Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kakšne joške ima vaša partnerka oz. žena?

Kakšne joške ima vaša partnerka oz. žena?

Lepe oblike, velike, majhne, napete, povešene in kakšne si vi želite, da bi jih imela?

ti je ze rekel kdo da prevec sprasujes?

Povešene do popka.

lepe.
sicer ne bi mogla biti moja žena…


In kao imaš ti povešenega??

Pants on fire!

potem ostali! Ne pa da te firbec matra. Ali pa nimaš žene oziroma ženske in bi samo onaniral na opise in bujno domišljijo.

Moja je že mal v letih, pa si zato dolge pušča.

Slabe, niso mi všeč. Viseči, ploščati… Ko si jib natlači v primeren moderc izgleda ok drugače pa poraz. Rad bi, da bi bile manjše, čvrste, polne. Ampak fake na pol prerezane žoge so še 100x bolj ogabne. Imava v planu porihtati njene joške v parih letih.

Meni bi se zdelo najbolj pomembno, da ima zdrave in da je oseba s temi joški ženska,ki jo imam rad!

tukaj objaviš slike njenih joškic?

Take kot palačinke.

Tukajle je veliko brezvezno zajebantskih odgovorov. Moja ima kljub letom in otrokom fenomenalne. Za več pobrskaj po tem forumu, kaj vse sem že napisal na to temo 🙂

Si samski?

A ti je ze kdo rekel, da prevec sprasujes?

čebulne..ko jih vidiš…jokaš

A ženske ne smemo odgovarjat? Moje so majhne, so pa čvrste in nič viseče. Po dveh otrokih še vedno odlično izgledajo. Oba moja modela sta zadovoljna z njimi. 😛 Sama sem pa še najbolj. Ko vidim ženske moj letnik, sem čisto srečna, da imam majhne, ker tistim, ki imajo velike, visijo do psu, čeprav imajo push up modrce.

Kot rečeno: fenomenalne. Za moje dlani idealne velikosti. Tudi tič se med njima stisnjenima počuti udobno in napeto 🙂

🙂 Pa verjamem, da je ona tudi zadovoljna z njimi in da…. 🙂 ni še kje kak model prav tako zadovoljen 🙂

Mož in ljubimec?


Ja

Kot rečeno: fenomenalne. Za moje dlani idealne velikosti. Tudi tič se med njima stisnjenima počuti udobno in napeto 🙂

🙂 Pa verjamem, da je ona tudi zadovoljna z njimi in da…. 🙂 ni še kje kak model prav tako zadovoljen 🙂
[/quote]
Ah sedaj si mi pa dal izziv, da probam to s stisnjenima 😛 morda bo pa šlo 😀 Sporočim 😀 :O

Kalisi. Ni boljšega kakor dati trdega tiča med mehke joške. Kar probajta malce “titty fuckinga”.

Velike in povešene.


Ah sedaj si mi pa dal izziv, da probam to s stisnjenima 😛 morda bo pa šlo 😀 Sporočim 😀 :O
[/quote]
Ah sedaj si mi pa dal izziv, da probam to s stisnjenima 😛 morda bo pa šlo 😀 Sporočim 😀 :O
[/quote]

Za kaj takega ni treba ogromnih:) Moja nekoč to ponudila in zdaj je to ena od mojih bolj pogostih pobud 🙂 Meni je TOP

Moja prva je imela ravno prav velike, krasno odzivne bradavičke in mi je rada stisnila tiča vmes. Ni boljšega. Še zdaj se spomnim tistega krasnega občutka, ko sem jih obdeloval z usti. Ponavadi mi je zjutraj pustila malce crkljanja za zajtrk. Sem ji dvignil majčko in si postregel… Ni boljšega zajtrka. Pa “titty fuck” je bil nebeški z njo.

New Report

Close