luzer 🙁

Od kar je fenica Twilight sage spisala ”Polovico nivojev od stotih med črno in belo” in le ta (vz)burila preprosto in od vanilija zaprašeno domišljijo gospodinj.. se je tudi v prahu fukfehtarsko čakajočih puščavnikoc zbudila lučka upanja.
“Hmm, morda so res na telih portalih samo tipi, boti.. in luzerji (jaz to nisem!).. in praktično nobena ženska.. ki pa, če se že pojavi, tako izbira med stotinjami foktk kurčičev… potem pa kura izbere tistega, ki ji ga sploh ni pokazal (budala ženska, ki kupuje mačka v žaklu!)..
Ampak.. hej! Morda pa žensk ni zato, ker so vse zbezljale na one sedaj popularne, sivih odtenkov polne portale.. JA, to bo!
Mater sem brihten.. grem hitro gor, da eno ujagam, ker drugega itak ne more bit, ko sem tak frajer.. moja brihta in svež posnetek oneta, ma da zvabi vse tele bejbe v moj revir..”
Klik, klik.. in tipkanje.. z enim prstom leve.. in desne.. ostali prsti so utrujeni… ker Desanka Šakič in Lijeva Rukić sta že delno otrpli od edine prave ljubezni do samega sebe: onaniranja.

“Jebemti reklame..” in je hkrati tudi malce sreče v našem protagonistu, ker je vsaj malo fuka prišlo na glas v njegovo bližino.
Potem se le prebije.. na tiste bajeslavne strani ekstravagantega ElDorada fuka..
IN?

Tam je že cel pok mandeljcev, ki so morda z malce bolj spočito Desanko Šakić in Lijevo Rukić že nastavili trajnostne pasti za perverzne mucke.. zdaj pa po spletu šarijo okoli v čakanju in iščejo najboljše recepte za kuhanje teh muc.. da bodo izpadli čim bolj osveščeni, napredni.. tantrično privzdignjeni in neverjetno vzdržni.. praktično v službo s kurcem hodijo.. leva in desna nogi sta čisto spočiti.

IN kaj zdaj?

“Mah, pejmo na MON zasmehovat tele tipe.. da se spelejo dol.. in bom potem jaz na vrsto prišel.. upravičeno!”
SPet tisti počani, šepajoči klik, klik le z 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razpoložljivih prstih.. en tak invalidski miting za tajnice..
“Ja, kera dobra ideja.. mater sem brihten.. ni čudno, da nobene ne dobim, ker so vse glupe kot točak..”

Takot to gre, bi rekel Kurt Vonnegut. 🙂

De omnibus disputandum..

Kako pa zelo ženstvena ženska udari po mizi?
Ji pade maskara iz rokce?

Mene vprašaj avtorše, kaj vse je za babe dobro, tudi “če one ne bi bikoli”, ti bom iz prve roke povedal marsikaj , za plačilo ti pa lahko tudi dam na ogled nekaj videoposnetkov. 😁 Nisem pa pristaš voska, usnja, kletk in raznih umetnih bedarij ali bolnih gnusnih pogruntavščin , le od narave dano.😁


Ne poznaš zgodbe, evo razlaga.
https://www.youtube.com/watch?v=lELy1gJT-kg


Ne poznaš zgodbe, evo razlaga.
https://www.youtube.com/watch?v=lELy1gJT-kg
[/quote]
Jp, vask komaj čaka da si oglead brezvezen video iz YT, nisi vedelo? Daj raje v enem kratkem stavku napiši kaj bistvenega vezanega na temo je v njem, ker sem prepričan, da ga nihče ne odpre, ne le jaz.😁


Ne poznaš zgodbe, evo razlaga.
https://www.youtube.com/watch?v=lELy1gJT-kg
[/quote]

It is … it is…

Beautifull :3

O sexu in fetisih se je treba že takoj na začetku zveze odprto pomenit in če sta si prevec različna nima smisla it v vezo ker ta veza ne bo dobro funcionirala. Žal ljudje o tem na začetku ne govorijo iskreno in se pretvarjajo kaj in kdo so v spolnosti in upajo ,da se bo partner sčasoma prilagodil in jim ustregel ,pa obratno seveda da bojo partnerja s fetiši spremenili in odpravili nekako to zeljo po uresničevanju njegovih fetisev
Narobe


Jp, vask komaj čaka da si oglead brezvezen video iz YT, nisi vedelo? Daj raje v enem kratkem stavku napiši kaj bistvenega vezanega na temo je v njem, ker sem prepričan, da ga nihče ne odpre, ne le jaz.😁
[/quote]
Saj ni tebi namenjen, ti itak živiš v svojem pravljičnem svetu,ampak gre za razlago, ki naj bi možakarju povedala, da ima zvezo z temo bolj Cicciolina in 7 palčkov, kot pa Rdeča kapica:-))
Kaj si mislim o tehle fetiših? Da čisto gladek ne moreš biti, če se greš te igrice, pa še polno rit moraš imeti, da se jih lahko privoščiš. Pa še kombinacija z netom. Neprecenljivo.

