Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kje iskati žensko za lezbični seks

Kje iskati žensko za lezbični seks

Iščem na vseh portalih tudi zunaj sem iskala pa kar bi seksalo z mano mi ni všeč da ne govorim o tem da vse kandidatke ki so na voljo so na voljo v paru tega se pa ne grem ker enostavno ne prenašam moških. No glavno je da iščem izključno seks in ne zvezo. Ideje? Pa brez bednih komentarjev moške populacije

Sem v zvezi in mi gre že pošteno na jetra, da nisem svobodna. Tudi jaz bi z žensko, brez njega. Ampak za to bi morala biti samska …

Načeloma če si primernih let in zgledas relativno ok brez desca ne vidim problema…

Sem 28, ti?

https://www.napovednik.com/dogodek485336_k4_roza_love_pride

De omnibus disputandum..

v ljubljani je en lezbični bar, ne vem kako se mu že reče..

Monokl že pa ni nič pametnega ne odkrivat tople vode

Js tut iscem zensko ki bi hotela biti z mano in sicer zelo visoko in mlado med 29 in 40 let

Js tut iscem zensko ki bi hotela biti z mano in sicer zelo visoko in mlado med 29 in 40 let

Na tem forumu je dejavna una Grda resnica, ki je lezbijka. Kontaktiraj jo, sem prepričana, da ti bo našla kakšno lajdro za seks.

Zakaj bi želela lajdro? Bi pa dala mail samo kaj ko bodo pisali samo moški… Bruh

Piši na mail [email protected]

a je stiska v tangicah ker si dala mail

Ne nosim spodnjic nikoli in nikdar dala pa sem ga samo za tiste ki želijo…

Btw Nobena starost ni omejitev zaželjeno pa tam 30+

lol, prideš na forum po nasvete in vsaega, ki napiše karkoli, napizdiš da to ni zate. ni čudno, da se te vse fajn punce izogibajo.

Jaz jo razumem. Sem imela tudi sama taksne zelje, pa nisem nikoli nobene spoznala, ki bi razumela do kam bi jaz. Pa koliko imava npr casa itd.

Slovenc79 točno zaradi takšnih kot si ti ne najdem nič kratkotrajnega,brez obveznosti ne vtikuj se v moj način iskanja tista ki bo resna ne bo iskala nič dolgotrajnega bo že pisala samo kaj ko pišejo sami pari ali neresne punce…

Javi se mi…

Se najdejo še kakšne samske in dobre ženske govorim iz lastnih izkušenj… ampak ponavadi ne marajo dedcev zraven…tko da če bi ti vlekla še dedca zravn verjetno nobena ne bo za stvar

A bi meni kerq polizala muco da mi pride

A bi meni kera polizala muco da mi pride ker si jo drkam in bi samo da me lize brez obveznosti da mi ni treba vracat ji nazak s da me polize zdrka da dozivim orgazem in me pofuka sm iz Lj lahko tud u autu razsirim ji noge mmmmm

samo za ženske – IZKLUČNO ženska družba, ki se sestaja v Ljubljani ob vikendih. piši na [email protected]

ah gornji mail je cenzuriran, prav je pra.sica (brez pike!), namesto ********
torej pra.sica (pisano brez pike!) pika zate at gmajl pika com

Tudi mene zanima.. Sicer sem biseksualka in v zvezi s tipom, sem si pa od nekdaj zelela intime sama zensko.. Smo probavali tudi dve zenske in tip, a ni isto, bi probala sama z njo.. Kje in kako najti nimam pojma, bi rajsi kje zunaj spoznala kot pa nekaj prek neta.. Bi pa verjetno zelel moj bit zraven,tudi kot samo opazovalec, sicer smatra to kot neko varanje..ahh

New Report

Close