Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu samozadovoljevanje ženske še vedno tabu tema?

samozadovoljevanje ženske še vedno tabu tema?

Sem v vezi. In ko ga ni, si “pomagam” sama. Zakaj je to kaj takega? Nekaj, česar se ne govori? Da to je samo za dedce normalno. A si ga vaši mečejo, ko vas ni? Vam priznajo? Nekoč sem prebrala, da samozadovoljevanje pripomore k še boljšemu sexu. Se strinjam. Se vi ne strinjate? Vedno pa se počutim, kot da je to nekaj sramotnega, kaj, če bi kdo od bližnjih vedel? No, saj to je stvar vsakega para. Počutim se sproščeno, paše mi, zadovoljna sem. Ampak obstaja neko vprašanje: kaj bi si oni mislili, če bi vedeli …
Nisem verna in ne hodim v cerkev. Vzgojena sem krščansko, a sem daleč od tega.
Pa lep večer – lahko noč še naprej

A nekaterim to res predstavlja tak problem? A si ne privoščite teh lepih užitkov? Za naju je to nekaj samoumevnega in hvala bogu da je tako.

bolj kot je seksualnost tabu, bolj je to intimna stvar večji je užitek. zato danes v časih, ko je seks že skoraj družabna igra, pa ni več interesantno in ljudje majo ob iskanju nečesa izvirnega in “prepovedanega” vedno večje težave.
o seksu je smiselno govorit, kadar so kakšne težave, ni pa to tema za vsakdanji pogovor, da bi drug drugemu opisoval kako se zadnje čase drma tam spodi. vsi vemo, da vsi to počnemo, samo o tem pač ne govorimo (tako kot o prebavi recimo, noben ne govori kako trd je bil danes drek).

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa mislim, da je to en velik plus, saj tako sama, sam raziščeš svoje telo, veš kaj te noro rajca, potem lahko to info. preneseš partnerju, da je sex še boljši, če model ve, kaj ti najbolj paše. Meni je to logično, sem tudi svojega partnerja usmerjala, kako in kaj da ne bluzi pa probava kaj mi pše, med tem pa bi mu jaz govorila, ne, to mi ni všeč, ne to me boli..

New Report

Close