Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu vprašanje za moške

vprašanje za moške

kam najraje brizgnete

Po mizi v službi sodelavki zjutraj, da se pol zalima obleko gor in je cel dan popackana !

1.Usta
2. obraz
3. Joški

Muce je kraljica 🙂
Od naštetega pa… med joški. Ko si jih ona stisne skupaj in mi ga povabi vmes. Mmm 🙂

Muce je kraljica 🙂
Od naštetega pa… med joški. Ko si jih ona stisne skupaj in mi ga povabi vmes. Mmm 🙂
[/quote]
Mah to pri meni bolj težko, da mu tako pride, imam mal premajhne za tako “telovadbo” Če bi ženske vprašal, kaj je pa njim najbolj všeč, da njenemu loverju pride. Hja, men osebno je najbolj všeč če mu v (kot Japy I pravi) muco, me pa ne moti sperma nikjer na telesu. Edino oči je treba pazit, peče ko madona! 😛


Mah to pri meni bolj težko, da mu tako pride, imam mal premajhne za tako “telovadbo” Če bi ženske vprašal, kaj je pa njim najbolj všeč, da njenemu loverju pride. Hja, men osebno je najbolj všeč če mu v (kot Japy I pravi) muco, me pa ne moti sperma nikjer na telesu. Edino oči je treba pazit, peče ko madona! 😛
[/quote]

Po pravici povedano, nikoli nisem želel končati v usta. Zdelo se mi je celo poniževalno do nje. Pa nobena ni rekla, da je to NJEJ všeč. Le NJEMU je ustregla. Zakaj bi potem to želel. Je na ženski še tooooliko sexy mest 🙂

Po pravici povedano, nikoli nisem želel končati v usta. Zdelo se mi je celo poniževalno do nje. Pa nobena ni rekla, da je to NJEJ všeč. Le NJEMU je ustregla. Zakaj bi potem to želel. Je na ženski še tooooliko sexy mest 🙂
[/quote]
Ok, to se strinjam, da je veliko sexy mest na ženski, enako na moškem, če je ženska nora nanj, ji je vse na njem sexy 😀 Tako jaz razmišljam, ne vem za druge ženske. Poniževalno, hmm meni se ne zdi, saj moški, če žensko spodaj obdeluje tud skusi njen okus …. res da je količinsko tega manj a vseeno je. Jaz mojemu z veseljem to naredim, ker vidim da je v devetih nebesih na koncu 😀 Mogoče sem pa res ena redkih s tem mnenjem.

Super. Ja, tako je, če se majo ljudje zares radi.

Pozdravljen/a.

Odvisno kateri šus…

V predigri bi si želel v usta, ker si tudi jaz želim da ji pride v moja usta. Mogoče tudi prsi, ampak ni isto.

Za drugi šus je potrebno kar nekaj telovadbe in ji za 8/30 dni globoko v njeno muco (ko bi le lahko 30/30 dni v češpljico), ostalo pa trebušček, prsi ali ritka oziroma vse nad ritko (predeli ki se dajo kontrolirat da ne steče po postelji).

Tretji šus, če bi seveda bilo po moje, bi v ritko pa žal ni tega mnenja.

Ne razumem kako lahko kakorkoli med sexom z svojim izlivom “ponižuješ” partnerja. To je tako kot če imaš squirt-arko in ji ne bi dovolil da te zalije, mislim WTF…
Arch

“Ponižujoče”…. premočno besedo uporabil. Preprosto gre za to, da nobena do zdaj ni rekla, da je to njej neki special užitek. Vedno pa sem v seksu iskal stvari, ki so bile OBEMA fajn.
Tako sva se navadila tega s tičem med joški ( in še kje, med ritnici na primer). Glavni namen dosežen….obema je všeč 🙂 Brez drame torej v zvezi z usti 🙂 Jo bom kaj kmalu povprašal o tem in mogoče uvedeva tudi to. 🙂

“Ponižujoče”…. premočno besedo uporabil. Preprosto gre za to, da nobena do zdaj ni rekla, da je to njej neki special užitek. Vedno pa sem v seksu iskal stvari, ki so bile OBEMA fajn.
Tako sva se navadila tega s tičem med joški ( in še kje, med ritnici na primer). Glavni namen dosežen….obema je všeč 🙂 Brez drame torej v zvezi z usti 🙂 Jo bom kaj kmalu povprašal o tem in mogoče uvedeva tudi to. 🙂
[/quote]
Za začetek naj najprej s sebe, ko ti pride med njenimi joški, proba okus sperme. (lahko jo probaš tut sam, saj je tvoja) Če ji okus ne bo všeč -beri znosen, sprejemljiv, pomaga da si pred tvojim izlivom v usta da pol cm otroške zobne paste z okusom jagode, (meni je pri možu to pomagalo, ker ni ravno fajn okusa :P, pri loverju mi tega ni treba, ker je njegova sperma brez okusa :)) tebe ne bo to nič oviralo, njej pa zakrije okus, če ji ne bo ok. Drugače pa ko ti pride, samo globlje v usta naj ga vzame in nič okusa ne dobi po ustih, gre vse direktno v grlo. 😀

