Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Krvavitev po vsakem orgazmu

Krvavitev po vsakem orgazmu

Pozdrav vsem ženskam. Zanima me, če je katera imela podobno situacijo kot sedaj jaz. Nikoli do sedaj težav. Po tokratni menstruaciji pa opažam rahlo krvavitev po vsakem orgazmu. Pa naj je to le orgazem s stimulacije klitorisa ali pa po penetraciji. Drugače krvavitve ni.

Moja žena ne doživlja orgazmov. Z menoj ga še nikoli ni. S tipom s katerim je hodila pred mano pa redno.


Zakaj se ne poglobiš v zadevo? Očitno nekaj ne delaš prav. A če se sama z vibratorjem obdela pa doživi orgazem? Mene bi to grozno motilo, da ga ne bi doživela.
Ok, če ja, da ga doživi ko se sama spedena, potem naj ti to pokaže, kako se sama poštima, naslednjič jo na enak način daj ti.

Že več let nisva resno seksala. Po 10 letih zakona mi je sedaj še tole povedala. Tip pred mano jo je uspel pripeljati do orgazma jaz pa ne. Nimam se možnosti uciti ker nisva intimna. Od 35 leta sem v celibatu.


In ljubice tut nimaš? Pol si nek poseben tip moškega. Najdi si ljubico, jebi ga, če doma ni nič. Jaz sem tut našla nekoga, ki me z veseljem poštima, ker se mojemu ne da več.

Nimam ljubice. Žena je prepričana da jo imam. Pravi da si bo našla drugega. Prav za prav mi je po vseh letih suše postalo vseeno. Žal žal. Z njo res ne želim več seksati. Kje si pa ti našla ljubimca? Pri katerih letih?


Stara 45, moj pa 54. Niso to neka leta zanj še, ampak vse manj sexa in nežnosti. Lej, men to manjka, sva se parkrat pogovorila, pa je zaleglo za 14 dni. Ne da se mi več to trobit nonstop, res ne. Pustim ga na miru in uživam po svoje. Če ve, pojma nimam, četut bi vedel, saj je on kriv za nastalo situacijo. Glede na to, da ne zgledam slabo, da imam postavo 1A tud po dveh otrokih, niti kile preveč, ni bil noben problem najdet nekoga. Problem je bil le, da sem jaz ZELO izbirčna, da sem rabila nekaj časa, da sem našla svoj tip moškega 😛

Bravo. Čestitam k uspešni rešitvi. Tudi jaz se bom podal na lov za kako bejbo. Daj mi kak namig.


prvo kot prvo, moraš vedet, da moraš najti poročeno. S takimi je vse brez obvez in najmanj težav 😛 napisala sem “moj tip moškega” hja to je sedaj v bistvu nasprotje dejanskemu MOJEMU tipu moškega. Moj tip je recimo črnolas, temne oči, nenabildan … 😛 Izbrala sem nekoga, ki popolnoma v ničemer ne ustreza mojemu tipu. Ima srednje rjave lase, sivomodre oči, je mal nabildan, večji…….. Ima pa odličen smisel za humor, je nežen in odličen ljubimec, poznam ga že par let in vem že od prvega dne, da sem mu všeč, je poročen in ženo tudi tako na videz poznam, vem da je urejena, da ni neka nemarna (saj veš zdravje in čistoča na prvem mestu). Boš vprašal zakaj tak tip, če ni moj tip?? 😛 en in edini razlog, če bo kdo kdaj mojemu možu rekel, videl sem jo s tem in tem, bo moj rekel NI ŠANS, tale pa ni njen tip (ker ve da sem res picajzlasta kr se tega tiče), ta model nima šans pri moji, in NE BO VERJEL 😛

Bravo. Super strategija. No. Jaz sem lahko manj zbircen. Moja je prepričana da če nimam bejbe mam pa tipa. Oni me ne privlačijo. Iščem bejbo. Si iz lj?

Res je včasih življenje čudno.
Pred leti (tam pri 45) sva bila z ženo že precej hladna en do drugega. Pri meni je bila misel na iskanje užitka drugje kar pogosta…. za njo ne vem. Telesno sva se privlačila, ampak vedno je bilo kaj narobe.

