Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nisem še videl estetske vagine

Nisem še videl estetske vagine

Punce, ne zamerite ampak osebno še nisem videl zelo estetske vagine. 10/10 vagina ne obstaja, lahko se morda pogovarjamo o 9,8,7/10. Večina pa pade v rang 5/10 – nezadostno.

Tudi med kolegi ko se pogovarjamo pravijo isto. Da je pizda načeloma grda. Zato se tudi uporablja tako grdo besedo za vagino. To da vam dedje lažejo, kako je vaša muca seksi … to so samo laži!

Saj ni nič narobe ampak vagina NI estetska stvar.

Morda so ti lulčki bolj všeč, pa si še nisi priznal.

dobro da so danes moderni časi, si jih pa s kolegi glejte pa ocenjujte, bo več lepih rožic za ostale 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

Ojej, a potem moški v resnici čutite do naših pi*k isto kot me ženske čutimo do vaših kur*ev?
Ne vem, zakaj nisem kaj bolj šokirana.

aja pa vagine… se vidi da si v drugo smer cepljen ker bi drugače vedel da je tisto vulva 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tudi moški klinček ni. Pa kaj.

(Se pa takoj razbere, da si potreben in na suhem. Tipi, ki seksajo, vidijo v spolnih organih lepoto;)

Saj qurci so tudi grdi, pa s česa visijo tudi ponavadi ni estetski presežek, kaj pa zdaj?

Pizdohlast imaš nick. Torej hlastaš za nedosegljivim. Za pissdo. Lisica in kislo grozdje.

Teorija ti gre. Kja pa praksa?

Te razumem. Tudi nam ženskam je vaš penis nekaj najbolj grdega na moškem telesu. Iskreno. In tudi beseda penis je kar nekaj. Hja, pač ti deli telesa niso namenjeni za potešitev pogleda, ampak nečesa drugega. Naredi kot jaz: malo manj glej, malo več uporabljaj. 🙂

Ojej, a potem moški v resnici čutite do naših pi*k isto kot me ženske čutimo do vaših kur*ev?
Ne vem, zakaj nisem kaj bolj šokirana.
[/quote]
Izgleda, da res :)))))

hahahaha pa to je splošno znano, da so piz*de pač povprečnega izgleda at most
če ne bi bili potrebni, ne bi nikoli niti s palico šlatali pi*zde

Qua je to vađajna?


Zakaj si ti beliš glavo s pečkami? Nobena ti je ne bo pokazala. Predlagam, da se lotiš qurcev, prečke pa prepusti pravim moškim.


Zakaj si ti beliš glavo s pečkami? Nobena ti je ne bo pokazala. Predlagam, da se lotiš qurcev, prečke pa prepusti pravim moškim.
[/quote]

Mogoče mu je pa anus bolj všeč?


Tist, kar se ti le še bledo spomniš.

Mogoče mu je pa anus bolj všeč?
[/quote]
V bistvu je clean ženski potemnjen anus bolj estetski kot peezda 🙂

A ne velja tista, kdor s prstom kaže na druge, meni, da s tem zakriva svoje pomanjkljivosti. 😄
Najstnik, naroči tiste ‘živo’ govoreče lutke v tujini, se bo tudi tebi ustrezajoča našla za gledanje. Ne bo nič godrnjala ob tvojih pomanjkljivostih korenčka, posušenih dodatkov slivic in temu podono.

Kok sem se pa zdele nasmejala……. pa še Gunč se je vpetljal :-))))) hahahahahaa

Ja grdi smo. Človek je grši od vsake živali. Si redstavljate človeka v divjini? Živ obup. 🙂

Če ti vagina ni estetska res ne vidim problema. Še vedno ti na izbiro ostane en pokončen.

Ko boš prvič videl v živo, mokro, boš drugače govoril. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Slabo vidiš.Bo treba očala nabavit.
A punce so tudi vse grde?
Ja pol pa ostane samo še to – da si ti lep.Pa tvoj otepač.

Ali ti bodo punce zamerile… ne vem.

Lahko pa ti povem – in tvojim kolegom tudi – da če mislite tako, to samo pomeni, da pač še niste srečali “taprave” oz. lepe.
Predvidevam da tudi npr. medveda še nisi srečal osebno v gozdu; ALi jih torej ni?

Glej stran… tam je za druge reči. Ne za na razstavo.

Jaz bi rekel da sem že videl 10- ko ampak samo videl je nisem v roke dobil. Vse kar sem imel bi na to 10-ko rekel da je bilo tam okrog 8 -čisto solidno.

New Report

Close