Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Želja po sexu

Želja po sexu

Ali je tukaj tudi katera, ki je po porodu izgubila željo po sexu oz. Sta jo s partnerjem oba? Se vam je zdelo, da sedaj partnerju niste več všeč, pa ne želi povedati? Kako ste to rešile?

Lp/Greetings, Kudrič Lara

Sem sicer moški ti pa po pravici povem, da je bila moja partnerka tudi v času nosečnosti všeč in tudi kasneje, da bi ne pa želja po sexu minila pa niti slučajno. Torej enako pred porodom in tudi kasneje.

Ene tri mesece po porodu mi ni bilo do seksa. Pač spodaj je vse “zdelano” od poroda, šivi so boleli, zaradi zbujanja ponoči sem bila uničena in še hormoni naredijo svoje pri počutju. Telo ni bilo več tako kot prej. Mož ni z ničemer pokazal, da bi ga kaj manj privlačila, zato si s tem nisem preveč belila glave. Potem se je vse to počasi umirilo in želja po seksu se je vrnila v enaki meri kot pred porodom. Nekatere pravijo, da potem ni več isto. Jaz na srečo ne opazim nobenih sprememb.

Ja, saj obstajajo še kakšni drugi načini zadovoljitve, brez penetracije, kajne? Pač počakaš, da se ženska zaceli… 😉

Samo potrpljenja!

Po krajši pavzi je še slajše 🙂

ok,čakaš samo enkrat je tega dovolj,saj smo živi,ko bom pod temljo,mi ne bo o seksa…

Napisal sem KRAJŠI pavzi 🙂


Ti imaš težavo sama s seboj, ne s partnerjem. Po vsej verjetnosti te ima sedaj še raje a se mogoče boji, da te po porodu še vse boli in čaka na tvojo pobudo. Moj je čakal 1 mesec in pol, nikoli nič rekel ali težil. Prvič sem imela res vse razboljeno, pa šivi, pa še čas rabiš, da z dojenčkom ritem ujameš, da poštimaš neko dnevno rutino….. Po mesecu in pol je vse zagotovo zaceljeno, začni počasi, dovoli mu, da si te ogleda, naj ponovsno razišče tvoje telo, tudi on je kriv za tvojo spremenjeno postavo in zagotovo ga brazgotina (če si bila šivana) dolaj ne bo motila, le nežen naj bo, ker začetka kar boli še, čeprav je zaceljeno. Mogoče ti sedaj na načine kot sta prej seksala ne bo več pasalo, boš rabila druge položaje….. ne bat vse bo ok, samo počas začnita. Ti se pa potrudi, pa mu daj jasno vedeti, da ga imaš rada, da ga potrebuješ enako kot prej……..

Pravemu dedcu morata v takem primeru pasti na pamet dve stvari.

Prva je seveda ta, da ženska rabi malo časa zaradi naštetega (bolečine, nočno vstajanje….).

Druga vsekakor njej povedazi, da ga spremembe na njej ne motijo, da je še vedno privlačna itd.

In sčasoma je vse kot prej ali še bolje 🙂

New Report

Close