BDSM ni nobena nova pogruntavčina. Gre samo za eno spolno prakso, ki je za nekatere celo edina, ki jih vzburi in pripelje do vrhunca.
Mnogo parov šele po nekaj letih svoje veze vidi, da je eden od njih pač fetišist, drugi ne. Zakon je razdrt in nemogoče ga je pokrpat. Če nekdo za to prakso ni, ga drug v to ne more prisilit. Če bi ga, ga je posilil.
Ni pa BDSM v strokovnih krogih nič drugače tetjiran kot pa vanilla ali kakšna druga oblika spolne zadovoljitve. Pač nekaj, kar sprejmeta dva, ki sta prostovoljno pristala na spolno zadovoljevanje.
Ne vem v čem problem in posledično potreba, da se norčuje iz teh posameznikov ali parov. Sicer pa to ni edina stran. V Sloveniji kolikor sem jaz seznanjen scena precej funkcionira in so posledično tudi ureditve in standardi na dokaj visoki ravni.
In če si že vlekel te strani gor in lepil podatke sem… Se ti ne zdi prav, da se ljudje spoznajo tudi po tej plati. To je dobršen del zakona. Seks torej. In prav je, da se taki med seboj spoznajo, ker so prvo zakonsko oviro že rešili. In?

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Največji hec je, ko zapriseženi sovražniki mestnega okolja, ki je naravno zbirališče večje populacije mladih žensk, trdijo, d aimajo pestro seksualno življenje tam v svojih v.ukojebinah, kamor lisica pošto nosi. Potem so nekje prebrali nekaj o nekem bdsm in zdaj so sami masterji. No ja, vsaj domišljija jim dela, če je že vse drugo dvomljivo. Koga le bičajo tam za vaškimi kozolci, sosedovo babo?

Največji hec je, ko zapriseženi sovražniki mestnega okolja, ki je naravno zbirališče večje populacije mladih žensk, trdijo, d aimajo pestro seksualno življenje tam v svojih v.ukojebinah, kamor lisica pošto nosi. Potem so nekje prebrali nekaj o nekem bdsm in zdaj so sami masterji. No ja, vsaj domišljija jim dela, če je že vse drugo dvomljivo. Koga le bičajo tam za vaškimi kozolci, sosedovo babo?


Saj ni tebi namenjen, ti itak živiš v svojem pravljičnem svetu,ampak gre za razlago, ki naj bi možakarju povedala, da ima zvezo z temo bolj Cicciolina in 7 palčkov, kot pa Rdeča kapica:-))
Kaj si mislim o tehle fetiših? Da čisto gladek ne moreš biti, če se greš te igrice, pa še polno rit moraš imeti, da se jih lahko privoščiš. Pa še kombinacija z netom. Neprecenljivo.
[/quote]

Imaš pravico se tolažit, tako da ti je lažje.😀

Jaz pa živim kar lepo v realnem svetu in sem realno na tleh, vedno bil, tako je najbolje, veš?😁

Nisem zasledil da bi bil kdo normalen sovražnik mestnega okolja, to je spet nastalo v tvoji zblojenosti, ne? Nekateri od nas res ne bi živeli v mestu in se odrekli svobodi, naravi, lastnem prostoru in neomejenem početju in gibanju na svojem, ne pomei pa da imamo kaj proti mestu, saj nas večina v mesto hodi tudi v službe in iz mest koristimo to, kar pač rabimo. Da je pa v mestih več žensk, je pa bedarija, seveda jih je več, saj je moških tudi, pa ostarelih tudi, cuckov tudi, če že hočeš.😁 Ampak kaj imaš ti od tega če gre dnevno nekaj sto neznanih bab mimo tebe po ulici, v mestih se še sosedje običjano ne pozdravljajo, medtem ko na vasi se vsi in izmenjmo kko besedo. Tako da kar se socializiranosti tiče je nurbano okolje vedno pred urbanim.

Imaš pravico se tolažit, tako da ti je lažje.😀

Jaz pa živim kar lepo v realnem svetu in sem realno na tleh, vedno bil, tako je najbolje, veš?😁
[/quote]

uživaj še naprej

Kako pa zelo ženstvena ženska udari po mizi?
Ji pade maskara iz rokce?
[/quote]

Kap jo trofne in telebne ko hlod.


Saj ni tebi namenjen, ti itak živiš v svojem pravljičnem svetu,ampak gre za razlago, ki naj bi možakarju povedala, da ima zvezo z temo bolj Cicciolina in 7 palčkov, kot pa Rdeča kapica:-))
Kaj si mislim o tehle fetiših? Da čisto gladek ne moreš biti, če se greš te igrice, pa še polno rit moraš imeti, da se jih lahko privoščiš. Pa še kombinacija z netom. Neprecenljivo.
[/quote]

Am… mislim da si tisto zgodbo o rdeči kapici narobe razumel. Je pa zanimiv video, ki si ga delil.

New Report

Close