Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dolgoletna bitka

Dolgoletna bitka

Prekleta reč. Doma po zatišju že mesece vse štima. Celo zelo dobro. Prepirov ni….v postelji precej pestro….

Ampak vsakih par tednov/mesecev se v moje misli prikrade svakinja.. . Jo že preženem, mi da nekaj časa mir….pa se spet vrne.

Precej mlajša je…ampak ne vzburjajo me njena leta. Tu so njene nožice drobne v miniki, tu so njeni mokri topli poljubi na usta ob voščilu ya rojstni dan….tu je njen pristen smeh ob mojem dovtipu, ki se mu ne morem upreti.

Nič prepovedanega se še ni zgodilo! Bojim se dne, ko bom rekel “med nama se nekaj dogaja, ane?”. In me bo tiho gledala, samo rahlo pokimala in….sprejela predlog, da se naskrivaj dobiva.

Sorodstva ne morem menjat….glave tudi ne. Ko se le hudiča ne bi tako prijazno nasmejano odzvala na vsako mojo izrečeno neumnost!!! Ko bi se vsaj kdaj umaknila, ko jo v družbi objamem okrog pasu in močno stisnem k sebi! Tako da jo čutim ob sebi, njene čvrste joške, njeno vitko rito…omg.

Tole bi ti svetoval, kolega. Če ti ne bi bila žlahta… go for it…
Drugače pa kdor se z ognjem igra, se ponavadi opeče. Na koncu bi verjetno ostal brez obeh…
Ti pa verjamem, da je ženska koketna, morda se niti ne zaveda, da te zapeljuje v greh. Si jo direktno vprašal ali so to tvoja predvidevanja, da bi se ti prepustila? Jaz bi jo dal na test 😉

Midva sva se na samo že marsikaj pogovarjala. O parih z veliko starostno razliko, pri čemer sva vzajemno ugotovila, da je to lahko problem – nikakor pa ni nujno.

Pa o zvestobi….da je čisto lepa čednost. Ampak…ko so neki pogoji izpolnjeni, je PRAVICA ženske in moškega, da poteši svojo slo z nekom, ki ga privlači. Samo da ne prizadane drugih ljudi. Tu sva bila najbližje ognju…. Močno sem jo stisnil k sebi, lubčka na lica in “bolje da zdaj grem, ane?” Zamišljeno je pokimala in sem oddirjal. Ufff. Tega ne štejem ravno za pravi test, ampak…..

nova
Uredništvo priporoča

Koliko časa pa že traja tale simpatija s svakinjo? Se mi zdi,da se res trudis,čeprav tlačiš svoja čustva, da ne podivjajo. Zoprna situacija,ampak bere se tako, da se bosta morala enkrat stresti ornh, da bosta videla kam vaju to pelje.

Zajeb je samo ta da od tam ni povratka. Sem že skočil kdaj v prepovedane rjuhe… ampak vedno z emegency exit tam nekje.

Tale je pa kruta. Nikakor mi ni všeč.. jo povaljam….potencialno izbruhne štala…. Fak ….a je res vredno? Kako da ne znam pof….t dobre piz..e in oditi v sončni zahod in reči kot John Wayne: “well done, ma friend”.

Pač nisem John Wayne 🙂

Če nisi John Wayne, očitno kot sam praviš potem pa to pomeni da jo imaš res rad. Definitivno so zraven prisotna čustva.
Si mogoče pomislil, da ti sex z njo sploh nebi bil všeč? Da to nebi blo sploh to?
Mogoče razmišljaj v tej smeri.

Hja, mogoče tvoja misel odrešujoča….mogoče pa z njo sploh ne bi bilo dobro. Celo verjetno, saj bi bilo vmes v najinih glavah cel kup pomislekov, slabe vesti….

Ahhh, moram si malo spočiti oči na kater drugi, mogoče kar svoji….

Verjetno najbolje da si očke spociješ res kr na svoji..
.Saj bo čas naredil svoje.
Najboljše bi jo blo pozabit, da pa je to teško sploh ne rabiš razlagat .

Verjetno najbolje da si očke spociješ res kr na svoji..
.Saj bo čas naredil svoje.
Najboljše bi jo blo pozabit, da pa je to teško sploh ne rabiš razlagat .

Se je kdo od forumašev tu že znašel v taki situaciji? Ste samo sanjali, ali so komu zavore popustile in je zaužil prepovedan sadež?

Pa epilog?

Meni je zavora držala. Ko je bil brat na službeni poti mi je njegova žena res dajala znake… Takrat sem bil star ca 20 let. Ni mi žal da nisem skočil. Tudi stranka h kateri sem šel ‘prodajal sem knjige’ se je začela slačit. Slekla je majico in bila zgolj v spodnjem perilu. Mož je bil v službi. Prodajo sem peljal do konca in jo prodal kuharsko knjigo. Dogovorjena sva bila da me pokliče čez kak teden ker smo pričakali nove izvode. No, od takrat me še vedno ni poklicala. Pa ne že več kot tri leta. Hm. Kar takole na ukaz pa res ne moreš. … Vsaj jaz ne..

Ne vem zakaj, ampak dozdeva se mi, da si bil v tole bratovo ženo do kraja zacopan? Ali pa te je samo vzburjala in si jo želel položiti?

Si prepričan, da te je lovila? Da se ni samo sproščeno obnašala – pač kot do moževega brata? V glavi se lahko marsikaj naplete! Če pa te je že osvajala: kako zdaj gledaš na njo? Bratova žena je vendar. Ko jo pogledaš, kaj vidiš? Prasičko, cipo, ki bi se z vsakim dol dala?

Ali mogoče kot jaz: preprosto bi jo pokav….l, ker se mi megli gledajoč njene nožice v minici, majhno čvrsto rito…. o f…

Nisem bil zacopan. Želela je. Koliko si pa star ti in sorodnica?

57 in 42

Kako jo vidiš danes?

Zafnano, ne inteligentno

New Report

Close