Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu CUCKOLD

CUCKOLD

Dolgo fantaziram kako ženo pripraviti do tega, da bi se dala dol z drugim. Kako to rešujete drugi? Ste dame že kdaj dobile od svojih ljubljenih kakšno tako nespodobno vabilo? Da se razumemo, ženo ljubim in jo imam rad! Ne limajte komentarjev, če se ne spoznate na ta fetiš, ker sicer izpadete zelo neumno in smetite forum!

Se bova dogovorila jo bom zapeljal potem se pa pridružiš. Ok?

Moj mož je že 2 leti moj cuckcold. Jaz imam poleg njega stalnega partnerja (Bull-a), mož je podrejen tudi njemu.

Kako sta sploh prišla do tega? Kdo je predlagal? Kako je drugi to sprejel?

S časom je spolno življenje postalo monotono, pa sem predlagala mu rahlo dominacijo. On se je strinjal in sedaj sva s časom prišla tako daleč, da je moj cuckcold 24/7365….je popoln suženj, tako se obnaša, tako se oblači itd……

No to je pa po mojih izkušnjah ena izmed težjih nalog – tudi mene bi to rajcalo in bi bil pripravljen svoji dragi tudi privoščiti vesele urice z bull-om.
Lotil sem se na tak način – nekajkrat sva obiskala svinger klube in tam seveda videla dogajanja, ko so si dame privoščile dva ali pa celo več partnerjev. Potem sem jo seveda vprašal, če jo takšno početje kaj vzburja in če bi ji lahko s tem izpolnil skrito željo pa je na mojo veliko žalost takšen scenarij odločno zavrnila… Tudi bi nagnjenj nima, po njenih besedah ji zadošča en trd kurac… precej dolgočasno zame, ki imam milijon idej…

Nisem tip, da bi bil podrejen, rad bi samo svojo opazoval z drugim parkrat letno.

Nisem tip, da bi bil podrejen, rad bi samo svojo opazoval z drugim parkrat letno.
[/quote]

Velja preprosto pravilo: “Prav je tisto, kar OBEMA ustreza!” (vsem, če jih je več)

Ne moreš sedaj drugega “Pripraviti” do nečesa, kar je le tebi osebno ljubo. To je vsiljvanje.. in predvsem tisto, kar je pri “fetiših” narobe.
Fetiš namreč v osnovi pomeni, da ti je več do nekga objekta oz. dejanja, kot do partnerja, so-človeka ljudi. Na kratko: Objektiviziranje.
Noben človek si ne želi biti objektiviziran. Naj si bo to v smislu oblačenja, ravnanja ali česarkoli.. izključno postati t.i. “Hot wife” ali swinger.

Potrebno se je zavedati, da je eno želja, nekaj čisto drugega resničnost. Seksualne fantazije, ne delujejo vedno v resničnosti.. predvsem zato, ker se vpletejo še druga čustva, predvsem ljubosumje.
Če pogledamo izpovedi Swingerjev, kjer to počno vzajemno (ali tudi ne – je full swap samo na enemu), se to lahko pojavi čisto nenapovedano.. in takrat je potrebno poslušati sebe oz. drugega.. če se to pojavi.

Predvsem mora torej biti želja na drugemu, v tem primeru ženi, da ji je do seksa z drugimi.. da pa bi to lahko počela, se mora sevda počutiti dovolj ljubljeno, varno in razumljeno. To se ne zgodi, če se jo objektivizira, fetišizira: torej pretvarja v nek objekt zadovoljstva – voayersko eksibistične narave.
In najprej je potrebno osvojiti ta del.. ki ni enostaven, saj družba in modna industrija ves čas vsiljuje nek model, kako naj bi ženska izgledala.. če zavrtiš čas nekaj desetletij nazaj, vidiš, da gre čisto za drug tip teles, izgleda itd.. kar dokazuje, da gre za modo.
Vendar, da bi stvari delovale, se je potrebno iztrgati iz tega oprijema.. biti zadovoljen s seboj in svojim izgledom.. ker je drugače sram zaradi izgleda, “napak” prevelik.
Že to za običajne monogamne zveze, h katerimi teži večina verstev, kot družb.. predstavlja križe in težave.. sedaj pa bi nekdo rad še nekaj več?!

TRETJI
Najprej mora to postati najboljša povezanost dveh.. iskrena, odkrita.. šele potem se lahko v to vključuje nadaljne elemente.. pa čeprav je ta igračka, živ človek, t.i. “Bull”.
Ker kdo pa pravi, da temu moškemu ustreza sem in tja eno ženo pofukati, ker to pač zrajca njenega “jelenčka” – rogonosca, cuckolda?
Deluje bolj kot call-boy.. kot pa mamljiva seksualna ponudba.

