Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Punce se me izogibajo, ker imam prevelikega kurca

Punce se me izogibajo, ker imam prevelikega kurca

Že celo življenje se soočam z enakim problemom. Zaradi prevelikega kurca ne morem dobiti ženske. Vse še nekako gre, dokler n eprideva v spalnico in ko se moram sleči, nato pa me začnejo obkladati z žaljivkami, kot so:

“da naj grem v cirkus”
“da naj grem z njim orehe tret”

Ena gospa se je celo ustrašila za življenje, je rekla da se boji da jo bom preklal na pol. Do zdaj sem seksal samo z eno staro Rusinjo, ki je rodila že 11 otrok in še ona je sopla, da sem mislil da jo bo pobralo, nikoli več je nisem videl, baje da je še živa, le hodi bolj težko….

Zanima me, če obstaja kakšna rešitev, da bi mi penis zmanjšali in stanjšali? Sicer ne vem kaj lahko sploh naredijo, po mojem če bi mi ga zmanjšali za kakšnih 25 cm bi bilo veliko bolje….

Torej če bi imel normalno dolžino ki je okoli 15cm in praviš,da bi si ga skrajšal še za 25cm…predvidevam,da imaš pol metrskega kurca…Saj ni čudno,da se te vse izogibajo…:)

To ti opravi samo plastični kirurg.

Če se te punce izogibajo pa probaj srečo pri fantih. Imam občutek, da bi ti to tudi bolj ustrezalo.

To je vse zato, ker si ga preveč masiral in zraven deklamiral :
Tika taka moja urca,
jaz bi rad velizga kurca.

Zdaj pa imaš.

Stanjsal bi za kaksnih 25cm? Ja kok je to pol? Polmetrski? Bogi… kolikor vem kirurgi ne stanjsajo za toliko centimetrov, zal.


Stanjsal bi za kaksnih 25cm? Ja kok je to pol? Polmetrski? Bogi… kolikor vem kirurgi ne stanjsajo za toliko centimetrov,

Definirajma dolžino. Avtor navaja da bi si stajnšal ali skrajšal še za kakšnih 25cm do normalnega nekje 15cm…pol bo pri tej meri imel več sreče z ženskami…15+25=40cm….torej ima skoraj pol metrskega….ali pa se je zatipkal in misli samo 2,5cm…to je pa razlika…

Pokliče naj plastičnega kirurga,kaj mu lahko naredijo…mesarja sigurno ne bo klical….

Moj je zagotovo večji, kot tvoj. Nisem si ga še meril, ampak imam tako ogromnega, da nosim samo trenirke xl, vseh ostalih hlač ne morem. Pa še v trenirki se ga dobro vidi pod hlačami. Pa nimam težav pri sexu, važna je tehnika, ne pa velikost. Nikoli ga pa ne dam nobeni do konca notri to pa res. Ampak do sedanje so bile zelo zadovoljne z njim. Očitno nimaš prave tehnike in samo v prazno opletaš z njim naokrog.

Odkod pa si?

Iz Čušperka.

saj ni treba vsaki celega zariti v luknjo ☺
na 9 cm od glavice proti telesu si daj oznako … bo vsaka hotela še kak cm več ☺

Tudi če je zanjebancijo je res v reali

Zadnic sem na toliko opazila enega ki je imel ozke hlače ven pa strlela najmanj dvo kisika bula… katero si je ves čas zakrival s torbo ki mu je visela prek ramen… Pa ni bil kak star ali srednje mlad ampak mladec… Kila ni bila med nogam in mal višje….

Ma daj bodi malo iznadljiv. Jaz imam tako velikega, da je med seksom žena v spalnici, jaz pa v dnevni. Pa gre nekako.

lp

Hej, prijavi se na Avanture. net , daj sliko od kurca gor, pa boš videl, koliko ženskam bo všeč, sploh ne boš dohajal, če je seveda res, kar pišeš,…

pomoje mal pretiravas/ drgac pa pic u holly wood// pa ni da ni kake profesionalke k bi mal dalsga rabla/ pa se kinta u dolarjih bo daljsa cifra k tvoj hrast v mm/:)
ps jau ce rabs menderja//

drgac pa u merkur / pa kup penasto cev / uno k okol radiator cevi da isoliras// pa odbij distancnik/ natakn//to da ni treba gledat na crto kot je prej en omenu//sam js mislm da se vedno holiwud/al pa do nemcije vsej ce smo kratki pr kesu// vseen menederja /prevajalca mas no problem man//drgac pa uno balkan varjanto mantrej /od viska glava ne boli
:O

Pa lej, predebel zihr ni, če je predolg se pa da rešit zadevo. natakni nanj nek distnčnik,kako globoko ga smeš poriniti in bo vsaka zadovoljna. Rešeno. 😀

Rešitev za vedno. Kupi si cikular, zazmi in odrezi smokija. Sm neumen bos se vedno bil.

Ma dej, kako nabijanje u prazno, bedaki pa še verjamejo, se pravi, če se bo eden zmislu in odprl temo, da je videl marsovce, boste bedaki verjeli, maja sej se ne čudim toliko zabitih kot je dan danes, ja 25 cm bi si dal stran, mah dej po moje še 15 cm ni velik, get a life.

Jaz mam pa majhnegaa in kaj zdej hahahaha

Vau kje se najde kaj konkretnega?

Seveda se najde, moj je povprečne dolžine lepo debel, predvsem pa dobro stoječ za večkrat zapored, če si resna, lahko pišeš na: [email protected], pa se lahko spoznava

New Report

Close