Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kak naj zadrzujem izliv?

Kak naj zadrzujem izliv?

Pac da mi ne bo tok hitr prsl pa ce ze cutm da ni bo kmal prslo kk lahk nardim, da mi ne bo?

Mislit zacni na kej brezveznega
In stisni si penis pri korenu torej pri trebuhu.
Misli na kako nagravzno stvar ki se ti gnusi.
Poskusi pa porocaj ce je kaj boljs

Pomisli na mamo.

Uporabi zamasek.

Stare nune, mrtvi kužki, stare nune….
Zapri oči in to ponavljaj v možganu, sam ne predolg, če ne tiu tč dol padu♘

predstavlji si neko zelo staro babico da skace po tebi,resno pri meni to pomaga tko se ona dozivi orgazem

Kontrolo nad orgazmom boš najlažje dosegel preko izvajanja Keglovih vaj za moške (pogooglaj za opis vaj).

Na kratko, gre se za isto mišico kot je tista s katero prekineš tok urina pri uriniranju. Z malce vaje boš potem lahko to mišico sprostil (in podaljšal čas do orgazma; ima pa delen vpliv na trdoto erekcije). Če boš želel priti hitreje do orgazma, to mišico stisni (to bo pvzročilo tudi tršo erekcijo).

Pazi le, da ne pretiravaš na začetku, pa ZELO dobro izoliraj PC mišico, ker se rado dogaja da ljudje stiskajo še trebušne mišice med temi vajami, kar ni priporočljivo oziroma nekako kontraproduktivno.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ [i]"It is by caffeine alone I set my mind in motion. It is by the beans of Java that thoughts acquire speed, the hands acquire shakes, the shakes become a warning. It is by caffeine alone I set my mind in motion."[/i]

Malo poslušaj Tantrika zgoraj…. malo pa mene 🙂

Meni je nekoč največ pomagalo intimno druženje z izkušeno ljubimko. Ozri se okoli sebe in verjetno boš opazil, da kakšna taka opreza za tabo. Ne bodi izbirčen. Ne prav dober izgled zelo pogosto skriva nadarjeno ljubimko, ki si marsikaj upa.

Tej svoji prvi izkušeni ljubimki bom večno hvaležen za učno uro. Ko sva se po dolgem ogledovanju končno znašla na primernem kraju, sem se neizkušeno in hudo potrebno zakadil v njo. Kot da bo konec sveta. In seveda prav hitro mi je tiča razneslo v njeni muci. Zdaj ona fenomenalno odigra svojo profesorsko vlogo. Prime me za ritnici, močno potegne k sebi in zašepeta “všeč mi je, ostani v meni še malo, rada imam tako”. Obležal sem tako na njej, močno me je poljubljala in nikakor me ni pustila s sebe.

Narava je naredila svoje, tič se je začel zbujati in nisem bil več zainteresiran, da osramočen zlezem iz nje. Kje pa!!! Počasi sem se začel premikati v njej in ona je začela hvaliti mojo zbujeno batino…. Zdaj sem jo pa res v vsem ubogal. Občasno me je z rokami na mojih bokih upočasnila in izkušeno šepetala pohvale na račun tiča in na to, kako ji paše, da se malo upočasnim, kako dobro obvladam…..

Skoraj nikoli več nisem bil prezgoden. Če se je pa že zgodilo, sem se spomnil na Elzo in na najin prvo učno uro.

Najstnik19 če želiš postati multiorgazmični brez izliva začni prakticirati vaje za nego spolne energije po tao-tu.

Preberi si ponujen soroden članek na tej strani “položaji pri seksu in prezgoden izliv”. Prav vsega tega me je učila moja predraga nikoli pozabljena prva f.k učiteljica Elza.

Brez vsake pokvarjenosti: vsakega devičnika bi morala najprej za par tednov dobiti v roke taka profesorica. Življenje bi bilo veliko enostavneje 🙂

Me zanima, kako ženske gledajo na to???? Njim bi zaradi bolj čustvenega dojemanja seksa seveda ne upal predlagati, da gejo prvič s kakim profesorjem???

Vsekakor pa… če je obema prvič, ne more bit dobro 😉

Če se ti se da trudit kr bi se potridil sam ne doma za kakšno drugo pa

Stisni rit in premisljuj o grdih zenskah. Men je to zmeri ratalo 🙂

New Report

Close