Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ni ga čez dobrega starega foooka

ni ga čez dobrega starega foooka

kaj menite, nobena stvar se niti približno ne more primerjat z dobrim starim foookom, ko ga fajn namočiš v vlažno vagino

nobene jebene počitnice, hobiji, športi, otroci, kariera ti ne more dat tok fakin užitka kot en dober star fooook

Stari ti maš zihr ful zanimiv živleje.

:)))) Glavno, da on foooka. V mislih :))))

En moj stari prijatelj je nekoč šokiral družbo z izjavo: nikol jih ne boste tolk pofooka, kukr jast nocoj……
Dolg premor….

Z očmi

Mogoče sem čuden, a meni je podpisati kako resno pogodbo, ki je plod velikega truda in znanja, dosti boljše od seksa.

Seksa lahko vsak, kompleksno pogodbo za 20mio Eur pa pač ne spelje vsakdo.

Ti si res BEBKO

Mogoče sem res.
Imam pa v življenju druge prioritete in užitke, ne samo seks.

Sicer pa imam povprečje 5x tedensko, tako da se glede tega ne obremenjujem.

Verjamem pa, da tisti ki ga uspejo “namočiti” le parkrat mesečno ali pa še to ne, hja, njim seks res predstavlja ultimativen dosežek!

Bebko, ne trapaj. Če ti res podpisuješ milijonske pogodbe, tvoje povprečje ni 5x tedensko, ker za to preprosto ni časa, priložnosti, energije. Sam delam v corporate sektorju, tako, da ne fantaziraj.

Vse je res.

Bebko!
Oprosti za gornje (da si bebko). Nisem nikakor mislil, da nisi pameten…le zdelo se mi je neprimerno primerjati pomen dela in seksa.
Zame je oboje pomembno. Delo je pomembno za zadovoljitev intelektualnih in ne vem kakšnih potreb človeka kot homo sapiensa. Seks pa za zadovoljitev “druge polovice”, ki je nagonska, “živalska”.

Eno ima prednost zjutraj, drugo zvečer 🙂

Vsaj malo si sam kriv zaradi izbranega vzdevka 🙂

New Report

Close