Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kdaj boste moški dojeli, da potešena ženska je srečna ženska

Kdaj boste moški dojeli, da potešena ženska je srečna ženska

No, vidite, moj je šel v službo, jaz pa že v akciji. Sama, seveda.
Verjetno bo tako cel teden.
Pa še razganja me, ker je ravno po menstri, jemljem tabletke, mislim, da to še bolj pospešuje spolno slo.

Zakaj si pa ne popestriš jedilnika?

Zakaj si pa ne popestriš jedilnika?
[/quote]

Eh, to me ne zanima. Sem pa zelo tečna ženska. In ko sem potešena, čist drugačna. Vse mi je milina. Ne težim več. Ne vem, zakaj je to težko razumet. Sem mu že povedala.

Eh, to me ne zanima. Sem pa zelo tečna ženska. In ko sem potešena, čist drugačna. Vse mi je milina. Ne težim več. Ne vem, zakaj je to težko razumet. Sem mu že povedala.
[/quote]

Hm, tebi je, njemu ni. Se pravi, da je od nekdaj tako in si skoz na suhem. A potem se moraš sama?

Hm, tebi je, njemu ni. Se pravi, da je od nekdaj tako in si skoz na suhem. A potem se moraš sama?
[/quote]

Saj v bistvu ene dvakrat na mesec se dava. Sicer pa sama ja, ko ga ni doma.

Saj v bistvu ene dvakrat na mesec se dava. Sicer pa sama ja, ko ga ni doma.
[/quote]

Praviš, da si v akciji? Trenutno?

Praviš, da si v akciji? Trenutno?
[/quote]

Sem že frej.

Sem že frej.
[/quote]

Hitro je to pri tebi? Kako si pa jo? A imaš kakšen pripomoček?

mogoče mu pa tvoja tečnoba zbije libido. moškim je težje dobiti seks, če so pa še tečni, pa sploh nemogoče.

Hitro je to pri tebi? Kako si pa jo? A imaš kakšen pripomoček?
[/quote]
Imam prižgano blagoslovljeno svečo in se obenem grejem.Kondom pa za ugašanje sveče.Smetano pa zamenja spermo in ni nevarnosti za zanositev.Iščem moško pomoč pri čiščenju obrabljene smetane oziroma napol masla.Ponudba pod:izdelovalka masla.

Hej, ne bodi žalostna, izdelovalka masla, javi se na [email protected] , pa ti pridem pomagat, tudi jaz pravkar stepam smetano sam,.. iščem kandidatko, ki bi jo polizala, ali razmazala, po joških na primer, jaz pa bi jo polizal, tako, za predigro, potem pa resna akcija, zaloge imam dovolj, če želiš, se javi lp

Moja blagoslovljena sveča je pravkar izlila en kup smetane v mojo dlan, bi znala iz nje naredit maslo, jaz pa ti počistim tvojo smetano,… lp

Moram popraviti napako na gmailu – [email protected], v vednost vsem izdelovalkam masla, ki so na relaciji Celje – Hrastnik, ter so v podobnih situacijah kot v čisto zgornjem primeru, da sem jim na voljo lp

To je tvoj cilj v življenju.

Kaj nekateri samo kritizirate, če imate sami boljše cilje v življenju, se osredotočite nanje, jaz rad pomagam ženskam, ki so zaradi mišljenja zgornjega komentatorja prikrajšane za pomoč pri marsičem,… seveda, moj cilj v življenju je sex, če se le da, he,he,…

Če bi bila rada dobro zadovoljena in potešena….
[email protected]

New Report

Close