Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje in kako najti starejšo ljubimko

Kje in kako najti starejšo ljubimko

Star sem 25 let iz Ljubljane. Bral sem, da se sexualni nagon pri ženskah zviša, ko so starejše (30ta, 40ta). Rad bi našel žensko, ki je v teh letih (35-55) za občasna bolj ali manj intimna srečanja. Nekaj v smislu Friends with benefits. Zanimal bime tudi kakšna občasna aktinost izven postelje (sprehod,…)

Me pa zanima, kako eden 25 letnik najde kaj takega, če je to sploh mogoče? A ženske v teh letih zanimajo 25 letniki? V gostilni je verjetno ženske sram, če je ona 45 in jo osvaja eden 20 let mlajši, češ da si bodo drugi kaj mislili. Seveda jaz tudi vse to iščem bolj na diskretnem nivoju.

Če pa katera zainteresirana to bere, kot sem že napisal: star 25 let, iz Lj., visok 190cm, 75kg, vitka do športna postava. Prek maila ti pošljem še mojo sliko. Mail: [email protected]


To ste malce površno brali.. ali pa napačen članek.

Ženske in mošksi so pri dvajsetih seksualno na vrhuncu.
Razlika s starostjo je samo, da se lahko ženske začnejo manj sekirati za družbene konstrukte in prisilo, ker jih tudi seksualno osvobodi.
Še stoletje nazaj se ženskam ni priznavalo orgazmov, seksa “niso marale”, ker so bila “čista bitja” in jih je zanimal le seks za potomstvo in podobne neumnosti. Del teh pogledov na žensko, kot seksualno bitje se še vedno vsiljuje. Bolj, ko greš na podeželje, bolj bo tako.
Velemest itak nimamo.
Osvoboditev torej pride, ko se zaveš, da so to umetni, s strani ljudi izmišljeni konteksti.

Vendar starost sama ne nakazuje, da se je to dejansko tudi zgodilo. Ne osvobodijo se vsi.

Moški so po drugi strani težje vodljivi že v osnovi (tudi pri živalih je težje kontrolirati samca).. medtem, ko so ženske ubogljivo sedele v cerkvi in vsrkavale “nauke in dogme”, so moški pred cerkvico Sv. Andrewsa izumili golf.
Testosteron je težje prepričati v neke zveličavo lažnjive dogme.. nivo testosterona, enega glavnih hormonov, ki inicira seks (ni pa edini!) pa skozi življenje ljudi niha.
Že zaljubljenost ga povečuje.. starost pa zmanjšuje.

Idealna partnerja sta tako, gledano tista, ki sta osvobojena družbeih konstruktov.. kaj se “sme in kaj ne”.

Prav je itak tisto, kar je obema prav. Ne glede na starost.

De omnibus disputandum..

Sem 45 pa si ne predstavljam iti z enim 25 letnikom. Res ne. Že pri 18. letih sem izbrala moškega, ki je 7 let starejši od mene (sva se poročila ko sem imela 21 let in še danes sva skupaj) , ker je bila moja generacija fantov dobesedno zblojena, neresni, otročji… Če bi si že želela poiskati nekoga za sex bi to zagotovo bil moški mojih let ali kako leto starejši.
Tako da avtor posta srečno pri iskanju 😀

Z obema gornjima odgovoroma se precej strinjam.
Ampak volk, dejstvo pa ostaja, da se veliko žensk šele v teh letih zave, kako nenaravno se jim odreka sladek del bivanja. In da si v resnici v teh časih to lahko tudi vzamejo. Pa pogosto kar doma pri svojem 🙂 Če pa macho tega ne razume ali noče razumeti, ….

Meni je to mlado meso: srečnica. Upam, da bi tudi moja tako napisala 🙂 Kaj pa če domači žrebec desetletja ne vidi njenih potreb???? Mnogim ženskam se takrat rado znajde mlado meso med stegni. Samo za enkrat in takoj v sramežljivo pozabo, včasih pa…se zaplete. Za oboje zgornje imam izkušnje. Tu pa tam srečam zdaj starejšo gospo in vsakič se skrivnostno nasmehneva. Njej sem nekoč dal občutek, da je še vedno vredna poželjenja… ona pa meni tolažbo in dragoceno izkušnjo. En drugemu sva dala nekaj prekrasnega. Leta gor ali dol

Ok, torej povprečna 40letnica jemlje 25 letnike kot mlado meso. Kaj pa kakšne izjeme? A obstajajo ženske, ki jim je to fetiš, da so s tako mlajšim?

New Report

Close