Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Nobena ni tako zmatrana da ne bi mogla zvečer dat še noge narazen

Nobena ni tako zmatrana da ne bi mogla zvečer dat še noge narazen

Kaj menite o tej izjavi slavnega slovenskega seksologa psihiatra

idiotizem “par excellence”…..

Obrazlozi prosim.
Kako pa da zenske lahko seksajo na suho ko je vpleten denar vmes. Mislis da se takrat seksa lotevajo z resno zeljo po njem?
Ce lahko oz. znajo seksat brez privlacnosti, bi lahko tut s parnerjem pred spanjem.

Obrazlozi prosim.
Kako pa da zenske lahko seksajo na suho ko je vpleten denar vmes. Mislis da se takrat seksa lotevajo z resno zeljo po njem?
Ce lahko oz. znajo seksat brez privlacnosti, bi lahko tut s parnerjem pred spanjem.
[/quote]

Si potomec Sigmund Freud-a??

Lahko je, da imaš kakšno bolezen (depresija, strahovi, ščitnica….) in ti zaradi tega preveč stoji!

Naša pride iz šihta tak zmatrana,da ji same padejo narazen.

Ni problema, če je moj partner prijazen do mene in me kuri vse popoldne.

krompir je prav napisal, če lahko seksa za denar kadarkoli na suho, ker najbrž pri grdemn debelem neprivlačnem tipu nima mokre nožnice potem lahko da zvečer možu tudi noge narazen, jaz bi naredil zakon, da mora vsaka ženska dat seksat vsaj dvakrat na dan


Slovenskega kret..a in psihopata!

:)))
Resno: ne vem, kdo je to izjavil, vsekakor pa vem, da je kreten.

To je res. Noge narazen lahko da vsaka. Pa če je napol mrtva. Ampak a je moškmu dost, da so samo noge narazen? Men ni! Jest to ne morem. Če ni akcije od nje, se ne pipnem njenga telesa. Ok, božanje crkljanje to ja, ampak da bi pa mel seks z njo pa pač ne.
Za seks morta bit oba razpoložena, ne pa da se da samo noge narazen!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

No, ali pa on, ne seksava ravno, se pa stisneva tako, da mi ga da on notri. Enostavno ne morem zaspat brez tega. Včasih zaspiva potem kar tako, včasih se vnameva in se stopnjuje v spodoben seks, res odvisno. Je pa to najino nepisano pravilo, gola skupaj vsaj nekaj minut na dan, tudi ko imam menstruacijo, vročino, virozo, ni važno.
Ko nisva skupaj, mi je res zelo težko, prav telo me boli od hrepenenja.

ko bo on zvecer mrtvo utrujen, naj govori. Do zdaj, je ze iz izjave jasno, da nikoli se ni bil. Zato pa klamfa neumnosti.

Točno to.
Pa včasih je lahko tudi moški tisti, ki mu ni…

Točno to.
Pa včasih je lahko tudi moški tisti, ki mu ni…
[/quote]

Evo, glih z jezika s mi vzel. Zdele sem tko naštimam na kavču, da če bi mi tamal mau preveč naglas puzle sestavlal bi ga na bolhi prodal, moja pa če bi mi deset jurjev dala, da jo popeglam, bi jih zavrnu. Sigurn. Bluzim, kot vedno na petek popoldne. Računalnik, fuzbal, spotoma če se mi da grem po sladoled v zmrzovalnik. Ko se začne naslednja tekma bo pa pir.
Tko da seks dons je pr men glih tolk možn, kot komet, da mi pristane v dnevni sobi.
Sicer pa ne vem kva je to z enimi moškimi, ki pravjo da bi skoz. Pa petkat na dan… Ne vem če se ne bom dal jest mal pregledat, ke petkrat na dan… Ne. Očitno sem bovn!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Evo, glih z jezika s mi vzel. Zdele sem tko naštimam na kavču, da če bi mi tamal mau preveč naglas puzle sestavlal bi ga na bolhi prodal, moja pa če bi mi deset jurjev dala, da jo popeglam, bi jih zavrnu. Sigurn. Bluzim, kot vedno na petek popoldne. Računalnik, fuzbal, spotoma če se mi da grem po sladoled v zmrzovalnik. Ko se začne naslednja tekma bo pa pir.
Tko da seks dons je pr men glih tolk možn, kot komet, da mi pristane v dnevni sobi.
Sicer pa ne vem kva je to z enimi moškimi, ki pravjo da bi skoz. Pa petkat na dan… Ne vem če se ne bom dal jest mal pregledat, ke petkrat na dan… Ne. Očitno sem bovn!
[/quote]

Ti ne bi bil zame.
Jaz tudi rabim vsak dan. Mogoče ne ravno petkrat, čeprav tudi nič narobe, kadar je, ampak vsaj nekaj minut, da sva zahakljana, pa mora biti.