Kalisi, ti pa obvladaš. Srečna tvoja dva…

Srečnež je drugi, prvi je že “malo” v letih pa je nekako v zadnjem letu kar pozabil name. Žal.

Srečnež je drugi, prvi je že “malo” v letih pa je nekako v zadnjem letu kar pozabil name. Žal.
[/quote]

Bemti so tepci tile “stari” dedci. Če bi jaz imel eno takšno, bi se me morala otepat… Važno, da ti uživaš. Ti privoščim.

Bemti so tepci tile “stari” dedci. Če bi jaz imel eno takšno, bi se me morala otepat… Važno, da ti uživaš. Ti privoščim.
[/quote]
Ja, saj pred leti je bilo tako, da sem se ga skoraj morala otepat, samo sedaj se pa dejansko že pozna tistih veliko let razlike med nama.


Ja, saj pred leti je bilo tako, da sem se ga skoraj morala otepat, samo sedaj se pa dejansko že pozna tistih veliko let razlike med nama.
[/quote]

Ja koliko je pa razlike v letih med vama, da dobim orientacijo? Pravijo, da je vseeno bolje, da je moški malo mlajši od ženske, da na intimnem področju štima…

Sicer pa, če se vrnem na temo, ji najraje brizgnem:
v/na muco,
na joške,
na trebuh,
če se jo lotim od zadaj pa na ritko…

Ja koliko je pa razlike v letih med vama, da dobim orientacijo? Pravijo, da je vseeno bolje, da je moški malo mlajši od ženske, da na intimnem področju štima…
[/quote]
Skoraj 10 let.


Skoraj 10 let.
[/quote]

Ja, zdaj te pa razumem. Uživaj 😉


Skoraj 10 let.
[/quote]

Hmmmm….10 let pa ne pomeni nujno izgube interesa po intimnosti ???!!@

Dobro….če to pomeni že visoko starost, bolezen, ipd. Tule pa po moje ne gre za to?

Ni izgovora za izgubo zanimanja, sploh če imaš ob sebi takšno žensko, kot je Kalisi… “Stari” dedec pač ne folga več… in potem jo čisto razumem, da si je našla bolj zainteresiranega ljubimca.

Ja mogoče stari res ne folga.
Ampak ona ima dodatnega porivača že – se zdi – dolgo časa.
Se ti ne zdi, da tu že dolgo nekaj ne štima? Mogoče pa on sploh nikoli ni folgal radožive mrhice?

Ja, mogoče je res nikoli ni folgal. Ona se pa “razdaja” za druge. Jaz ne bi imel nič proti, če bi našel kakšno takšno, ki jo je dovolj še za dodatnega ljubimca 😉 Pač ji v partnerstvu vse druga štima, zakaj bi to razdirala? Na področju intime pa nadoknadi drugje. Jo razumem! Kalisi boš v bližnji prihodnosti še rabila kakšnega? 😉


Kalisi se nikoli v življenju ni razdajala. Mož je bil od njenega 16 leta naprej prvi in edini. Vse do 1 leta nazaj. Kaj se je pravzaprav zgodilo, da je zgubil interes ne vem, 1x na teden je meni premalo. On pa ves čas utrujen. Pa ni bolan. Mogče ima pa on ljubico, pa jaz ne vem 😛 Jao, ne, ne vem no, možno pa je. Nikoli ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}


Kalisi se nikoli v življenju ni razdajala. Mož je bil od njenega 16 leta naprej prvi in edini. Vse do 1 leta nazaj. Kaj se je pravzaprav zgodilo, da je zgubil interes ne vem, 1x na teden je meni premalo. On pa ves čas utrujen. Pa ni bolan. Mogče ima pa on ljubico, pa jaz ne vem 😛 Jao, ne, ne vem no, možno pa je. Nikoli ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}
[/quote]
Ne sekiraj se, Kalisi. Uživaj ti s tistim, ki ti vrača intimnost in si te poželi…

New Report

Close