Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ženske, ali rade delate blowjob?

Ženske, ali rade delate blowjob?

Oziroma zakaj ja/ne

Ne, nikakor. Meni se kur*c pravzaprav gravža. Če ne bil partner dober v seksu, mu sploh nikoli ne bi fafala. Tako pa zna lepo lizat in še lepše nabijat in bi že grdo ven izpadlo, če mu ne bi.
Ni mi pa v nobeno veselje in užitek.

Se mi en gražva tako kot zgornji. Ni mi pa ne vem kako fajn raje preidem direkt na akcijo.

hmmmm,,,,,

Kot je ze gor omenjeno rajsi imam akcijo. Sam za popestritev pa je, ni pa nevem kak fajn.

Pumpin je fajn decu. Samo decu. Kdor ga dela je:
a.) nažgan
b.) nujno rabi denar (junks, prostitut-ka, ipd.)
c.) zelo ceni ali spoštuje ali ljubi tistega, ki mu ga dela

Nič več od tega. Ni romantike za delavca v tem poslu, res ne…

Sploh ne vem, kaj je to.Me niti ne zanima.

Glej 100 ljudi 100 kaj ze…?


Eh tud na drugmo koncu kurza je za en kurz, če blouđobarka ne ve kaj dela, oz, ji je v napoto:-))

Ja, obožujem! Ko ga pogledam in vidim ves potencial, si obliznem ustnice, pogledam tipa, usta ma odprta, suha usta, čaka, ne ve al bom šla najprej z roko al direkt z usti, ne ve kaj mu je bolj všeč, se sklonim, mu gate dol potegnem in takoj v usta ujamem, obožujem ko mi zraste v ustih, tip skor neha dihat, naslonjen nazaj, brez besed gleda, kako mi njegov velikan zapolni usta, z jezikom mu glavico obliznem, z ustnicami zaobjamem, dobro poslinim in se nagnem nad njim in ga počasi jemljem vase.

Bo tako ok?


… meeeh…


… meeeh…
[/quote]

Ok, povej kako teb paše?

lizu bi ,,,mi zelo zelo všeč ,,,volim jo lizat ,,,fulll ,,,umem ,,, uro ,,,več ,,, hmmmm ,,, in še in še ,,,kreativnega ,,, ,,raj počnem ,,,k da pišm ,,,pa pa

Ok, povej kako teb paše?
[/quote]
Meni? Vseen, če povem al ne, itak ne boš znala:-)) Če nimaš pravega odnosa, je tehnika nepomembna.


Meni? Vseen, če povem al ne, itak ne boš znala:-)) Če nimaš pravega odnosa, je tehnika nepomembna.
[/quote]

Ne moreš vedet! Sej veš kako pravijo: vsak dan se lahko kaj novega naučiš.

Ne moreš vedet! Sej veš kako pravijo: vsak dan se lahko kaj novega naučiš.
[/quote]
Nočem:-))


Nočem:-))
[/quote]

… meeeh…

… meeeh…
[/quote]
No, ne bit preveč razočarana, boš že našla kakšen klarinet:-))

Partnerju ga vzamem v usta pod tusem, ko pa ga vzamem ljubimcu pa me to vzburja in lahko to pocnem dolgo in nezno…

ki bi to počela z veseljem. BJ se daje zaradi vzajemnosti ali ljubezni do osebe, s katero to počneš, ker uživaš v njegovih užitkih. Izvzemam ljubezen do denarja, tiste so v svoji kategoriji.

Ne. In zato, za razliko od mnogih (kot berem), tega ne počnem sploh.

Jst sem eno poznal, kakšnih 20 let nazaj, moja generacija, ko sem to prvič doživel se mi je kar zameglilo, ko sem opazoval. Delala je to res z užitkom, čeprav je imela solzne oči (ne zarad ljubezni do mene ampak enostavno zato, ker je imela očitno qurac rada), pa je ona men rekla hvala, ne jst njej, jst pa kot v nebesih, hehe…

Jst sem eno poznal, kakšnih 20 let nazaj, moja generacija, ko sem to prvič doživel se mi je kar zameglilo, ko sem opazoval. Delala je to res z užitkom, čeprav je imela solzne oči (ne zarad ljubezni do mene ampak enostavno zato, ker je imela očitno qurac rada), pa je ona men rekla hvala, ne jst njej, jst pa kot v nebesih, hehe…
[/quote]

Jao popaj, res ne veš nič

Jst sem eno poznal, kakšnih 20 let nazaj, moja generacija, ko sem to prvič doživel se mi je kar zameglilo, ko sem opazoval. Delala je to res z užitkom, čeprav je imela solzne oči (ne zarad ljubezni do mene ampak enostavno zato, ker je imela očitno qurac rada), pa je ona men rekla hvala, ne jst njej, jst pa kot v nebesih, hehe…
[/quote]

Ojej, ti imaš pa res več sreče kot pameti, da ravno tebi pride na pot ena ženska, ki je TEBI hvaležna, da ti ga je lahko popušila. Neverjetno, res.
Sama sem v srednjih letih (okoli 40) in imam precej velik krog prijateljic, tudi znank, sodelavk. Ko ženske čvekamo, odpremo marsikatero temo. In niti ene ni, ki bi rekla, da z veseljem ali s strastjo dela BJ. Niti ena. Naredijo pa to, seveda, če imaš partnerja rad in ti je kaj tudi do njegovega užitka.

Tudi jaz naredim to in mož me celo pohvali, da sem odlična. Se potrudim, ampak če bi bilo samo do mene odvisno, tega ne bi počela, ker mi resnično ni… Ni pa spet tako grozno hudo, da tega ne bi mogla narediti njemu v veselje.

To delamo samo zaradi moških, mogoče je kakšna izjema. seks je sploh bolj domena moškega nagona, ženske se prilagajajo zaradi denarja, družbe, statusa, da so v zvezi.

New Report

Close