Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu erotična masažali ali obisk prostituke

erotična masažali ali obisk prostituke

star sem 20 let, trenutno študiram in delam zraven študija tako, da imam nekaj denarja. Sem pa še devičnik in nikoli nisem imel resne punce. Zdej me pa zanima kaj je bo,jše, da grem k prostitutki ali na erotično masažo?

Brezveze dnar zapravlat. Najbolš je da prideš k men. Mal sm že stara ampak za ponucat sn še. Z usti bo še tud šli. K bo korega popustila, dam tadruge zobe vn, pa bo. Drgač ne dobim, pol pa tkole išem. Sej ti tud a ne? Čakaš na Marijo usmiljenko, tko kt sm jest čakala na žrebca na belmu konju, dobila pa Franclna na mopedu. Poba. Prid, pa boš dubu seks. Če pokličeš u petih minitah, ti dam pa za zraun še gonorejo. Gratis.

francaka pisi mi na [email protected]

nova
Uredništvo priporoča

🤣🤣🤣🤣

Ja kva nej ti pa pišem poba! Če s Urbančičev mulc, pol pa sploh ne bo nč ne s pisarijo ne z drkarijo. Poznam tvojga tastarga. Se je hotu nnkt neki oungaut z mano, pa ga je vn potegnu in zravn blebetou, de je že čist preč, pa de nej se mu naštimam. Pa sm mu djava, de ma premejhno kanglco za mojo nivo. Pa j probavou, pa j probavou, pa j neki suvov. Ja sej še mim moje goše ni pršu deb kej začtiva. Nč. Kanglca mejhna frdamana. Bi zalivou Urbančič s tiste po deci moj hektar pa po.

In če s ti po nemu, poj se nimava kej zgovarjat. Jes čem met vsaj tako ceu k jo majo pr gasilch al pa pi tistga no, de nam pretiravova. De se čut hudimana, če se že kolke mayra z rastegvanam. A razumeš ti mene mulc. Nč piš ti men. Uzem si sojo naliuko u roke, pa napiš u beležko 10 x, če ne uš šu na kuruzo klečat: “mejhne stvari, veliki problemi”. Fotra upraš kuko je u žiulenu folgov s tisto mejhno rečjo. Sej čudn m je že to,de s ti sploh tle na tmu svet. J že kt trosilka utresov, pa sej kje prjel. No, kukrkol. Nč na bo mulc mejhn.

New Report

Close