Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kako naj se s sodelavko dava dol?

Kako naj se s sodelavko dava dol?

Takoj na začetku vas prosim, brez pridige, brez očitkov in brez moraliziranja…
Pač stvar je taka, da greva s sodelavko za 4 dni skupaj na službeno delo kjer bova v popoldanskem času prosta, nastanjena pa bova v hotelu. Hotel z bazenom, savno, jacuzzi….. Itak sva se že pogovarjala, da bova izkoristila to hotelsko ponudbo. Zakaj pa ne? Ker bova v popoldanskem času prosta, bova ta čas verjetno izkoristila tudi za kakšen izlet oziroma sprehod in ogled mesta, kafiči, pijačka, večerja itd…..
Skratka, časa popoldne bova imela dovolj, zato bova zvečer malo več pojedla, popila in …..torej….obstaja precej velika možnost, da se bova zvečer pozabavala tudi malo drugače…khm….saj veste kaj mislim.
Zdaj pa tako; Ker do zdaj še nikoli nisem bil v podobni situaciji, niti ne vem kako naj to izpeljem, da ne bo izpadlo neumno in da med nama potem ne bo kakšne zamere in skrhanih odnosov. Sva pač dobra sodelavca, se razumeva, v službi sproščena drug do drugega, se med delom zmeraj šaliva in zafrkavava, tudi na račun seksa itd… in med nama ni kakšnih sentimentalnih globokih čustev. Pač neke sorte dobra sproščena sodelavca, ki si poveva vse. Jaz mislim, da tale poslovni “skokec” ne bi škodil, ne njej in ne meni, vendar ne vem kako naj to praktično izpeljeva. Kako naj jo vprašam, ji predlagam, namignem…če je za stvar (čeprav mislim, da bo tudi ona za to) in kako naj tale seks sploh izgleda.
Tisti, ki ste to že počeli in imate tovrstne izkušnje, povejte! Ali naj bo to seks s poljubljanjem, božanjem…kot npr doma s ženo, ali naj bo to pač samo seks, orala, draženje po erogenih conah…skratka skok zaradi časa, prilike, zabave, orgazma…..? Ne vem če sem napisal dovolj nazorno da me boste razumeli.
Prosim s predlogi na plano in prosim tudi, brez moraliziranja.
Hvala in lep pozdrav.

Če sta si res tako blizu ji pokaži ta post in jo vprašaj za mnenje

Že po pisanju razberem, da bo, če sploh bo, sex za en k.ur.ac. En navaden brezvezen floder se ji obeta in če ima baba dobre senzorje, te bo prijazno skenslala.

nova
Uredništvo priporoča

KAj pa če te zavrne, če ima plan da zahakla enga x.
Jo boš potem cele dneve gledal …
Če že moraš srat potem idita varjanto vsak svojga pa magri v isti sobi …

In potem se sprašujete zakaj so vaši zakoni in družine neuspesni
Neuspešni so zato ker Samo o neumnosti razmišljate. Dost si star da bi bil malo bolj resen
Namesto da razmišljaš kako bi čim več denarja potegnil od tega službenega obiska tujine zase in svojo familijo, ti razmišljaš kako boš poseksal sodelavko

Pa ona ve, da načrtuješ seks in da bo tudi ona za? Moj nasvet je, da niti ne začneš, ker si tako negotov vase, da kar glava boli. Na forum prideš spraševat, kako naj položiš sodelavko? Kaj pričakuješ? Navodila po točkah, 1. poljubi jo 3x na ustnice, enkrat z jezikom, 2. z levo roko ji pojdi od vrha hrbta dol proti zadnjici s hitrostjo pol metra na sekundo……..
Daj no daj. Veliko možnosti imaš, da te bo zavrnila. Če te ne bo, bo prej ali slej štala, ker med vama nikoli več ne bo isto, sploh ženska ne more delovati, kot da se ni nič zgodilo. In po tvojem pisanju sodeč, bo zaradi tvoje negotovosti seks tako slab, da bo tebi bolj nerodno kot njej in to bo šele štala. Ozračje bo napeto vsakič, ko se bosta videla, tebi bo nerodno, njej tudi in ko se bosta končno skregala, bo lahko še vsem svojim prijateljicam rekla, da si zanič v postelji. Moj nasvet še enkrat: niti ne začni. Če si na službenem potovanju želiš seksa, plačaj prostitutko.