Izjava je provokativne narave in je namenjena izbezanju druge očitne manipulacije žensk, po domače: slovenk.

Namenoma pisano z malo, ker ne gre za nacionalnost, temveč za “modus operandi”. Med drugim ta tip žensk, “slovenk”, lahko opazite v veliko ameriških filmih in nadaljevankah.

Gre namreč za to, da se slovnek izogibajo seksu z izgovorom na “utrujenost” ali pogosteje: glavobol.

V normalnem odnosu, kjer sta partnerja med seboj odkrita, dejanska utrujenost in dejanski glavobol ne bosta problem. Partnerja bosta ostajala na tistemu zlatemu reku za partnerstvo: “Prav je tisto, kar obema ustreza.”

“Utrujenost”, glavoboli, slabo počutje itd. V neki pogosti, skorajda kronični obliki pa seveda nakazujejo na temeljno neiskrenost med partnerjema. Naj bo za upravičeno zamero žene do moža ali namišljeno (“slovenkino”).. Bistvena je neiskrenost. Prikrivanje. Laž.

De omnibus disputandum..

Po mojem je pa bistvo to, da za moškega ne velja noben drug razlog za ne-seks , kot ta, da je ženska na pol mrtva. Menda moški to doživljajo kot popolno zavrnitev kot komplet človeka in njegove ljubezni in ne razumejo, da se ženski lahko enostavno ne da, ker imamo nižji libido. In potem se v izogib ranjenih čustvom, ženske lažejo.
Tako sem brala.

Po mojem je pa bistvo to, da za moškega ne velja noben drug razlog za ne-seks , kot ta, da je ženska na pol mrtva. Menda moški to doživljajo kot popolno zavrnitev kot komplet človeka in njegove ljubezni in ne razumejo, da se ženski lahko enostavno ne da, ker imamo nižji libido. In potem se v izogib ranjenih čustvom, ženske lažejo.
Tako sem brala.
[/quote]
To ste brali v rumenem tisku.

Če si vzamete v roko “Življenje in kako ga preživeti” od psihiatra Robin Skynnerja in igralca John Cleesa (od l.2013 obstaja tudi slovenski prevod), boste v uvodnem delu lahko prebrali o pilotni študiji “zelo zdravih ljudi”. Pač tisti srečkoti, ki so se že v osnovi rodili v takšnih družinah (cca 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva) ali pa se pribilžujejo svojemu 50 letu in so te stvari preko življenja uspeli osvojiti (večji del študijske skupine študentov je to uspelo).

Znotraj teh zdravih družin se ne dojema svoje lastne vrednosti kot nekaj zunanje pogojenega. Če partner iz katerega koli razloga nečesa ne more, to ne vidijo kot zavrnitev.. niso prizadeti, temveč, kot zelo zdravi osebki – zadovoljni s seboj – pač počakajo. Nekaj trenutnega ne preslikavajo kot kronično stanje.
Manj zdravi ljudje pa to žal počne, kot ste to “prebrali”. Trenutno zavrnitev dojamejo kot nekaj “stalnega”… kot zavrnitev njih samih.
Vstrajanje s takšnim človekom, ki mu moraš ves čas lagati, da je “mir pri hiši”, pa seveda veliko pove tudi o drugem človeku. Oba sta ujeta v zanko. “Prizadetost” enega obvladuje oba, kjer ne eden ne drugi ni prirpavljen na spremembo, še manj na partnersko odkritost in iskrenost.

Zakoncev, ki živijo v Potemkinovi vasi je ogromno.

De omnibus disputandum..


Menim, da ne zna sklanjati.
(ene) Noge res ne moreš dati narazen.
Dveh nog pa ni težko.

Zmatrana in utrujena do amena, nimam nič od seksa. Mojemu večkrat predlagam čez dan, pa je enkrat košarka, drugič fuzbal, pol neka nanizanka, pa mu ni. Tudi prav, ne vem, kak se on potroši, ampak jaz si dam duška dopoldne, se grem prtisnit na kratko, urco ali dve med šihtom 🙂

Utrujeni ste ker počnete nepomembne stvari, preveč televizije, pretirano čiščenje, preveč se dela za čisti materializem, če nimaš časa za seks ali preveč utrujeni potem nekaj počnete narobe.

Moški ima raje seks kot gledanje športa, nekaj drugega je narobe.

Ta mi je pa po dolgem času všeč.

Moški ima raje seks kot gledanje športa, nekaj drugega je narobe.
[/quote]

Tudi če, men je ok. Nardi, kar mu sledi iz skupnega bivanja, okol ne leče, kavča mu ne bom branla, še pir mu prinesem, da je mir…. čakala pa ne bom, da se zagreje, ker sama sem še vedno dovolj vroča roba 🙂

New Report

Close