Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Orgazem

Orgazem

Pozdravljeni!
Rada bi oznanila ženske, katere še niso prišle do orgazma. Na žalost sem ga doživela komaj pri 41 letih, zato bi rada delila svojo zgodbo z drugimi. Z možem se poznava več kot 20 let, pred njim sem imela nekje 5 moških. Zmeraj sem bila pri orgazmu čisto blizu, vendar sem zmeraj tudi prej zaključila, ker občutek je tak, kot ko te kdo žgečka in ne preneseš, tako je bilo pri meni. Sedaj sem zadnje leto zelo potrebna in možu je padel libido, vzrok je verjetno povečana prostata in tablete za prostato, ali pa verjetno, ker ga več ne privlačim. Z težavo sem šla v sexshop in si kupila vibrator, za moža vibracijski obroc in modre tablete, ki sem mu jo zmešala v pijačo, on je stran vlil, ker je bilo grenko in je mislil da se je pokvarilo. Sem se sama z vibratorjem podala med rjuhe. Zdaj vem kaj je orgazem, ker sem šla do konca, tega mi več nihče ne bo odvzel. Pri vsakem spolnem odnosu sem se vzdrazila, vendar sem vedla da to kar sem prej čutila ni bilo to, mora biti kaj več, zato sem zmeraj ostala nepotešena. Moj mož pa je od ugodja z lahkoto zaspal. Z možem nisem imela spolne odnose že več kot pol leta, res povečana prostata tako izniči željo po spolnosti ali pa z leti moškim več ni do tega? Že dva dni se samozadovoljujem 5/6 krat na dan z vibratorjem da me že boli, vendar želim dobivati čim večkrat ta občutek orgazma. Taka sem kot otrok, ki dobi novo igračo. Verjetno se bom sčasoma naveličala in bo postala zmerna potreba. Moški pa se potruditi, ker marsikateri ne zna zadovoljiti žensk. Še naprej vam želim lepe spolne odnose.

New Report

Close