Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Preje videla pri hčeri

Preje videla pri hčeri

Ko je šla v WC je pustila odprta vrata svoje sobe. Jaz pa sem šla v tem ravno mimo in nehote pogledala v sobo. Običajno si ne špiciramo kaj in kako ima kdo v svoji sobi.
In me je kar zadelo. Na postelji sta bila dva (?) umetna … dilda. In to večja kot moja podlaht skupaj z dlanjo. Tudi debelejša.
Je pa stara 22 let.
Kaj naj to pomeni? Hvala za nasvete.

Kakšne nasvete bi pa ti rada?

Kupi si svoj dildo, če ga rabiš, ne sposojaj si hčerinih, ni higienično, čeprav je hči.

Najbrz se uci biologijo? Al so od prijateljice? Ja ne vem np. Hci je odrasla deca ocitno nima ima pa fizicno potrebo.

Po nekomu ima češpo kot vojaško kapo. Po očetu vrjetno ne…..

Tretjega si zihr spregledala.
Punca je pač bolj raztegljiva
Na WC si ja šla pa oprati šprice.

Ne sekiraj se, hudič bi bil, če bi imela prava dilda, ne umetna.

Kaj se sekiraš, ji pač paše 😀 Priporočam pa da ji nikoli ne omeniš , sicer bo dekla poginila od sramu 🙂 Čist tako, prijazen nasvet

Sprašuješ, kaj to pomeni. Možnih je več variant:
1. pozabila si vzeti tableto
2. potrebuješ očala
3. ti je dolgčas

🙂

Le kaj to pomeni, kdo bi vedel, to je res nemogoče vedeti. Mogoče jih preprodaja, ko jim ima toliko?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Gre za to da je tvoja hčerka zdrava in spolno aktivna punca.Bolje da ima dildoja in izživi fantazije,kot pa da se z neznaci vsak dan obdeluje in še kaj faše.

Je zdrava in odgovorna,sex pa je popolnoma nekaj normalnega.

Uf, le kaj bi tole pomenilo?

a) Punca se uči matematiko
b) Punca bere sveto pismo
c) Punca si je rekvizite sposodila iz tvoje omare

Če potrebujete tolažbo imam nekaj dolgega mesnega in bo več užitka k z umetnim

postala je ženska..:))

Naj si da duška. Je edino pravilno in naj ji čimvečkrat pride…

Očitno si jo rada razteguje. Ampak če je še devica ji več kot 4cm premera ne priporočam.. Naj uživa… Njene reči pa čist pri miru pustite.

L. P. Nataša

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3441, 31.12.2022 ob 13:02

Očitno si jo rada razteguje. Ampak če je še devica ji več kot 4cm premera ne priporočam.. Naj uživa… Njene reči pa čist pri miru pustite.

L. P. Nataša

Ja msmo je očitno šokiralo kaj takega pomoje še ni videla

New Report

Close