Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pride mi prej kot v 1 minuti

Pride mi prej kot v 1 minuti

No ja star sem 14 let in imam en problem.Med drkanjom mi pride prej kot v eni minuti. Oziroma 30sekundah, kaj bi bilo narobe ?

Žal je narobe popolnoma vse.

Tvoje življenje se bo pač merilo v minutah.

Stran ti bo padel. Kmalu.

Dokler je teh minut neomejeno velik, ni strahu!
Morda pa ti uspe v 1 minuti zaslužiti 1mio €…
Beri: Nima veze, bolj kot se sekiraš, slabše bo.

Ali je to pogosto pri najstnikih ali?

Pogosto pri najstnikih, ja.
Pa şe kdaj kasneje se tud zgodi 🙂

Hvala Japy. Kako pa to popraviti ali vsaj na 5min spravit

Za drkanje čas sploh ni pomemben.
Bolj pomembno bo potem z žensko. Fajn bi bilo, če bi prvič z malo bolj izkušeno. Najbolj verjetno je, da boš takrat tudi precej hiter, pa tudi to spet ni tako pomembno. Ker si mlad, ti bo izkušena pustila, da prideš k sebi in poskusi ponovno. Čez čas boš ugotovil, da si v teh stvareh kar hudičevo dober 🙂

Ce po drkanju se enkrat pa mi pride po 10min

Ja no vidiš. Pomaga.

Aja, pa še ena tehnika je. Tik preden greš z njo, se umakni in si ga vrzi na roke. Potem se ti z njo ne bo tako hudičevo mudilo in zelo verjetno ne boš tako hiter.

In … privošči si za prvič izkušeno. Kar vnaprej ji povej, da se bojiš in če ima kolikor toliko pamet bo iz tega za oba znala narediti lepo doživetje. Le verjemi.

Brez izkušenj je še drva sekat na začetku težko!

V riti si. Žal. Takih ženske sploh ne marajo. Rečejo jim zajčki. Sicer je problem rešljiv, vendar bo zahteval veliko časa in truda. Naredi si načrt z mikro cikli (dnevni nivo) in makro cikli (mesečni nivo), določi količino, ki jo boš še zmogel izpolniti na 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, potem pa … drkaj. Drkaj, drkaj, drkaj kot da bo konec sveta. Ko boš ostal že čisto brez sline, še kar drkaj. Ko ti bo potegnilo oči noter, še kar drkaj. Ko te ne bo več prepoznala lastna mati, še kar drkaj. Ko bo tvoja roka izgledala kot roka trboveljskega rudarja in ko bo tič podoben 200 let staremu kaktusu, potem boš pripravljen. Na to, da mesto prepustiš mlajšim, neobremenjenim in nezblefiranim. Tistim, ki upajo živeti, taki kakršni so.

New Report

Close