Po dolgem času pa sem si jo ponovno ogledal in ugotovil, da me še vedno neznansko privlači. Da je njeno telo še vedno vitko in čvrsto…. da me hudo privlači…. in da je mogoče sitna, ker je nepotešena. Da še vedno zelo rada skoči med rjuhe in to prav z mano.
Rezultat vsega je, da pri 50+ seksava nebeško in precej redno. Mislim, da mi nobena ljubica ne bi dala vsega tega.

Se pa strinjam z vašim mnenjem, da je v takih primerih treba najti poročenega f..ača oz. f…čico. Kot samski sem tam med 20 in 30 leti pogosto grel rjuhe poročenim. Na začetku je bilo vedno silno razburljivo dobiti izkušeno potrebnico v posteljo. Vsaka se je tam znašla, ker je hotela končno dobro porivati. Nikoli ni bilo vprašanje, ali bom dobil ali ne. In vsaka se je želela dati dol na vsaj malo drugačen način. Ko sem se naučil poslušati njihove želje, mi je vsaka naučila česa novega.

Ampak potem…… potem pa je prišlo vedno do tega, da je moja svoboda pri obeh vzbudila skomine po čem trajnejšm. In temu se odpovedati je bilo vedno boleče.


Moj to ves čas ugotavlja, da imam sper postavo, da sem vedno nasmejana, vedno spedenana in urejena, njemu (po njegovih besedaj sexi in privlačna) pa mu ne kapne, da jaz rabim NJEGA ne pohval!!!

In Resnooo, ne nisem iz LJ, zelo blizu pa. Pa “zasedena” in več kot dveh “stolčkov” ne rabim. 😀


Moj to ves čas ugotavlja, da imam sper postavo, da sem vedno nasmejana, vedno spedenana in urejena, njemu (po njegovih besedaj sexi in privlačna) pa mu ne kapne, da jaz rabim NJEGA ne pohval!!!

In Resnooo, ne nisem iz LJ, zelo blizu pa. Pa “zasedena” in več kot dveh “stolčkov” ne rabim. 😀
[/quote]

Ljudje smo včasih res teleta (velja za oba spola). Tvoj spregleda mrho ob sebi, zija za drugimi ali pa sloni ob šanku????? Pa poznam tudi kakšen podoben poseben primerek ženskega spola. Bila je mrha, za katero se nas je kar nekaj metalo. Poročila se je in dobila povsem spodobnega moža. Videlo se jima je, da uživata skupaj. Potem se pa ona poredi, postane zlovoljna in po njegovih besedah preprosto ne želi več med rjuhe???? Le kdo si ga upa obsojati…. najprej je zahajal k 10 let starejši vdovi, zdaj se pa vsako popoldne naliva s pivom???’

Ma, bilo je bolj retorično vprašanje. Čudno da ne najdem ljubice. Mogoče sem prav invalid na spolno čustvenem področju.


Nisi ne invalid 😀 samo nisi še zares pogledal okoli sebe. Dobre ženske se vsak dan sprehajajo mimo tebe. 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je takih, ki so že pomislile na skok čez plot, so nezadovoljne doma….. Rabijo le potrditev, da si jih nekdo želi, pa so prodane! Jaz sem si tudi mislila, da nikoli, ampak res nikoli ne bi bila sposobna varati, pa glej, sem sposobna. Ko si v nekaj porinjen, ali od nečesa odrinjen, se počutiš kot smet in izhod je v tem, da si dokažeš, da nisi smet. Da si živ, da si te pa ja še nekdo želi…. Ne verjamem, da si v postelji pa ena šleva, zagotovo nisi, imaš vsaj nekaj izkušenj. Če jih nimaš, te bo pa ljubica naučila kaj novega 😛 Jaz sem tudi svojega ljubimca usmerila kako in kaj je meni ok. Sem mu direktno rekla, Jaz nisem tvoja žena, rabim to in to, želim tako in tako. Bil je navdušen, ker očitno doma ne dobi kake sex komande 😛 opravi vse sam, ona pač sledi, če sledi.

Čudnočudno, kdo pravi, da smo si tako zelo različni 🙂 Mislim ženske in moški.

Pod tvoje gornje se samo podpišem!!!
Lep vikend!

Si mi dala nekaj volje čudno.

New Report

Close