Poleg problematičnosti odnosa dveh, se torej doda še komponento tretjega človeka.. njegovih hotenj, idej ter želja.

Problem je, da si ljudje veliko ŽELIJO, zelo malo pa so za to pripravljeni DEJANSKO KAJ STORITI. Odnos ni izživljanje želja.. temveč še vse ostalo, kar življenje prinese.. in tega je veliko.

Drugače pa Cuckold, kot sem že zapisal v drugih temah, deluje na več različnih principov. Eden je omenjeni Voayersko – Exibističen.
Drug, pozabljen in spregledan je, da če ljubiš eno osebo: mar ni v največje zadovoljsto gledati, kako uživa? Pa čeprav je to seks, z drugim?
Tretji je evolucijsko pogojen: tekmovalnost. Seksualno tekmovalnost, ko telo ob pogled na konkurenco podvoji, potroji proizvodnjo vseh hormonov, kot vzburjenosti in naslade.
Četrti je lahko tudi družbeno pogojen, kjer je užitek v transgresiji, torej v početju nečesa “nedovoljenega”, preseganja tabujev.
Peti je seveda lahko užitek v ponižanju.. simboličen in varen, kjer bi moral kot rogonosec vse to občutiti.. hkrati pa si na varnem. Nekako tako, kot je Odisej šel poslušati Sirene privezan na steber.

Ne glede na to katere komponente so tisti potrebni gonilniki neke fantazije.. pa se je potrebno zavedati celote… torej odnosa dveh.. ter interakcije s tretjim.

Problem sodobnega sveta je, da ljudje mislijo, da se lahko vse “dobi”.. Želijo “družino” in se pač poročijo s prvim, ki pride mimo, imajo otroke.. in potem čakajo, da se bo vse “zgodilo”.
Ne bo se.
Je potrebno ogromno dela, kompromisov, konseznov.. kvalitetnih prepirov.. kot predvsem odkritosti in iskernosti.
Povečini tega ljudje niso sposobni. Samo “hočejo”, kot tri letni razvajen otrok, ki hoče sladkarijo v trgovini.

Je torej to neka zahteva razvajenčka.. ali iskrena želja po igranju v seksualnosti?

Najprej se je potrebno na štiri oči dogovoriti o tem.. to pokazati, zgraditi in z dejanji dokazati.. drugače je samo še ena želja nedonošenčka.

De omnibus disputandum..

Preseli se v stepo, tam ti bodo razložili akademski volkovi 🙂

Več na ZS.

Nisem tip, da bi bil podrejen, rad bi samo svojo opazoval z drugim parkrat letno.
[/quote]

Od kod pa sta? Sem za, da ti napicim tvojo.


Rad bi vedel če ti mora pomagati sesati bulovega tiča in ti polizati močafik iz češpljice, jaz bi ali nič drugega z njim ker nisem gej

Mene mora vedno lizat njega se ni dotikal še nikoli. Ko je zraven med srečanjem pa mora biti oblečen kot pička, v cotke ki mu jih je kupil bull. Ponavadi mora nosit tudi kletko za penis, da se ne zadovoljuje zraven.

Kako pa je oblečen?

Pozdravljena, dobil je najlonke in svetleče pajkice, pa črne čevlje s peto…prava pussy

Še bele čipkaste tangice mu moraš nabaviti.

tangice nosi, ko ni zaklenjen, ko nosi kletko je vedno brez hlačk, da kletka bolj do izraza pride…

Podobno sem mu hotel sam odgovorit 🙂 Nonstop smeti z nebulozami

jaz tudi že dolgo razmišlam o cuckoldu, želim si mojo videt z drugim kako sexata.
Ampak ne vem ko jo vprašat in spodbudit k temu. kakšen nasvet?

ja, seveda se ona mora strinjat… namigni ji…

Cuckold zame: ne hvala. Ne v eni ne v drugi vlogi. Ne obsojam, ampak …. moški, ki uživa gledati svojo z drugim? Je zgubil vse naravne lastnosti samca, da osvoji samico, da jo ščiti? To so do neke mere bili prisiljeni dopustiti samo sužnji.

Saj pravim: ne obsojam….le svoje mnenje povem 🙂

Japy 1, saj samico je že osvojil pa tudi braniti mu je ni treba, saj je nihče ne bo tepel. Samo pusti ji, da samička še bolj uživa.

VRodrigez, pa saj se hecaš, ane?

Obala

New Report

Close