Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Optimizacija vagine

Optimizacija vagine

Mož me prepričuje, da grem na optimizacijo vagine, celo plačal bi mi, poseg je dokaj drag (cca. 2500€), je katera že šla na optimizacijo?

Optimizacijo? In kaj natanko na tvoji vagini optimizirajo?

Se najprej ustanovi projektna skupina, ki analizira in preizkusi obstoječe stanje in nato napiše funkcionalno specifikacijo za optimizacijo?

Pri posegu ti jo popravijo, da je “mlajša”.

Jo našminkajo?

Da se mu zmanjšajo stroški s tabo, ker ti vse vn pada :)))

Optimizirat glavo, najprej.

A ni boljša naravna metoda – vsak dan namakati za pol ure v hladni vodi z deci taužentrože.

Zakaj sem pa jaz uboga reva? moj mož si lahko privošči take posege, tvoj mora verjetno gledati tvoje postarano mednožje a ne?

Kateri “optimizator” te bo pa nategnu za 2500 eur?

A gre za tole – vaginoplastika – šivanje s posebnimi šivi, t.i. Happylift ? 😀

http://www.medicalfabjan.si/ginekoestetika/obnova-himena-himenoplastika/lifting-vagine-zozitev-vhoda-v-noznico-in-vaginoplastika/

Druga metoda se imenuje pa lasersko pomlajevanje nožnice, ki stane samoplačniško med 250 in 400 evri po Sloveniji..

V štartu se uporablja za dvig povešenega tkiva mehurja pri ženskah, ki imajo težave z inkontinenco. In ja, nožnico lahko “pomladijo” še obenem, ker skoagulirajo; “zategnejo malo tikiva nožnice naokoli….

Samo nekaj: če ima tvoj mož gromoznjaka v gatah, ti oba posega ne bosta popolnoma nič pomagala na dolgi rok – ker te bo ponovno raztegnil in razštelal. Žal – to mu najprej povej. Prevelik, predebel in predolg penis tudi naredi precejšnjo škodo nožnici – prej, kot porodi. Seveda, če je to od moža, če ni že od prej :)))


Naj gre on na otimizacijo “tiča”!


Naj gre on na otimizacijo “tiča”!
[/quote]

ne ne, ne: raje na pol pa bo za dve naekrat zadosti mesa 😛

New Report

Close