Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Neizkušena po letih zakona????

Neizkušena po letih zakona????

Kot samski potrebnež sem se pogosto znašel med rjuhami s poročenimi. Doma razočarane potrebnice so bile presenetljivo voljne in skoraj vsaka me je naučila kaj iz domačega repertoarja. Še danes z velikim užitkom uporabim kaj od takrat naučenega.

Ampak… spomnin se ene…. Martine. Ona 30 in 10 let poročena. Sam sem 2 leti mlajši in samski. Po njenih besedah domači seks sploh ni slab, ampak ne prav pogost. Končno pristaneva v motelu in res ne pričakujem tega, kar sledi. Neizmerno hitro se sleče, se uleže na hrbet, razširi svoje obilne nožice in z rokami prime za stranice postelje. In čaka. Vprašam, kaj ji najbolj paše. Samo odkima in pravi “pridi”. Pa sem prišel. Komaj opazno je kdaj privzdignila rito in mi tako prišla vsaj malo nasproti. No, vsaj na koncu mi je s stokanjem dala vedeti, da je tudi priśla do srečnega konca.

Nikoli nisem doumel njenega obnašanja. Mi kakšna ženska lahko kaj pove o tem?
Sam razmišljam:
– je varala prvič in je zaradi slabe vesti hotela čimprej opraviti s tem?
– je bila v resnici do takrat deležna le seksa po dolžnosti in pravzaprav neizkušena?
– sem bil kriv na kakšen način jaz? Dobila sva se še samo enkrat. Pod pisalno mizo je bilo kar divje. Ni bila kaj prida aktivna…. le precej glasnejša.

Je sploh mogoče, da se ženska po 10 letih zakona ne zna kvalitetno dati dol? Upam, da se je kdaj naučila 🙂

Ene pač imajo od boga dan posluh in jim ni treba za odlično odigran koncert niti v nižjo glasbeno šolo.

Drugim pa ne pomaga niti šolanje na glasbeni akademiji.

Take so pač brezupni primeri. Primerne za vratarico v bordelu. Ne pa za uslužbenko…

Ene pač imajo od boga dan posluh in jim ni treba za odlično odigran koncert niti v nižjo glasbeno šolo.

Drugim pa ne pomaga niti šolanje na glasbeni akademiji.

Take so pač brezupni primeri. Primerne za vratarico v bordelu. Ne pa za uslužbenko…
[/quote]
nd
Veš kaj…. lahko si krivičen do lepše polovice človeštva. Kaj pa, če…. ima tako smotanga desca, da ji v vseh letih ni pustil uživati. Pa mogoče nelagodje, če je prvič nastavila drugemu???? Nočem pljuvati po njej. Bila sva vendar skupaj v postelji. In srčno upam, da jo je nekoč nekje en dober naučil uživati. Ni lepšega, kot tako žensko naučiti dobrega seksa.

Naj ženske povedo.

New Report

Close