Hahahahaha…katere budale

no, to so idealni pogoji za akcijo. Ne smeš bit pa vsiljiv, možno, da je žanka v službi s tabo prijazna samo zato, ker je ok. karakter in te ne pošlje v p.m., če sboš spregeldal ta faktor, si itak odpisan Če bo pa še tam tako prijazna, pa je najbolj fakuzzi, če ne bo imela mesečnih problemov.
Po možnosti, preden prideš v fakuzzi, se inspirirej tako, da se bo čez brisačo videlo, da ti cura stoji, v momnetu moreš opaziti njeno reakcijo v očeh in telesa…., če bo pozitivna imaš tam šanse, da spelješ situacijo, do konca. Aja, jaccuzzi, ne fakuzi, hehe…

Ja naj tvoj otepač pove kaj hočeš, na tebi je samo da jo spraviš v jakuzzi…
Kakšen ima dtatus v službi pod, nad tabo…

Bi pa ne bi pa ne bi pa bi… Cagav fant ni še nikoli pri fejst punci spal. Star slovenski pregovor. Drugo so ti pa že povedali. Če hočeš imet potem v službi štalo do neba, le kar…

Bi pa ne bi pa ne bi pa bi… Cagav fant ni še nikoli pri fejst punci spal. Star slovenski pregovor. Drugo so ti pa že povedali. Če hočeš imet potem v službi štalo do neba, le kar…

Ne načrtuj preveč naprej! Tako in tako bo potem vse drugače.

Dvakrat sem nagovoril sodelavko. Prvič: malce starejša, vezana, sodelavka v istem rangu. Dvodnevna službena pot. Sva bila v podobnih odnosih kot vidva. Prijazna, skoraj zaupljiva, vse sva si lahko povedala. Po opravljenem delu prvega dne sva normalno skupaj zavila na pozno kosilo in ob kozarčku vina sproščeno debatirala. Beseda je nanesla tudi na to, da v tisti službi uživava tudi zaradi dobrih medsebojnih odnosov. Preprosto sem izkoristil priložnost in jo vprašal: Pa si kdaj pomislila – ko se res tako dobro razumeva – da bi se med nama lahko zgodilo kaj več…saj veš…preskoči iskra. Brez drame je preprosto odgovorila: Zelo te imam rada kot sodelavca, ampak… ti imaš punco, jaz moža. Rada bi videla, da se ne zgodi kaj več in da ostaneva res tako dobra prijatelja. In sva ostala dobra sodelavca in prijatelja. Precej let je že minilo od takrat. Večkrat sva se spomnila na tisto takrat….se nasmejala in prav nič obžalovala.

Tam v tej isti službi nekaj let kasneje. Sem že v odpovednem roku. Odhajam. Mladi sodelavki sem šef in sva v podobno dobrih odnosih. Zgodba se ponovi, ampak tokrat malo drugače. Po službi jo povabim na pijačo in po kosilu končava v postelji. Hja… Na kratko. Čez par dni sem odšel iz firme. Absolutno si ne znam predstavljat, če bi ostal tam. Oziroma drugače. Če bi ostal v firmi, bi bilo po moje mogoče samo dvoje: ali postaneva par ali pa eden zapusti firmo. Tu išči odgovore. In samo nekaj: pustiti dobro službo zaradi sitnega tiča je norost. Ne sanjaj, da bi po takem ali drugačnem f,ku lahko ostala sodelavca kot do zdaj.

New Report

Close