Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Prvič mi je uspelo spraviti heteroseksualca v posteljo

Prvič mi je uspelo spraviti heteroseksualca v posteljo

Sem gej namreč. Bila je čudovita noč, vedno sem se držal nazaj, nikoli nisem stopil iz cone udobja, in na to noč sem si rekel, sedaj pa je dovolj, kdaj bom živel, če ne sedaj cona udobja je nekaj najbolj zatohlega. Pa gre pičkica(jaz) v tesno oprijetih hlačah in do potankosti delanega videza ven. Na začetku spet dvomi, kaj bo, strah pred zavrnitvijo. Potem pa se je začelo. Spontano sem izbral bar kjer sem si privoščil penino, že v tem baru sem imel nekaj prijetnih interakcij, potem pa odšel v klub. Pridem v klub, trudim se plesati čim bolj energično, in privlačno za moške, v oči mi pade nekaj moških. Začnem flirtat z vsemi, uživam v večeru po nekaj urah se ob meni usede rahlo opit moški. Opazujem ga, obupano gleda za ženskami. Potoži se mi, da je obupan, da mu doma žena ne da. Hitro zaznam priložnost, da poskusim, cilj ki sem si ga zastavil. Povabim ga cigaret, pred lokalom mu direktno povem, kaj si želim. Ti to resno želiš z menoj? Ja, to noč si želim preživeti s teboj, da se bova imela lepo. Če greš z menoj ni več poti nazaj, mi je odvrnil, obžaloval boš. Prav, želim s teboj in sva šla. Noč je bila res divja in vroča. Ljudje, pojdite iz cone udobja.

Koliko si staro, ko si izgubil nedolžnost to noč?


Ampak ti ne razumeš, da so cone udobja za različne ljudi različne!

nova
Uredništvo priporoča

Koliko si staro, ko si izgubil nedolžnost to noč?
[/quote]
Ah, muškarci. Nisem imel namena rajcat. Samo opisat mojo dogodivščino, da se vse da tam izven cone udobja.

Kondome si imel?

Saj brez alkohola tako ali tako nobenemu ne grejo take bedastoče po glavi.

Kaj alko naredi človeku…


Ti pa malo fantaziraš, a ne? Ker tale straight-turn-gay scena totalno ne deluje tako, kot ti opisuješ. Nice try!

Ne morem si pomagat. Kako zgleda moški energični ples, ki je všeč moškim? Karkoli mi pade na pamet….je kot iz komedije. Brez zamere 🙂

Hahahahahahaha, sorry, but I can’t buy your story. :)))

Ne veš kako lepo znam sukat boke in ritko.

Hahahahahahaha, sorry, but I can’t buy your story. :)))
[/quote]

Ne veš kako vseeno mi je ali mi verjameš ali ne, pomembni so moji spomini in trenutki.

Ne veš kako vseeno mi je ali mi verjameš ali ne, pomembni so moji spomini in trenutki.
[/quote]

V napačnem času si se rodil. Tam je bilo čisto normalno, da so pikali mladeniče in se vanje zaljubljali… in to sploh ni bila nobena skrivnost oziroma tega niso skrivali.

Moraš pa vedeti, da je bilo tudi suženjstvo čisto normalno in gladiatorsko in pokoli nedolžnih.

In taki kreeetni, kot si ti, boste spet svet pripeljali v te klavske čase…. čeprav najbrž popolnoma nehote, iz golega NEPOZNAVANJA zgodovine in butalizma… Skratka nič novega na tem svetu, čisto nič.

hehe, noben normalen moški ne more bit tako obupan in pijan, da zamenja žensko za p e d r a.

You expect me to swallow this????

To so lahko tvoje mokre sanje, ampak nič več. Alkohol gor ali dol, hetera ne zanima tvoja rita, pa če še tako migaš z njo. Ali pa te je malo našponal…zlorabil?

avtor, pa pojdi ti enkrat iz cone udobja, se obleči kot moški in poseksaj žensko 🙂 ali pa sam sebi dopovej, da pač nismo vsi pedri.

Sm porocen pa sem se veckrat dobil z gejam,zelo mi pase ce mi lizejo rit, vbistvu samo to pustim, fafat sem pustil vendar mi ne pase da mi ga moski vlecejo… Se mi kar spusti


Od kod pa si?

mb…bi ti tudi lizal?

Ves da bi ti…

Odraz slovenske družbe… Bravo…. Sami za kompleksa I in ne dorasli osebki z ničelno čustveno inteligenco… Banana republic😂😂😂

New Report

Close