Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Mastrubiranje omotica

Mastrubiranje omotica

Po mastrubiranju se vec dni pocutim zelo slabo (omotica, zaspanost, nezmoznost koncentracije,nemoc v rokah) problem se mi pojavlja od kar sem zacel mastrubirati cca 5 let.
Mogoce ima kdo kaksno idejo kaj bi lahko bil vzrok razen tega, da sem zacel mastrubirati precej zgodaj (11 let). Opravil sem nesteto pregledov in vse je bilo v mejah normale.

Vnaprje se zahvaljujem za vse odgovore in predloge.

Ne vem če ti bo v pomoč, a sem opazila to pri eni osebi, ki se je določen čas udeležila kave ali sprehoda – priključila. Vmes je zginila oseba na wc ali za grm in to opravila. To baje počenja že zelo dolgo, potem se ji vrti oz ima vrtoglavico, brezvoljnost, “depresivno stanje”.
Mislim da počne to zaradi stiske in v takem tesnobnem, anksioznem stanju.
Sklepam glede na to osebo.
Lahko da sem usekala mimo, ali pa da je to slučajno.
V problem se ne poglabljam, ker ne potrebujem oz mi ne rabi.
Če povežeš iztočnico, pa ne vem…


MASTURBACIJA se reče in napiše!

nova
Uredništvo priporoča

Povezat iztocnico? Plus zgodba? A ga ti luckas al samo nerazumno pises cudne dogodke?

Povezat iztocnico? Plus zgodba? A ga ti luckas al samo nerazumno pises cudne dogodke?
[/quote]

Kaj je nerazumljivo?, morda najde v tem kaj uporabnega kot osnovo. Za strokovno razlago ima net. Meni ne rabi iskat, si sam poišče.
Je povedano na primeru, kako naj drugače?
Če ne razumeš tak osnoven primer, ni moj problem 🙂

Če imaš nasvet mu raje povej/napiši, ne rabi se spotikat…

Ma pritisk ti pade ker ti ko ti pride tista pizdarija špricne v kri ki te sprosti. Probaj se kave in redbulov nažret ali pa malo bolj slano hrano jej ko drkaš. Nič takega…


MASTURBACIJA se reče in napiše!
[/quote]

Kaj se usajaš. Njega zanima “mastrubiranje”.

______________________

Kaj se usajaš. Njega zanima “mastrubiranje”.
[/quote]
Sm mislu, da drka tko k smo včasih!

a misliš drklal?

New Report

Close