Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu erotična masaža

erotična masaža

kako izgleda erotična masaža? a je diskrentost zagotovljena? kaj pa varnost?

To poskrbiš sam, vsekakor svetujem uporabo čelade, če slučajno padeš z mize 😉

Diskretnost in varnost? Sej ja poznaš svojo ženo a bo o tem okol razlagala al ne bo?!

nova
Uredništvo priporoča

ne masaža bo v salonu

Diskretnost je zagotovljena.
Ne zahtevajo osebne, razen, če izgledaš 15. Ampak taki (15-20) si ga itak mečejo, ne gredo na er.masažo, pa tudi 50 evrov nimajo, niti jajc, da bi prišli in se slekli.

Zelo maJhna možnost je, da snemajo (skrita kamera).
In niti 0,0001, da to potem kje objavijo, ker so potem izgubili že vnaprej in bodo ob kakih 15.000 evrov.

Še najbolj pametno pa je maserko naročiti na dom.
Takih je sicer malo, ampak so…

Take so praviloma amaterke brez svojega prostora, ki želijo imeti zraven še 300, 400 evrov mesečno.
Zato se tudi bolj potrudijo, kot profičke, ki molzejo od jutra do večera in vmes komaj (pa še to ni zihr) operejo roke…

Jaz mojo amaterko najprej naženem v kopalnico in sem zraven, da si res dobro opere roke.
Saj je končno mogoče prišla z mestnim avtobusom, kjer je na štangah bolezni, da ni res…

Jaz pa bi si želela erotično masažo. Kaj je s tem narobe? Nikoli se nisem bila na kakršnikoli masaži, moja skrita fantazija pa je, da me masira ženska in me privede do orgazma. Legalno, brez občutka, da varam in diskretno. Zanima me izkušnja sama po sebi. Pač… Boste rekli, da si vi tega ne želite? Naprimer punce, da bi vas zmasiral moški, pa magar gej, pač kr en in vas privedel do orgazma? Seveda tega ne bi naredila, si ne upam. Fantazija pa je. Nekateri pa si te fantazije upajo uresničiti.

Zakaj pa ne reces mozu, da ti pripravi tako masazo? Nvm fantazije je potrebno izživeti in pravi partner ti ne bo nasprotoval anpak ti jih bo pomagal uresniciti skupaj s teboj. 🙂

Fases lahko hpv pa genitalni herpes… razen ce samo stoji zraven pa z rokami dela…

Kaj pa žena , oziroma partnerica se strinja s em, da greš na erotično masažo? Bi tudi njej dovolil, da gre na erotično masažo, k mlademu postavnemu maserju?

Kaj? A to je za vas erotična masaža? Da vam ga ena baba vrže na roke??! To ni erotična masaža ampak navadno dr Kanje … za to ne rabiš salona ampak pridno desnico in malo domišljije, pa še prihraniš.

No, je pa vseno razlika, da ti ga ženska zdrka, kot pa da si ga sam, se ne strinjaš?

Ni nobene razlike, sploh ce ni nobenih custev zraven, ce ne vidis, da si zenska tega res zeli, ce dela zato ker “mora” pol je to bv, to so toksicne zveze, za katere je bolse, da jih cimprej koncas! Eroticna masaza pa ne vkljucuje samo drka ampak je mnogo vec od tega, pretok energije, izkazovanje privlacbosti, da si nekoga res zelis, malo zbadanja, zabave…kdor misli, da je eroticna masaza samo drk bi si moral prvo odpreti oci, ker je vec kot ocitno prevec ozkogled in tudi posledicno ne za zadovoljiti svoje punce/zene.

Saj ne živimo zgolj zato, da biprihranili (ko gremo, nič ne vzamemo s seboj!), temveč nekaj delamo,počnemo, zato, da bi kaj zaslužili in to tudi – potrošili!

Magari zato, da nam ga zdrkajo nežne ročice sramežljive študentke…

Sploh ne veš, kaj so užitki. Zate so užitki samozadovoljevanje, ter, če ti kakšna da: not-ven. Primitivno do konca.

Ni nobene razlike, sploh ce ni nobenih custev zraven, ce ne vidis, da si zenska tega res zeli, ce dela zato ker “mora” pol je to bv, to so toksicne zveze, za katere je bolse, da jih cimprej koncas! Eroticna masaza pa ne vkljucuje samo drk ampak je mnogo vec od tega, pretok energije, izkazovanje privlacbosti, da si nekoga res zelis, malo zbadanja, zabave…kdor misli, da je eroticna masaza samo drk bi si moral prvo odpreti oci, ker je vec kot ocitno prevec ozkogled in tudi posledicno ne za zadovoljiti svoje punce/zene.
[/quote]

Bravo!
Lepo in točno opisano.

Raje ga dam v obdelavo študentki, ki uživa v drkanju starega, žilnatega kurca, kot profesionalki, ki si med seksom žvižga kakšno pesmico, ker je do konca naveličana biti kurba in to početi cele dneve!

Ne poslušaj takih pametnih izjav, kot jih lahko najdeš tukaj, ponudbe je dovolj, tudi kvalitete, ti lepo pobrskaj po oglasih in si privošči, vse, ki so tu delili pametne nasvete, pa pošlji nekam….

New Report

Close