Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Umaknil se je

Umaknil se je

Spoznala sem poročenega moškega, med nama se je takoj začutila neverjetna privlačnost… in še isti dan sva se dala dol. Naj še povem, da sva bila trezna, tako, da tukaj ni šlo za kakšen sex pod vplivom alkohola.
Bilo je top, čeprav mu je prišlo po petih minutah:)))

Mi pa ni zdaj čisto nič jasno, zakaj se je tip umaknil?
Par dni sva bila še na vezi, zdaj pa že 2 tedna nobenega sms-ja, klica…jaz ga pa kontaktirala ne bom.
Pa ne me zej napadat, ampak si nisem mogla pomagat. Kaj takega se v življenju nisem naredila…

Draga lovka.. pri meni je ravno obratna situacija..podobno kot ti s tvojim ljubimcem sva se midva z mojo ljubico dala enkrst dol bilo je noro čeprav sva imela samo 2 uri časa.. midva sva se sicer še menila za naprej..oba navdušena..pa se je ona povsem umaknila..kljub navdušenosti nad mano..
Aja pa oba sva vezana okoli 40 iz okolice ljubljane.. mogoče jo še kdaj zagrabi da bi se dobila..

Ljubitelj88, sva se midva tud menila, da se še dobiva, čeprav vem, da bi bilo res najboljše, da se ne bi.
Nas ženske zmerej čustva “nesejo”, pa še trenutno sem samska…tako, da vem, da bi na koncu ta kratko potegnla:)

nova
Uredništvo priporoča

Lovka oglasi se..tudi jaz sem samski..čustva so jeba ..a brez njih ne gre…z veseljem te spoznam…

hja, kaj pa, če bit, avtorica……., tip se je ustrašil, ali pa mu ni bilo tako dobro kot si misliš…., fora je v tem, da te je filing zjebal in si se dala dol z glumcem, preprosto zato, ker si računala na reden servis, mlačnim tipom…,kakorkoli, oba sta dobila svojo porcijo, zato se ne sekirat.

Ni mu do romantike, je že na drugi.
Pravi jebach te bo samo enkrat obrnil.

Popay, imam tud občutek, da je en mlačen tip…
Drgač mi je povedal, da je blo dobr, sem le jaz dala vedet, da je bilo prehitro konec- pač ne ležim kot hlod:)))

Lovka, iz kje pa si. Iščem žensko za diskretna srečanja. Tudi sam s podobnimi izkušnjami… Težko dobit pravo in pogumno za to. Sem urejen, vezan, če te zanima se mi javi na zs.

Jas sem z mojo lubico šel na postajo tam sem jo nezno poljubil drzala sva se roki in čez nekaj trenutkov ko je prišel moj avtobus sem jo videl da je naslednjega fanta slatala po lulčku .

Sem s poročenimi zaključila…ni vredno;)

Tip se je izpraznil in to mu je zadostovalo. Ko bo imel spet polna jajca te bo poklical. Brez skrbi. Nam moškim ni do vzpostavljanja nekih psiholoških stikov. To imamo že doma.

bedarija, s poročenimi se pecat. to je kot da bi nekomu, k je na vse konce dolžan, posodil denar in mislil, da ti bo vrnil.

Lovka..
Mogoče bi se mogla midva dobit..

New Report

Close